Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 11    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Samodzielny dodatek do Heroes VI zapowiedziany! (Czytany 48324 razy)
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #90 : 06 Grudnia 2012, 18:41:34 »
Na Facebooku UbiSoftu Might & Magic pojawił się nowy art z dodatku i UWAGA: NAZWA, mianowicie dodatek dostanie podtytuł Shades of Darkness(Cienie Mroku? dobrze to sobie tłumacze?), a sam art do zobaczenia tutaj.


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Lolo197

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : 07 Grudnia 2012, 17:59:52 »
Dodatek ma wyjść 28 lutego 2013. Miejmy nadzieję, że to ostateczna data i nie będzie się to przedłużało jak w przypadku podstawki ;)


IP: Zapisane
Ronnie Adams

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


Nosce Te Ipsum

Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : 10 Stycznia 2013, 19:34:23 »
Dodatek ma wyjść 28 lutego 2013. Miejmy nadzieję, że to ostateczna data i nie będzie się to przedłużało jak w przypadku podstawki ;)
Na pewno wyjdzie w tym dniu, skoro już znamy jednostki. W ten czas Panowie z Ubisoft-u dopracowują dane techniczne, ruchy, jednostek, ekran miasta, jakieś nowe artefakty (a co za tym idzie, również dodanie cech tym artefaktom), pole bitwy tak etc.. To nie takie hop-siup, więc ponad miesiąc to chyba rezerwa, bo pracują już nad tym dość długo (nie pisząc o innych grach jakie tworzą).


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #93 : 14 Stycznia 2013, 16:53:58 »
Z tego co przeglądam Facebooka, to na Muve wystartował pre-order na Heroes VI Cienie Mroku. Cena wywoławcza 70zł, więc nie tak dużo jak się spodziewałem, co nie zmienia faktu, że dla mnie to oznacza 2 kampanie po 2 misje, bo jedno DLC kosztowało w końcu 40zł...

Okładka dla ciekawskich: <click>

Edit:
Jeśli dobrze rozumiem opis na FB to tak wygląda 'koń' dla Lochu. Natomiast sam opis:
Cytuj
Have a look at this gorgeous mount you'll find in Might & Magic Heroes 6 "Shades of Darkness". The problem is... the mount does not have any name yet, want to give us a hand? Get back tomorrow and vote for the best name!
Źródło

Wiadomość doklejona: [time]15 Styczeń 2013, 18:29:14[/time]
Story Trailer:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kzWbBga69WI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kzWbBga69WI</a>

Wiadomość doklejona: [time]15 Styczeń 2013, 18:51:08[/time]
Kilka nowych screenów: 1; 2; 3; 4.

Dodatkowo karta ze sklepu Ubi z pre-orderem dodatku. Sam obrazek z dodatkami do pre-orderów: <click>

Wiadomość doklejona: 15 Stycznia 2013, 19:22:11
Okładka wersji Complete.
PS: Imo jest bardzo zacna!


« Ostatnia zmiana: 15 Stycznia 2013, 19:22:11 wysłane przez TTTr96 » IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : 15 Stycznia 2013, 19:33:18 »
To ja jeszcze dorzucę 4 screenshoty:
https://pp.userapi.com/c323519/v323519620/37b1/cg0TlCqPncE.jpg
http://www.shop.buka.ru/data/img_files/FtmqCisQeO.jpg
https://pp.userapi.com/c323519/v323519620/37a9/jzepPSFmguY.jpg
http://www.shop.buka.ru/data/img_files/eKSzgkbf3i.jpg
Co oni zrobili z Lurkerem...  :-/ Dali mu zwykłe oczy zamiast tych na arcie i teraz wygląda śmiesznie, a nie groźnie.
Bezimienny i Mantykora wyglądają świetnie, tylko Mantykora wygląda jakby wcześniej była większa, potem zmniejszyli jej model tylko zapomnieli o ogonie. Bezimienny też jakiś trochę malutki.
Szkoda, że nie pokazali Czarnego Smoka, tylko Smoka Cienia, bo chciałem zobaczyć jak rozwiązali sprawę z jego skrzydłami.


IP: Zapisane
eviltiger

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 45


Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : 15 Stycznia 2013, 19:38:40 »
Ogólnie jednostki lepiej prezentują się niż na artach. Ciekawym jestem tylko ile będzie misji w kampaniach.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #96 : 15 Stycznia 2013, 21:40:05 »
Jeśli wierzyć opisowi gry na Steamie, to dodatek będzie posiadać pełny polski dubbing, tak jak podstawka i DLC.

Moim zdaniem to dobra wiadomość, polski dubbing był bardzo przyzwoity w podstawce moim zdaniem, w DLC byłem trochę zawiedziony(szczególnie Sandro brzmiał sztucznie), ale sądzę, że jestem w stanie trochę pocierpieć, aby w ogólnym rozrachunku być ciągle zadowolonym. ;)


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : 16 Stycznia 2013, 18:07:09 »
Mamy sporo nowych informacji o dodatku - muszę przyznać, że wszystko prezentuje się fenomenalnie. Historia przedstawiona w trailerze wydaje się ciekawa. Jednostki na screenach wyglądają kapitalnie: Mantykora prezentuje się lepiej od Lamasu, a ten Obserwator to już zupełne mistrzostwo - jest świetnie zrobiony. Jakość nowych modeli odbiega od podstawki - wyglądają o poziom lepiej. Miasto Lochu również mnie pozytywnie zaskoczyło. Nie wiem jak można czepiać się okładki - jest zrobiona z klasą i znakomicie oddaje klimaty tego rozszerzenia. Cena też zadowala - 65zł to mało jak na samodzielny dodatek, szczególnie dziś.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : 16 Stycznia 2013, 20:30:34 »
Przede wszystkim po screenach jedynie co mi przyszło na myśl, że Mantykora jest wierną kopią Lamasu, tylko mniejszą, z większym ogonem. Najbardziej mnie jednak Obserwator niepokoi - to co pokazali w konceptowych grafikach:
http://www.tawerna.biz/pages/gallery/gallery/HHH6_Dungeon_Shadow_Lurker.jpg
w ogóle nie odzwierciedla tego co jest w grze i wygląda tak sobie. Może w grze to będzie wyglądało inaczej..

Co do ceny... to nie jest wysoka, bo i za dużo nie oferuje gra i jest taką zachętą do kupienia. Bo co nowego oprócz Lochu.. "nowe klasy bohaterów, nowe zestawy miast i budynków", jak na razie był coś słychać o Smoczej Utopi i Mentorze Pamięci, więc ciekawe jak to będzie wyglądać.. co dalej "dziesiątki nowych artefaktów, umiejętności i osiągnięć" z tymi dziesiątkami artefaktów to raczej grubymi nićmi szyte. Co do umiejętności to mogliby pouzupełniać trochę niektóre dziedziny, liczę na dość ciekawe rozwiązania, gdzieniegdzie brakuje tych umiejętności..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : 16 Stycznia 2013, 21:25:02 »
Jednostki na screenach wyglądają zacnie za wyjątkiem lurkera- to coś może budzić co najwyżej śmiech wrogich oddziałów (już wiadomo jaką ma technikę zabijania  ;>). Trailer taki sobie- kiepskie animacje, arty ładne, nie postarali się. Okładka brzydka, nie pasuje do tej gry. Cena w porządku.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : 16 Stycznia 2013, 22:14:45 »
No cóż, podstawka to pewne, miała lepszą okładkę. Szkoda mi tego że ci obserwatorzy nie będą mieli jednak tej fajnie wyglądającej na artach poświaty oraz nie będą mieli tego fajnego krzyżyka w oku tylko "normalne" oko. No ale to i tak fajnie że niektóre jednostki znowu powrócą do gry. Aha, wiadomo czy będzie jakaś, hmm... kolekcjonerka dodatku?


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : 16 Stycznia 2013, 23:27:14 »
Dobra, wszystko wiadomo, więc krótko i na temat: mantykora, obserwator to jakaś <ciach> kpina. Dawno tak żenujących modeli w grach nie widziałem.

Okładka lipna, nawet specjalnie się nie chwalą, że wiele dodadzą, więc dodadzą raczej mniej niż mało. No gdyby nie to, że dochodzi kolejna frakcja to nawet bym na tego potworka nie spojrzał.

Nie używamy wulgaryzmów, +20%/ Grownock


« Ostatnia zmiana: 17 Stycznia 2013, 01:47:58 wysłane przez JackWolfsong » IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #102 : 17 Stycznia 2013, 16:54:50 »
Drodzy ludkowie przecież lurker ma źrenicę z koncept artu. Dodali mu jeszcze tęczówkę po prostu.

Mnie rażą powieki raczej. Są strasznie masywne, a przynajmniej takie się wydają na screenie. Może gdyby oko było całkowicie otwarte, nie mielibyście takiego problemu.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #103 : 18 Stycznia 2013, 19:37:01 »
Ubi ma niesamowity rozruch, bo dziś na FB jest takie zdjęcie i poniższy opis:
Cytuj
The Faceless are the children of the Malassa. Masters of infiltration, spying, and stealth.

The Faceless are the most mysterious and unknown of all the followers of the Dragon Gods. What little can be said of them is that they are clothed in shadow and mystery; if they are perceived at all it is a fleeting image from the corner of the eye, an odd moment of déjà vu, a strange sense that one is being watched... The Faceless move in the shadows. They enter one shadow and leave from another. The Faceless don't need to speak, they can communicate by telepathy, from mind to mind. They are poorly trusted by their allies and greatly feared by their enemies.

The Faceless Puppeteers own their name to their dreadful ability to penetrate one's mind and take control of the victim's body. The Puppeteer's will imposes itself into its host and bends it to its new master's every whims...



IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : 18 Stycznia 2013, 19:49:57 »
Ubi ma niesamowity rozruch, bo dziś na FB jest takie zdjęcie i poniższy opis:
Cytuj
The Faceless are the children of the Malassa. Masters of infiltration, spying, and stealth.

The Faceless are the most mysterious and unknown of all the followers of the Dragon Gods. What little can be said of them is that they are clothed in shadow and mystery; if they are perceived at all it is a fleeting image from the corner of the eye, an odd moment of déjà vu, a strange sense that one is being watched... The Faceless move in the shadows. They enter one shadow and leave from another. The Faceless don't need to speak, they can communicate by telepathy, from mind to mind. They are poorly trusted by their allies and greatly feared by their enemies.

The Faceless Puppeteers own their name to their dreadful ability to penetrate one's mind and take control of the victim's body. The Puppeteer's will imposes itself into its host and bends it to its new master's every whims...

Zdjęcie że tak powiem w "większej" rozdzielczości? Wcześniej (trooooche temu) było (chyba) takie same tylko więcej szczegółów było można dojrzeć.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 11    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry