Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 468 469 470 [471] 472 473 474 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036534 razy)
Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7050 : 12 Lipca 2012, 19:00:29 »
A więc:

Dla mnie ubisoft kpi sobie z nas. Dużo fanów wydało pieniądze na DCL, z nadzieją zagrania w nią po otworzeniu i co? Musimy czekać do 19, żeby pobrać patch. Jak by nie dało się szybciej -.-' Trainer, przyznam postarali się.

Wiadomość doklejona: 12 Lipca 2012, 19:18:50
Czyżby serwery padły? Próbuje się połączyć z Confluxem i nie mogę. jest napisane że nie mam połączenia z internetem chociaż go mam.


« Ostatnia zmiana: 12 Lipca 2012, 19:18:50 wysłane przez Mati5001 » IP: Zapisane
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #7051 : 12 Lipca 2012, 19:24:37 »
Czyżby serwery padły?
A jak ;D
Nawet jak się połączysz to wywala po chwili. Dodatkowo instrukcja jak pobrać adventure pack sugeruje ponowne zakupienie go na stronie Ubisoftu :lol:


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7052 : 12 Lipca 2012, 19:26:51 »
Tak, mi też nie działa.

Ale offline też da się grać - sprawdziłem ekrany, coś cudownego. Są piękne, animowane - już teraz mogę stwierdzić, że w pełni zaspokoiły moje oczekiwania. Patch 1.5 zmienia baaardzo dużo, nawet nowa ikonka wyjścia z miast jest, ekran werbowania jednostek też się zmienił.


IP: Zapisane
Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7053 : 12 Lipca 2012, 19:29:57 »
A co z mapą Varn? Ma ją ktoś? Ją jej nie widzę


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7054 : 12 Lipca 2012, 19:44:15 »
Weż w "singlu" wybierz opcję scenariusze  - tam powinna ona być.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
leedss

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #7055 : 12 Lipca 2012, 20:14:03 »
Jest scenariusz i mapka do gry niestandardowej.
Wszystko fajnie, pięknie tylko gra mi wykrzaczyła kompa, nic nie mogłem zrobić, dopiero jak wyłączyłem z prądu to się zresetował.


IP: Zapisane
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #7056 : 12 Lipca 2012, 21:11:07 »
Siemka a jak wam się podobają ekrany miast ?
Szczerze mówiąc ( właściwie pisząc ) to cały dom usłyszał moją reakcję
na temat ekranów.Wg. mnie są piękne i wspaniałe. Naprawdę wg. mnie Ubisoft się postarał z tymi ekranami.
Ps Limbic zapewne stara się pokazać że jest dobrym studiem.
Sorka ale wiecie nie mogłem się powstrzymać przed skomentowaniem tego newsa



IP: Zapisane
Lolo197

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #7057 : 12 Lipca 2012, 23:21:45 »
Wie ktoś jak odblokowywać zwierzęta rodowe ?  :rolleyes:


IP: Zapisane
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #7058 : 12 Lipca 2012, 23:29:43 »
Tak trzeba je pokonać w kampanii Craga Hacka i w ten sposób dołączą do ciebie a w konsekwencji będą coś jak bronie rodowe ( przynajmniej tak słyszałem )


IP: Zapisane
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #7059 : 13 Lipca 2012, 00:18:27 »
Niech ktoś założy nowy dział dla Piratów.
1. Raz mi skrzaczyło laptopa i trzeba było resetem wychodzić...
2. To, że nie da się zaatakować tych żywiołaków ziemi w jaskini to jakiś bug? Czy gra sama nie pozwala walczyć z przeciwnikami na poziomie bardzo wysokim?
3. Gram na poziomie trudności standard i czerwony gracz ma takich bohaterów, że nie pogadasz. WTF?! Żeby nie wtopić musiałem zastosować sztuczkę z 5 poziomowym Anielskim Przymierzem...

Edit: Prosiłbym o nie edytowanie notek jakie przydziela moderator, jeśli jeszcze raz zobaczę taki wybryk wtedy będzie warn z większym skutkiem/Loczek


« Ostatnia zmiana: 13 Lipca 2012, 09:05:38 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7060 : 13 Lipca 2012, 00:27:35 »
No,no,no. Ekrany miast są bardzo fajne. Odpaliłem właśnie kilka godzin temu swój egzemplarz Heroes VI i muszę przyznać, że patch 1.5 jest dla mnie ogromnym plusem. Miasta teraz wyglądają tak jak powinny wyglądać w dniu premiery. Fajnie, spory plus.

Ciekawi mnie, czy tylko u mnie niestety po wgraniu patch'a 1.5 są problemy z odtworzeniem zapisów. Gra działała jeszcze rano płynnie, a teraz nie da się wczytać żadnych zapisów. Czeka mnie niestety chyba ponowna instalacja... Jestem odosobnionym przypadkiem?


IP: Zapisane

rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7061 : 13 Lipca 2012, 02:57:14 »
w końcu! conflux działa a ja sie ciesze :) ekrany są świetne. jako ciekawostke dodam, iż w mapie kampanii, można wybrać rodzaj craga (moc czy magia) ale u niego zmienia to reputacje. domyślnie jest na drodze łez.
PS - adventure packa nie trzeba ściągać, wystarczy wpisać kod.


IP: Zapisane
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #7062 : 13 Lipca 2012, 08:37:13 »
Czemu mnie to nie dziwi, że jak w 99 % przypadków w historii tego forum większość jęczy i narzeka na to co będzie, a po otrzymaniu zabawek dostaje euforii ?

Ja dopiero za tydzień gdzieś pogram w dodatek i ogólnie zainstaluję tego patcha.

Jak tam balans Panowie ? Twierdza i Inferno wreszcie mogą się postawić reszcie czy dalej są ułomkami szóstki ?


IP: Zapisane
sylvio

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #7063 : 13 Lipca 2012, 09:45:39 »
Naprawili piskliwe dźwięki przy przyśpieszonych jednostkach!! fuck yeah!!! :D


IP: Zapisane
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #7064 : 13 Lipca 2012, 10:58:50 »
Ciekawi mnie, czy tylko u mnie niestety po wgraniu patch'a 1.5 są problemy z odtworzeniem zapisów. Gra działała jeszcze rano płynnie, a teraz nie da się wczytać żadnych zapisów. Czeka mnie niestety chyba ponowna instalacja... Jestem odosobnionym przypadkiem?

Nie, u mnie jest tak samo. Najśmieszniejsze, że do czasu patcha ja tych zapisów nie miałem, dopiero teraz conflux mi je łaskawie zwrócił :)
I takiż uradowany, że jednak nie utraciłem połowy kampanii i będę mógł kontynuować, spostrzegam, iż jednak nie, a jakże. No trudno.

Nie martwię się tym, bo jestem przeogromnie zadowolony z ekranów... no, przynajmniej tych niezabudowanych, bo na screenach różnie wyglądały ekrany z pełnym zestawem budynków, na jednych zabudowanie było eleganckie i ładnie komponujące się z resztą, jak i tłem a na innych nie całkiem się ta sztuka udała.. no, niemniej i tak zobaczyć w grze, a zobaczyć na screenach to zupełnie różne rzeczy jak się i tak na razie wszak okazało. Rewelacją jest dla mnie połączenie namalowanych nieruchawości z trójwymiarowymi budynkami, a szczególne z animowanymi obiektami, przeróżne opary, chmury, liście, smugi świetlne, no i ptactwo-aż cieszy ta nierzeczywistość ich ruchu :). Naprawdę ładny efekt. Mur twierdzy po prawdzie troszkę nieładnie przylega do podłoża, ale i tak ekran miasta orkowego, jak i każdego innego mnie zachwycił. Dobra robota i żaden tam regres, jak mawiali niektórzy, to jest po prostu dobry, stary styl, który był stosowany przed Heroes V, a teraz w jeszcze lepszym wydaniu. Po tym patchu dopiero, dzięki tej, niby drobnostce, poczułem całą moc i magię, które towarzyszyły starszym odsłonom i co teraz już ma najnowsza z nich, a z całą pewnością nie objawia się nam w Heroes V, gdzie niby pięknie i bogato... ale pusto, pusto.

Okazuje się, że diabeł naprawdę tkwił w szczegółach i w tych niepozornych ekranach, ekranach w starym, dwuwymiarowym stylu,  tkwiło dopełnienie niezwykłej atmosfery sagi. Nie są to ani magowie, ani elfowie... nie jest to kwestia frakcji, ni ras w grze. Wszystko kwestią jest klimatu, a teraz klimat nareszcie w pełnej mierze jest :)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 468 469 470 [471] 472 473 474 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry