Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Gry cRPG[klasyczne] (Czytany 5499 razy)
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« : 05 Lutego 2010, 14:29:59 »
Pewnie ktoś z tawerny grał w tak wspaniałe gry jak :

-Dragon Age : Nowa gra , niskie wymagania , fajna grafika, powalająca grywalność , wspaniały dźwięk sporo Qestów , wybory moralne , wątki miłosne . Moja Ocena : 9/10

-Baldur's Gate [ZE] : Wspaniała , powala rozmach , fabuła , dialogi , wybory moralne , według mnie drugie cRPG wszech czasów. Przechodziłem oby dwie części w około 370godzin !.  Moja Ocena: 10

-Icewind Dale [ZE] : I znów piękna fabuła , dialogi , lecz to nie jest już klasa Baldura to z Dragon Age wygrywa acz minimalnie , dla mnie trzecie miejsce wśród cRPG. Moja Ocena : 9+/10

-Planescape : Torment : Boże gra cudna , dialogi nigdzie takich nie znajdziesz dla przykładu przez pół godziny gadałem z tą samą osobą mimo że nie miała dla mnie żadnego Qestu ! Dla mnie nie ma obecnie lepszego cRPG !! Moja Ocena : 10/10

-Drakensang : The Dark Eye : Do klasy wyżej wymienionych gier mu daleko lecz jest to gra fajna , łatwa , ciekawa i choć dialogi trochę kuleją i nie wątków miłosnych ani moralnych to gra jest niezła dzięki rozwojowi postaci gdzie dla mnie jest najlepszy w historii cRPG dlatego czekam na kontynuacją Drakensanga niestety jeszcze muszę czekać do kwietnia ... . Moja Ocena : 8-/10

-NeverWinter Nights [ZE] - klasyczne cRPG lecz odstaję od dzieł BioWare to jednak gra się fajnie grafika dobra , Obie części przechodziłem przez około 200Godzin . Moja Ocena : 8/10

-Mass Effect : Ta gra w ogóle mnie nie wciągła może i dialogi sa dobrze zbudowane i jest fabuła lecz ja nie wytrzymałem z grą nawet godziny ... . Moja Ocena : 3-/10

A w jakie wy graliście gry cRPG ?


« Ostatnia zmiana: 10 Lutego 2010, 13:05:10 wysłane przez Cepek » IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 05 Lutego 2010, 14:51:45 »
Co to jest gry cRPG?

Z wymienionych powyżej grałem tylko w NW2 i Icewind Dale (osobiście nie przypadł mi do gustu jak zacząłem grać nie mogłem rozkminić mechaniki i jak w to sie gra ;PP więc wyłączyłem i przestałem grać na półce stoi złote pudełko ^^)


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 05 Lutego 2010, 17:52:33 »
cRPG - To typ RPG gdzie oczywiście są typowe dla tego gatunku mechaniki czyli : Rozwój postaci , wiele zadań , nieliniowość , klasy postaci do cRPG dochodzi jeszcze aktywna pauza , kompletowanie drużyny , różne zdolności , widok z góry , podejście bardziej taktyczne a nie proste nawalanie lewym przyciskiem myszy :P


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 05 Lutego 2010, 20:05:20 »
Grałem w NWN i dodatki oraz NWN2 i dodatki(SeRaFiNeK te gry też mogłeś wymienić) i Dragon Age i powiem że te gry zapewniły mi długie godziny wspaniałej zabawy ale Planescape : Torment to była 1 gra z tego gatunku jaką kiedykolwiek mi przyszło zagrać i jestem z niej zachwycony fabuła mnie pochłonęła bardziej niż w wyżej wymienionych tytułach w Wrota Baldura grałem i Icewind Dale też ale ich nie przeszedłem ale zamierzam przejść w najbliższym czasie.


« Ostatnia zmiana: 05 Lutego 2010, 20:13:01 wysłane przez Asir » IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
kostuch

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 69

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 06 Lutego 2010, 11:05:11 »
Ja z rpg to grałem w gothic2 i gothic3 bardzo fajne gry super fabuła duzo przemiotów,broni,jedzenia eliksirów,tarcz,zbroji itp.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 07 Lutego 2010, 11:47:01 »
Ja z rpg to grałem w gothic2 i gothic3 bardzo fajne gry super fabuła duzo przemiotów,broni,jedzenia eliksirów,tarcz,zbroji itp.

LoL... myślę że tu nie chodzi o Gothcka...

Tu dyskutujemy o grach cRPG a nie RPG a to jest zasadnicza różnica... poza tym Gothic ma masę błędów podobnie jak Risen


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 07 Lutego 2010, 14:10:38 »
Z tych wyżej wymienionych to grałem większość , ale to było bardzo dawno temu. Właśnie tak sobie pomyślałem że powinienem zagrać jeszcze raz w choćby jeden z tych klasyków, dzięki Serafinek. :)


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 09 Lutego 2010, 22:43:11 »
Po jaką cholerę ten temat ma taki długi tytuł?

Edit.Cepek: Specjalnie dla Ciebie Hells proszę.


« Ostatnia zmiana: 10 Lutego 2010, 13:05:41 wysłane przez Cepek » IP: Zapisane
adi95

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 14 Lutego 2010, 00:15:50 »
Ja z rpg to grałem w gothic2 i gothic3 bardzo fajne gry super fabuła duzo przemiotów,broni,jedzenia eliksirów,tarcz,zbroji itp.

gothic jest super ale czy to taki klasyk jak baldurs gate albo lionheart?

Edit:Może tak więcej tego tekstu własnego hmm? Na następny raz napisz coś więcej./Loczek



« Ostatnia zmiana: 14 Lutego 2010, 09:48:50 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
http://s12.battleknight.onet.pl/index.php?loc=hire&ref=MjExNjIw kliknij to zarobie na BattleKnight i wspomożesz zabijanie niewinnych ludzi
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 01 Marca 2010, 18:08:16 »
Do Asir : widzę że grasz w dragon age ;) . I muszę powiedzieć że ja też pierwszy raz grałem Krasnalem Szlachcicem  Wojownikiem ^^  raczej dobrym. . Teraz gram złym Maginem Elfem :P


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 01 Marca 2010, 18:18:00 »
Ja powiem tak,
- NWN I i II grałem, było  bardzo fajnie.
- BG II grałem, i nie podobało mi się(tak, wiem że to dziwne).
- w ID II grałem i było w miarę fajnie.
-w ME I i II miałem nieszczęście grać, to jest nędzne pseudo RPG i ogólnie bezsensowna gra
-w Planescape nie grałem, i żałuję tego
-w Drakensang : The Dark Eye nie grałem
-w DA grałem niestety. I nie podobało  mi się ani trochę. Bardzo żałuję wydanej kasy na tą grę. Mogłem sobie kupić stormverminów  >:(




IP: Zapisane
Reynevan de Bielau

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 54


Szczęśliwy ten, kto zna swoje miejsce w szeregu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 01 Marca 2010, 20:25:33 »
A ja dłuuugo grałem w Incewind Dale II oj, to fajna gra, fabuła porządna, dużo wątków i odniesień do historii świata gry. Naprawdę fajnie się grało... tylko !!!!!!!!! Trochę żmudna, i ciężko się w niej połapać!! Skomplikowana!! Np.  tworzenie postaci, było tak złożoną czynnością, że zanim się dobrało  klasę , rasę  i talenty to mijało dobre 10 min i tak X^ (tyle o ile pamiętam postaci było w drużynie ) :P ale ogólnie spoko :] cóż, zapomniana trochę pozycja ale Legenda :)


IP: Zapisane
Rabbi? Ty? Wziąłeś na wóz... Hmm... Kurtyzanę?
-Wziąłem. Toć, proszę ja młodego pana, na strasznego wyszedłbym ciula, gdybym nie wziął.
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 01 Marca 2010, 21:48:21 »
Guła ze mnie zapomniałem dodać że ZE oznacza złotą edycję czyli gre , sequel i ewentualnie dodatki :D


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
webby

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 02 Marca 2010, 12:43:53 »
A grał ktoś w titan quest ?? Strasznie fajne  ;D POlecam :D


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 02 Marca 2010, 12:53:30 »
To hack`n`slash, a nie crpg.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.148 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry