Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Dziwny przypadek. (Czytany 1361 razy)
Jiroslav

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 08 Sierpnia 2013, 20:20:07 »
Witam, jestem tu nowy.
Otóż mam dość spory problem z aktywacją gry Heroes VI. Kupiłem sobie podstawkę, jednak po instalacji gry Uplay każe mi wpisać kod aktywacyjny do dodatku Shades Of Darkness. Niestety w pudełku z grą mam tylko klucz do podstawki. Co robić?


IP: Zapisane
Journeyman666

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 09 Sierpnia 2013, 14:34:35 »
Kupiłem wczoraj Heroes VI (wersję podstawową) z serii Ubisoft Exclusive i też w Uplay wyskoczyło mi, że mam wpisać kod z Sades of Darkness. Wpisałem ten, który miałem w pudełku i zadziałało. W Uplay cały czas mam napisane, że to Shades of Darkness ale po włączeniu gry działa jako Heroes VI.

Mnie zaskoczyła natomiast inna rzecz. Kupiłem tylko wersję podstawową natomiast po włączeniu gry okazało się, że mam kampanię Cragiem Hackiem i Sandro. Są to jakieś wersje demo, czy jakimś cudem dostałem bonus w postaci 2 dodatków do podstawki? :D


IP: Zapisane
I know what I want, I'll say what I know, and no one can take it away
Dla ciebie podział ogranicza się do (...) growlu. Dla mnie podział opiera się na tempie, metrum i jego zmianach, perkusji, gitarach-ich brzmieniu-ich ustawieniu(bass-mid-treb),rodzaju wokalu, prezencji scenicznej, artystycznej, graficznej, muzycznej
:D
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry