Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Hot Seat pytanie (Czytany 2123 razy)
zarreq

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 29 Stycznia 2014, 17:05:37 »
Witam.

Zastanawiam się czy zakupić Heroesa 6 i mam nadzieję, że mi z tym pomożecie. Interesuje mnie gra głównie pod kątem starych dobrych płonących pośladków rodem z H3. Gramy z żoną już lata w "trójkę" i w sumie jakoś chcielibyśmy sobie odmienić i tu moje zasadnicze pytanie:

Czy jest dużo map robionych przez fanów jak to było i w sumie jest nadal z Heroes 3? 

Jak się gra w tym trybie? Podejrzewam, że nie będzie to tak przyjemne jak w H3 ale cudów nie oczekuję.

Może trochę namotałem w tym poście... Ogólnie chodzi mi o przyjemność z gry w trybie Hot Seat. Dzięki za odpowiedzi.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 29 Stycznia 2014, 18:46:18 »
Jak ostatnim razem otwierałem H6 to niestety nie dysponował on zbytnią ilością map do gry wieloosobowej. Nie mam pewności czy da się używać map od innych graczy, na pewno jest edytor, więc i taka opcja powinna być. Natomiast sam fakt udostępniania przez innych własnych map - tu niestety nie wiem, i nie mogę pomóc.
Mogę natomiast przestrzec, iż w H6 nie wyskakuje powiadomienie o niewykorzystanym ruchu :)


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 30 Stycznia 2014, 15:41:43 »
1. Na obecną chwilę map do gry wieloosobowej jest 30. I są to mapy oficjalne. O mapach od innych graczy nic nie wiem. Owszem edytor jest, ale ponoć zbyt skomplikowany.

2. Czy rozgrywka jest przyjemna? Naprawdę nie wiem, co powiedzieć. Mi w HVI gra się świetnie, ale komuś innemu wcale nie musi. Może po prostu ściągnij demo i zobacz jak ci podejdzie.

EDIT:

Cytuj
Mogę natomiast przestrzec, iż w H6 nie wyskakuje powiadomienie o niewykorzystanym ruchu

Wyskakuje. Widać dawno nie grałeś :).


« Ostatnia zmiana: 30 Stycznia 2014, 15:46:32 wysłane przez Szakal119 » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 30 Stycznia 2014, 17:56:49 »
Możliwe. W becie i patchach przed aktualizacją ekranów miast chyba nie wyskakiwało. Jeśli tak, to przepraszam :)


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 30 Stycznia 2014, 18:57:17 »
Spoko  :). To chyba właśnie doszło w którymś patchu po aktualizacji ekranów miast  :). Na początku faktycznie nie było tego komunikatu.


IP: Zapisane
zarreq

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 03 Lutego 2014, 11:06:16 »
Dziękuję za odpowiedzi.

Jednak zdecydowaliśmy, że zostaniemy przy "trójce", tym bardziej, że ostatnio odkryłem jakiś nieoficjalny dodatek z nowym miastem i gra się fajnie. 30 map do multi to trochę dla nas za mało, tym bardziej, że z reguły gramy w mapy tworzone przez fanów dlatego, że są o wiele fajniejsze i bogatsze.

Poczekam do następnej części, może w końcu zrobią coś pod nasze wymagania.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry