Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 36 37 38 [39] 40 41 42 ... 45    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najlepszy/ najfajniejszy/ ulubiony bohater (Czytany 213080 razy)
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #570 : 23 Listopada 2009, 08:02:33 »
Bo takich tematów już jest cała masa , nawet jakbyś miał na myśli samych bohaterów z kampanii , to nazwa tematu pod żadnym względem nie odzwierciedla twoich zamiarów.


« Ostatnia zmiana: 23 Listopada 2009, 08:58:31 wysłane przez Cepek » IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




KamilekxD

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #571 : 23 Listopada 2009, 11:28:41 »
Dla mnie spox jest agrael :)


IP: Zapisane
Miccaldo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16

Zobacz profil
« Odpowiedz #572 : 03 Grudnia 2009, 22:22:58 »
Moim zdaniem Szczęście, M.Mroku, M.Zniszczenia, Machiny Wojenne :) właściwie tylko dla balisty, bardzo się przydaje na łuczników z Sylwanu, ponadto Atak i Obrona.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #573 : 05 Grudnia 2009, 08:14:09 »
Szczęście (zawsze i przy każdej rasie:D), logistyka bardzo przydatna, dwie podstawowe magie dla rasy, a tu to zależy od kaprysu, ale zwykle to jest oświecenie (więcej doświadczenia i atrybuty znacznie większe od przeciwnika).


IP: Zapisane
KamcioKowal

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 102


Zobacz profil
« Odpowiedz #574 : 05 Grudnia 2009, 10:24:48 »
Jak dla mnie to:
- Logistyka - bo ma się więcej ruchu a jak zdobędzie się zdolnośc "Odkrywanie" ma się większy zasięg wzroku i można się dowiedziec ile jest wrogich jednostek.

Racja, ZAWSZE biorę logistykę. Bardzo przydatna. A jeśli zdobędziesz Cichego Prześladowcę... ;D

- Atak - trzeba miec silnego Herosa!

Z tym się zgadzam.

- Obrona - według mnie potrzebne, będzie mniej strat

Ja staram się mieć obronę każdą rasą, za każdym razem.
Logistyka, Obrona, jakaś magia, czasem oświecenie lub atak...
Machiny wojenne mnie nie przekonują  :-\.


- Magia Światła - jaki się ma rycerza to najpierw trzeba zdobyc zdolnośc "<cośtam> Łask> a potem "Anioł Stróż no i git ;D


Anioł Stróż?  :huh: Co w tym ludzie widzą? Nie lepiej zdobyć takie zdolności żeby nie trzeba się było ratować jakimś Stróżem?
Ja staram się w ogóle nie dopuścić żeby doszło do sytuacji gdy wygrywam dzięki Aniołowi Stróżowi.




IP: Zapisane
Wszyscy patrioci mówią o umieraniu za ojczyznę, ale nikt nie mówi o zabijaniu dla ojczyzny.
Ashia
Aenigma

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 372


"sztuko z fantazji i kamienia..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #575 : 05 Grudnia 2009, 13:51:50 »
Cytuj
Cytuj
Jak dla mnie to:
- Logistyka - bo ma się więcej ruchu a jak zdobędzie się zdolnośc "Odkrywanie" ma się większy zasięg wzroku i można się dowiedziec ile jest wrogich jednostek.
Racja, ZAWSZE biorę logistykę. Bardzo przydatna. A jeśli zdobędziesz Cichego Prześladowcę...
Logistyka nie jest moim ulubionym talentem, wręcz przeciwnie. Na niewielkich mapach nie ma w ogóle racji bytu a przy większych i dłuższych (pod względem przechodzenia) jest tylko kroplą w morzu. Nie przyśpiesza aż tak wykonywania zadania, a inne zdolności w takim przypadku mogą pomóc.

Cytuj
- Magia Światła - jaki się ma rycerza to najpierw trzeba zdobyc zdolnośc "<cośtam> Łask> a potem "Anioł Stróż no i git
Magia Światła niej jest wcale najlepsza u rycerzy, u innych ras może zdziałać więcej. Z rycerzy po prostu nie da się zrobić dobrych magów, lepiej więc wykorzystać co innego. Zaś „Anioł Stróż” moim zdaniem, niekoniecznie jest potrzebny. Lepiej zająć się atakiem i obroną i szkolić główne atuty to i tak bohater będzie mocny.



IP: Zapisane


„I gdzie ty widzieć będziesz,
gdy zamieszkamy w powidoku słońca
malowanym na powietrzu jak na szkle nieważkim,
jak nasze oczy przepełnione blaskiem
nieśmiertelnieją w pędzie
wzwyż, w ponad –

Tworząca,
Koniecznie wolna,
patrz! Dożyj siebie ze światła!”
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #576 : 05 Grudnia 2009, 17:36:01 »
Nie wiem co ci nie pasuje w logistyce... Może na małych mapach nie daje takich oszałamiających rezultatów, ale na dużych jest wręcz obowiązkowa:) Co ci po jakimś mega dopakowanym bohaterze jak nie będziesz mogła złapać przeciwnika, albo szybko wrócić do zamku żeby ci go nie zajęli. Gra bohaterem bez logistyki to tragedia... :P


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #577 : 06 Grudnia 2009, 00:10:39 »
Zdecydowanie Markal ^^


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Dr Wiktor Wektor

****

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #578 : 17 Stycznia 2010, 10:09:36 »
Bohaterów kampanii nie biorę pod uwagę, a pytanie brzmi "którego lubię" nie "którego uważam za najlepszego", więc:

1. Nymus - kapitalny wygląd i zdolność:



2. Grawl - ponownie świetnie wygląda, zdolność OK, ale talent startowy do pupy:



Ostatecznie głos oddałem na Nymusa.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #579 : 17 Stycznia 2010, 12:14:03 »
Nymus- zwany przez mnie i moich znajomych świecznikiem czyt. kandelabr/menora jak zwykle na obrazku wygląda o wiele potężniej i lepiej niż w grze bo w grze wszystkie demony-bohaterowie wyglądają podobnie. Zresztą w innych rasach jest podobnie  :-\


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Dr Wiktor Wektor

****

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #580 : 17 Stycznia 2010, 12:18:15 »
Standardowo nie biorę pod uwagę bohaterów z kampanii, gdyż ci z reguły są o wiele silniejsi od pozostałych.

Wybieram Lukrecję.



Zdecydowanie najsilniejszy Nekromanta, jej wampiry w końcowej bitwie są silniejsze nawet od kościanych smoków. Poza tym jednego dostajemy za darmo już na starcie, co bardzo ułatwia pokonanie niektórych mobów przy pozycji startowej.


IP: Zapisane
Dr Wiktor Wektor

****

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #581 : 17 Stycznia 2010, 12:30:31 »
Wybieram Maeve.
Ma dostęp do bardzo silnego masowego przyśpieszenia, nawet bez rozwijania magii światła. Do tego startuje z bardzo dobrymi talentami dla Rycerza.



Bardzo cenię Ellaine, duży przychód złota to u Przystani podstawa.


IP: Zapisane
Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #582 : 17 Stycznia 2010, 20:22:01 »
Dougal i Vittorio mają świetny start. Na średnich mapach to na pewno nimi jest najszybszy rush.

Na dłuższą rozgrywkę Klaus jest bardzo mocny dzięki bonusowi do szarży kawalerzystów.


IP: Zapisane

Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #583 : 17 Stycznia 2010, 20:25:39 »
Oprócz Zoltana, którego wymieniłem dawno dawno temu, bardzo dobry jest też Orson. Głównie dzięki temu, że startuje z obroną i witalnością. Ma łatwy dostęp do mocy wytrzymałości, a zombiaki nie raz mnie (i nie tylko mnie) uratowały od porażki.


IP: Zapisane

Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #584 : 17 Stycznia 2010, 20:33:56 »
Dla mnie tak Markal jego umiejętność rządzi ale również Arantir jego czar przyzywanie smoka jest bardzo przydatny szkoda tylko że smok daje czadu dopiero na wyskoim lvl bohatera.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Strony: 1 ... 36 37 38 [39] 40 41 42 ... 45    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry