Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 37 38 39 [40] 41 42 43 ... 78    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Instalacja, błędy, komunikaty itp (Czytany 465892 razy)
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #585 : 16 Lutego 2012, 22:17:41 »
Cześć mój problem polega na tym że jak chce sobie zmienić np. Irine zamiast magii na moc to coś jest nie tak bo wyskakuje mi bez portretu,Nekromanta i nie nazywa się Irina :!:POMOCY!!!


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #586 : 17 Lutego 2012, 19:54:08 »
Czy gra jest oryginalna ? Bo jeżeli nie być może to sprawia problem . Spróbuj reinstallu to zazwyczaj pomaga  . Jeżeli mimo tego nadal nie będzie działać sprawdź  czy bez łatek problem tez się pojawia.Jeżeli to nie pomoże musisz czekać na następną łatkę lub zrobić formata kompa (mój komp zawsze dawał mi grać w gry po formacie które przed formatem się crashowały )


IP: Zapisane
maruda

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #587 : 18 Lutego 2012, 09:33:33 »
Gra jest orginalna. Bez łatek było tak samo. Reinstalacji kompa nie zrobie zn. nie mogę zrobić z powodów których nie będę wymieniał.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #588 : 18 Lutego 2012, 12:28:11 »
Ja obstawiam, że coś nie tak się zainstalowało/pobrało. Spróbuj reinstal gry. Nic nowego nie wgrywali a mi od patcha 1.2.1 nic takiego nie zdarzyło się ani razu. Podobnych problemów na innych stronach też nie widziałem.
A jeżeli już reinstalowałeś grę to jedynym wyjściem jest chyba zgłoszenie tego w odpowiednim miejscu.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
iatermargo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #589 : 18 Lutego 2012, 17:12:55 »
Witam, czy ktoś może się orientuje dlaczego nie działa conflux...znowu. Nie mogę się połączyć i pograć online. Nie znalazłam nigdzie żadnej wzmianki o tym, że może być coś nie tak. Ostatnio w czwartek przez 3 godz. były problemy z grą, ale powiadomili o tym.
Proszę o odpowiedź.
Czy ktoś ma podobny problem?


« Ostatnia zmiana: 18 Lutego 2012, 17:27:21 wysłane przez iatermargo » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #590 : 18 Lutego 2012, 17:32:24 »
Ja go także mam, może to wina tej zimy. Ale na serio, to pewno znów coś Ubi szwankuje.. poczekamy, może coś naprawią.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
iatermargo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #591 : 18 Lutego 2012, 17:44:02 »
Coś jest na rzeczy, bo na fejsie na profilu ubi dużo osób piszę, że ma problemy z połączeniem. Tylko żadnych oficjalnych info, niestety....
Trzeba czekać, ale szlag mnie trafia, bo akurat mam wolny dzień.


IP: Zapisane
Boski

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 96


Zobacz profil
« Odpowiedz #592 : 18 Lutego 2012, 18:59:52 »
Potwierdzam, również nie mogę się połączyć z Confluxem... a również mam wolny dzień...


IP: Zapisane
Animurka

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #593 : 18 Lutego 2012, 19:26:54 »
Mi też conflux pokrzyżował plany :( ale mam pytanie bo ja gram sobie w kampanie a nie z innymi graczami więc pewnie mogłabym grać offline ale jak mnie teraz odłączyło to nie mam żadnych savów ani auto ani swoich? Nie kumam na jaką cholerę mi ten głupi conflux?! ale nie wiem jak to zrobić żeby grać sobie bez niego?


IP: Zapisane
Kotlet

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


Zobacz profil
« Odpowiedz #594 : 19 Lutego 2012, 14:18:53 »
Z tego co wyczytałem kiedyś na forum ubi między bluzgami na DRM, to chyba offline można grać tylko w trybie "gra niestandardowa", jeżeli się mylę, proszę mnie poprawić.

--------------------------------

Teraz się wkurzyłem na maksa... Tak jak wczoraj zauważono, nie działał cały ten śmieszny conflux, siedzę sam w domu, na tzw. L4, mimo problemów ze stabilnością gry, postanowiłem zagrać.

Gra śmiga ładnie, nawet nie wywala mnie do pulpitu (samo się naprawiło..), klikam "klepsydrę" aby zakończyć turę i..

"Utracono połączenie z serwerem, nastąpi powrót do menu głównego"*

* treść przybliżona

Od 10-15 minut nie mogę połączyć się z Confluxem. Brawo UBI

To już jest żart, aby gracze, którzy legalnie kupili grę nie mogli w nią grać w wybranym przez siebie momencie. Piraci grają gdyby nigdy nic...


IP: Zapisane
maruda

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #595 : 20 Lutego 2012, 20:25:53 »
Zauważyłem że problem występuje po zapisaniu gry. Puki nie ma zapisu to punkty nalicza normalnie


IP: Zapisane
Kisinto

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #596 : 22 Lutego 2012, 09:03:24 »
Ok, a więc grałem sobie wczoraj w okolicach 23 kiedy nagle zerwało połączenie, zdziwiłem się bo do tej pory takich problemów nie miałem. Dzisiaj rano znowu chcę uruchomić grę, włącza się ale CONFLUX nie chce się połączyć... czy Ubi znowu coś grzebie, czy może tym razem to wina mojego kompa?


IP: Zapisane
Kotlet

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


Zobacz profil
« Odpowiedz #597 : 22 Lutego 2012, 10:37:45 »
Ok, a więc grałem sobie wczoraj w okolicach 23 kiedy nagle zerwało połączenie, zdziwiłem się bo do tej pory takich problemów nie miałem. Dzisiaj rano znowu chcę uruchomić grę, włącza się ale CONFLUX nie chce się połączyć... czy Ubi znowu coś grzebie, czy może tym razem to wina mojego kompa?

U mnie wszystko ładnie śmiga w chwili obecnej, nie wiem jak godzinkę temu


IP: Zapisane
Kisinto

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #598 : 22 Lutego 2012, 12:16:58 »
Przed chwilą też grałem i było okej, ale teraz znowu jest problem :/ Oby to nie były grymasy mojego kompa bo chyba nie wyrobie.


IP: Zapisane
RastyXYO

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #599 : 22 Lutego 2012, 13:26:05 »
U mnie tez w tej chwili nie mozna sie polaczyc. Jest to jednak na 100% problem techniczny nie z naszej winy. Nie ma sie co martwic.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 37 38 39 [40] 41 42 43 ... 78    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry