Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Skowyt grozy (Czytany 1185 razy)
Doemenel

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 05 Lipca 2020, 15:46:55 »
Jakie talenty i / lub umiejętności muszę posiadać żeby zdobyć ulepszony skowyt banshee (skowyt grozy). Próbowałem trochę, ale nie udało mi się, na internecie też szukałem, ale nie znalazłem nigdzie takiego tematu (prawdopodobnie dlatego, że jestem idiotą i zdobycie tej umiejętności jest banalne). Proszę o pomoc.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 05 Lipca 2020, 17:48:54 »
Pozwól, że dam Ci screena z mojego skilwheela.

 https://i.imgur.com/rqTJggZ.png

Jak widać, żeby to osiągnąć musisz mieć odpowiedni poziom i to zakładając, że będziesz cały czas trafiał na dobre umiejki. Zoltan i Lukrecja w ogóle nie są w stanie osiągnąć Skowytu Grozy, pozostali bohaterowie Necro już tak. Niektórzy mogą go najwcześniej zdobyć na poziomie 23, inni 24, reszta 25.

Fajna rzecz, ale do osiągnięcia na zwykłej mapie trudna, mało realna i blokująca lepsze ścieżki rozwoju.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry