Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaką wersję kupisz?
Głosów w sumie: 32

Strony: 1 ... 94 95 96 [97] 98 99 100 ... 149    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Patche, Instalacja, błędy, komunikaty itp. (Czytany 727664 razy)
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1440 : 27 Sierpnia 2009, 22:33:58 »
czyli konkretnie co :huh: bo z infy jestem żółtek


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Pjes PL

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #1441 : 28 Sierpnia 2009, 10:28:16 »
niektóre gry źle działają na laptopach  to przez ich kartę graficzną - mój kolega również ma podobny problem ale nie wiem czy coś można zrobić ....


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1442 : 28 Sierpnia 2009, 10:47:18 »
Skoro to przez kartę graficzną to czemu wszystko inne hula na najwyższych obrotach  :huh:


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Krzysztof125

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #1443 : 28 Sierpnia 2009, 13:48:03 »
zalezy jakie gry bo jak takie co maja mniejsze wymagania to waidomo ze hula


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1444 : 28 Sierpnia 2009, 14:22:35 »
chodzi mi że wszystko inne hula w grze  ;)



IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1445 : 28 Sierpnia 2009, 17:01:46 »
witam mam taki oto problem: grałem długo w heroes 5 na laptopie ale porąbana siostra skasowała mi profil w połowie kampani. postanowiłem że ściągnę plik SaveGame i zacznę w miejscu przerwania. Kiedy go ściągnąłem i wsadziłem nic się nie stało. (D:\Gierki\Ubisoft\profiles)

« Wiadomość doklejona z: 26 Sierpień 2009, 13:58:32 »

wsadzałem w innym folderze profiles  ;D . mam inny problem : instalowałem heroes  u ciotecznych ale przy patchu 1.4 wyskoczyło mi że nie wykrywa gry  :huh: . jest na to jakaś rada?


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Krzysztof125

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #1446 : 28 Sierpnia 2009, 18:11:32 »
wąłsnie to ejst dziwne bo jak zainstalwoałem na laptopie brata to na mapie było normalnie a jak weszłem do Fortecy to lawa była prawie ze biała ale nie wiem jak z innymi miastami bo juz nie sprawdzałem moz ebyć tak ze poprostu maista moz ewiecej wymagają niż otoczenie ale to juz wina karty graficznej i tyle bo neiw eim co moze być innego


IP: Zapisane
RUDEUS

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #1447 : 29 Sierpnia 2009, 14:53:45 »
Cze wszystkim, co mam zrobić bo już tracę nerwy... odpalam heroes V, zrobiłem wszystkie patche jakie znalazłem (wersja w lewym dolnym rogu1.6-tak piszę żeby nie było że nie czytam forum Wesoły No i Królową przeszedłem i jestem na Kultyście, a moim problemem jest to że wywala mnie bo system win natrafił na jakiś problem.... bądź zawiesza się na ruchu przeciwnika. Gram na laptoku Asus F5 z prockiem korek 2 duo 2 ghz, ram 3 giga no i kartą radeon 3470 512vram- szlag mnie trafia bo jedyną grę jaką przeszedłem od A do Z byli heroes (zaczynałem dawno, dawno temu na studiach na Dwójce) Co mogę lub co powinienem zrobić, wlazłem na stronę ATI i pobrałem najnowsze sterowniki...specjalnie wziąłem taki laptopik by można było pograć...poradźcie proszę Oczywiście nie muszę dodawać że mam oryginał gry.
Dziękuję


IP: Zapisane
dece111

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1448 : 30 Sierpnia 2009, 12:12:52 »
Witam, ostatnio dostałem w swoje ręce homm V oraz dodatek dzikie hordy. Najpierw zainstalowałem podstawkę coby się wczuć z gre. Podstawka od samego początku miała wyłączone cienie więc się tym nie przejmowałem, ale po kilku dniach gry zainstalowalem dzikie hordy i zaczęły się schody. Nie mam najlepszego kompa i homm V z shadowami troche mi ścina (podstawka bez shadowów ładnie śmigała). Próbowałem troche pokombinować z jakimś configiem lecz nic nie znalazłem. Ktoś wie jak mi pomóc?


(Użyłem opcji szukaj!)


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1449 : 01 Września 2009, 22:40:45 »
Witam. Mam pewien problem. Chciałem zainstalować HoMM5 podstawkę i coś mi nie idzie. Klikam instaluj. Ładuje się instalacja i pyta się mnie, czy na pewno chcę usunąć grę. Klikam że ok. Następnie o savy itd. Gdy jest okno "instalacji" to po chwili pojawia się Zakończ i tekst o tym że gotowe. Hmm, dziwne, bo gra nie była zainstalowana mimo że w "dodaj/usuń" figuruje na liście i usunąć się tego z niej nie da.
Tak jest za każdym razem gdy klikam instaluj. Nie wiem o co chodzi. Ktoś ma jakiś pomysł? Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1450 : 02 Września 2009, 10:05:44 »
Wpis w rejestrze się nie usunął


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1451 : 02 Września 2009, 14:40:57 »
ja raz tak miałem i zamiast skasować zainstalowałem drugi raz ;D.


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1452 : 02 Września 2009, 14:41:39 »
Racja, nie usunął się.... nie wiem czemu O.o. Dzięki ;)


IP: Zapisane
Giermek
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 27

Zobacz profil
« Odpowiedz #1453 : 16 Września 2009, 15:41:56 »
Być może taki temat już był ale mój jest specyficzny. Otóż posiadam grę Heros of Might and Magic V ale wersje (zapasową), której nie trzeba instalować, czyli wkładamy płyte i gramy. Postanowiłem sobie w nią pograć. Wkładam płytę jest ok otwieram folder z grą, uruchamiam i czekam.
I wtedy gdy na ekranie widnieje splash (czy jak to się nazywa) wyskakuje komunikat taki jak w temacie. Proszę o pomoc tylko mi nie mówić, że wystarczy przeinstalować.
Z każdą pomocną odpowiedź dziękuje.


                                                                  wasz giermek :)


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1454 : 16 Września 2009, 16:36:10 »
Wystarczy przeinstalować.



Ps. Wszystko wyjaśnione? Myślę, że tak . Proszę o zamknięcie tematu :P


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Strony: 1 ... 94 95 96 [97] 98 99 100 ... 149    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry