Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Improved AI mod (Czytany 1003 razy)
tuldor88

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« : 25 Stycznia 2022, 19:23:28 »
Zainstalowałem to cudo licząc na to, że rozwiąże problem z największym mankamentem H5 - AI wolnym jak ślimak na praktycznie każdej mapie.
Udało się...

Ale mam inny problem - autor dodał 4 kampanie opisujące perypetie postaci z H3 po zdarzeniach jakie miały miejsce w H4. Jako że w H4 nie grałem i po 3 od razu skoczyłem na 5 bardzo mnie to ciekawi ale... czego bym nie zrobił nie jestem w stanie odblokować kampanii nr 3 (z opisu wnoszę iż ma być o Nikolaju, synu Katarzyny), skończyłem "Book 1" o Kreeganach i Bracadzie, "Book 2" o uciekinierze z Avlee jaki potem dołączył do mrocznych elfów... ale "Book3" pozostaje zablokowana.

Pomysły co można z tym fantem zrobić?


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry