Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 19 20 21 [22] 23 24    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Nasze wizje Lochu :) (Czytany 105009 razy)
Ronnie Adams

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


Nosce Te Ipsum

Zobacz profil
« Odpowiedz #315 : 10 Stycznia 2013, 22:29:07 »
Nie wiem ja naprawdę nikogo prócz Czarnego Smoka nie widziałem na Championa w frakcji Mrocznych Elfów. Skoro legenda/historia gry toczy się w hierarchii smoczych bóstw, to każdy teraz myśli, że smoki to tylko bóstwa, a jednostki nie, a tu figa. Da się, da sie :).


IP: Zapisane
markos

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #316 : 10 Stycznia 2013, 22:42:55 »
Właśnię, jak myślicie Raelag będzie bohaterem mocy czy magii? Normalnie obstawiał bym magii ale wszędzie jest przedstawiony z mieczem więc może być bohaterem mocy.


IP: Zapisane
eviltiger

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 45


Zobacz profil
« Odpowiedz #317 : 10 Stycznia 2013, 22:47:34 »
Zapewne bohaterem mocy, ponieważ jak na razie wszędzie jest tak przedstawiany. Osobiście wolałbym go jako bohatera magii, bo ogólnie loch to raczej jest nastawiony na magię.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #318 : 10 Stycznia 2013, 23:47:10 »
Cytuj
Ubi nigdzie nie powiedziało, że miało nie być, wręcz przeciwnie. Już na samym początku mówili, że niektóre frakcje nie mogą istnieć bez smoka w armii.

Zatem czemu zrobili smoczego rycerza bossem? A smoczy rycerz zamienia się w słabszą wersję czarnego smoka. Teraz dorosły czarny smok ma być czempionem lochu. To jest spora niekonsekwencja nie sądzisz? Osobiście jestem zniesmaczony taką postawą i zniechęciłem się do dodatku.

EDIT: W dodatku wygląda jak Asha, a nie czarny smok.

Podejrzewam, że popełnili błąd w opisie Kaśki. Zamiast "jest większą i silniejszą" dali "jest mniejszą i słabszą" od czrnego smoka. Najprawdopodobniej pisał to jakiś koleś, który nie był zbytnio wtajemniczony i go poniosła fantazja, albo po prostu mu się coś popaprało jak to pisał, nie sprawdzili tego, a potem głupio było zmieniać (o ile wogóle zauważyli). Bo ten dodatek był zapowiadany półsłówkami od samego początku.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #319 : 10 Stycznia 2013, 23:54:08 »
Nie sądzę aby to był błąd. Dziwne aby człowiek zmieniający się w smoka był dużo potężniejszy od samego smoka. Ale jeśli faktycznie popełnili błąd powinni go sprostować, bo w tym momencie wyszedł im absurd.

EDIT: A bohaterowi można przecież zmienić klasę wedle gustu, więc nie wiem w czym problem...?



« Ostatnia zmiana: 10 Stycznia 2013, 23:59:45 wysłane przez Szakal119 » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #320 : 11 Stycznia 2013, 00:00:14 »
Nie sądzę aby to był błąd. Dziwne aby człowiek zmieniający się w smoka był dużo potężniejszy od samego smoka. Ale jeśli faktycznie popełnili błąd powinni go sprostować, bo w tym momencie wyszedł im absurd.

Absurd wyszedł już w tamtym opisie- Kaśka była wielka, to ten smok wedle opisu musiałby być wielkości góry, a Ashan jak stał, tak stoi. Zresztą smoki z H5 to fabularnie te same smoki co w HVI. Jak widać pranie w zbyt wysokiej temperaturze, nie tylko swetry kurczy.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #321 : 11 Stycznia 2013, 08:51:10 »
Dobra powiedzmy, że jednak to był błąd w opisie. To jak w takim razie wytłumaczysz drakolicza z Dans Macabre? On też był bossem, a nie jednostką. A w piątce drakolicze to jednostki. Tak samo na jednej z pojedynczych map (nie grałem tej mapy i nawet nie pamiętam, która to była, ale gdzieś o tym czytałem na forum) też jest smok w roli bossa.

Ps. Drakolicz to tyle co nieumarły smok  ;) .


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #322 : 11 Stycznia 2013, 09:29:33 »
Wygląd jednostek Lochu, szczególnie na artach wydaje mi się podobny do mobów branded z Guild Wars 2. Szczególnie ten z art, który pokazywaliście:



Guild wars 2 - Smok Shaterrer



Jak dla mnie to mało oryginalne, bo w GW1 też były podobne jednostki.


« Ostatnia zmiana: 11 Stycznia 2013, 09:48:10 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #323 : 11 Stycznia 2013, 10:47:13 »
Dobra powiedzmy, że jednak to był błąd w opisie. To jak w takim razie wytłumaczysz drakolicza z Dans Macabre? On też był bossem, a nie jednostką. A w piątce drakolicze to jednostki. Tak samo na jednej z pojedynczych map (nie grałem tej mapy i nawet nie pamiętam, która to była, ale gdzieś o tym czytałem na forum) też jest smok w roli bossa.

Ps. Drakolicz to tyle co nieumarły smok  ;) .

Smoczy Upiór jak sama nazwa mówi jest upiorem, a nie smokiem. W dodatek nie grałam, więc nie wiem jak był duży. Dlaczego to własnie on był bossem w dodatku? Ponieważ Ubi miało gotowy model, który wystarczyło tylko przekolorować. Sam chyba przyznasz, że DLC były robione w pośpiechu. Inna sprawa, że upiór mógł pochodzić od jakiegoś wyjątkowo wielkiego i potężnego smoka, albo mógł być zawsze upiorem, który został stworzony sztucznie, czy coś.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Ronnie Adams

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


Nosce Te Ipsum

Zobacz profil
« Odpowiedz #324 : 11 Stycznia 2013, 12:19:48 »
W dodatek nie grałam, więc nie wiem jak był duży.
Orientacyjnie pokazuję Ci jego wymiary:


Pole bitwy:



IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #325 : 11 Stycznia 2013, 12:22:21 »
Smoczy upiór znaczy to samo co np. Widmowy smok ;) .
Też nie grałem w dodatek, ale widziałem go na screenach i był równie duży co Katarzyna. W końcu to ten sam model. A to, że Ubi akurat użyło jej modelu to jest już insza inszość, mogli stworzyć inny model kościanego smoka, ale poszli na łatwiznę i tylko pomalowali stary. Jednak fakt faktem, że był to nieumarły SMOK.

EDIT: A jednak jest jednak nieco mniejszy od Katarzyny, ale i tak dużo większy od jednostek legendarnych którejkolwiek frakcji :).


« Ostatnia zmiana: 12 Stycznia 2013, 01:04:49 wysłane przez Szakal119 » IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #326 : 11 Stycznia 2013, 17:32:45 »
No i dostaliśmy art z Raelagiem na smoku w wysokiej rozdzielczości:
http://static2.cdn.ubi.com/gamesites/mightandmagic/heroes6/images/MMHVI_SHADES_of_DARKNESS_DUNGEON_MIDREZ.png
W sumie nic więcej niż na tym w niskiej rozdzielczości się nie doszukałem.
Nadal nie jestem pewien czym jest ta jednostka pod nogą Smoka Cienia.
Wygląda niby na Kontrolę Umysłu rzuconą na Obrońcę, tylko że on ma zasłoniętą twarz przez hełm, a jednostka na arcie nie. Także jej pancerz nieco różni się od tego u Obrońcy.
Jeszcze zestawienie Czarnego Smoka ze Smokiem Cienia:



« Ostatnia zmiana: 11 Stycznia 2013, 17:35:46 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #327 : 11 Stycznia 2013, 17:54:14 »
To coś co ujeżdża Raelag to nie jest smok, to wiwerna :)


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #328 : 11 Stycznia 2013, 18:05:26 »
Nie to z pewnościa jest smok ale mozliwe ze po zabiciu Katarzynki przebudziły sie jakieś inne smoki albo  ;D Kasia zlozyla jajeczka i urodzilo sie duzo smoczkow  ;D


IP: Zapisane
leedss

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #329 : 11 Stycznia 2013, 18:15:59 »
Może te dziwne istotki spod nogi smoka są związane z umiejętnością frakcyjną ??
Np. wybieramy jednostkę wroga i na podstawie jej liczebności tworzymy takich mrocznych rycerzy/golemy... coś jak w Inferno tylko zamiast naszych jednostek to jednostki wroga...


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 19 20 21 [22] 23 24    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry