Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 65780 razy)
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 15 Kwietnia 2007, 12:32:15 »
Lepiej zrobić tak jak mówi grzwa najpierw wykonać wszystkie cele oprócz uwolnienia godryka i findana spełnić wszystkie wymagania i dopiero wtedy uwolnić godryka


« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2007, 12:32:55 wysłane przez cepek » IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Raven

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 19

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 17 Kwietnia 2007, 17:49:55 »
Witam! Mam taki problem, że odnalazłem już Tieru, ale niemogę znaleźć 2 artefaktów. Na północy są 2 wysepki, ale niemogę się tam dostać (z morza się nieda, a w podziemiach chyba niema odpowiedniego przejścia). Czy ktoś wykonał to dodatkowe zadanie i może mi pomóc?


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 14:38:44 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
SzD

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 17 Kwietnia 2007, 19:06:41 »
To już "po ptakach", chyba, że się cofniesz do wcześniejszego zapisu... A lokalizacja artefaktów:[ol type=\'1\'][li]Na wyspie na północnym zachodzie[/li][li]Na wyspie wulkanicznej, gdzie ląduje Biara po zabiciu Tieru (w zasadzie po drodze do Tieru). To wyspa na południowym wschodzie, nieco bliżej środka mapy.[/li][li]Też po drodze do Tieru - w podziemiach w korytarzu prowadzącym wprost do wyspy Tieru, środek mapy[/li][/ol]Wszystkie są bronione przez dość silne stworzenia, u mnie były to odpowiednio Czarne Smoki, Smoki Cienia i Upiory. Bonus - za zebranie każdego masz 10.000 doświadczenia. A korytarze podziemne prowadzą do wszystkich wysp. Morzem w ogóle nie potrzebujesz pływać, poza końcowym dotarciem do Biary


« Ostatnia zmiana: 17 Kwietnia 2007, 23:59:56 wysłane przez SzD » IP: Zapisane
SzD

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 17 Kwietnia 2007, 19:11:59 »
Cytuj
oprócz uwolnienia godryka i findana
Chyba o jakiejś innej misji mówisz, pewnie w Magu, bo tej jeszcze nie znam. W kampanii w temacie uwalniało się Talanara i Dirael ;)


IP: Zapisane
zbyl2

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 28 Kwietnia 2007, 18:11:13 »
Ta misja jest naprawde trudna. po pewnym czasie nikolai zaczyna dostawać nawet po tysiąc smoków DZIENNIE. wtedy trzeba zacząć od nowa. Zajmij miasto nekropolis które jest koło teleportu, i 2 w podziemiach. Findan niech odkryje całą mape wtedy nikolai mu nie ucieknie. Findan musi zająć się tworzeniem armii elfów, natomiast jeden z  
 z dwóch pozostałych bohaterów niech stworzy oddział nieumarłych w zajętych wcześniej miastach. Armia "truposzy" powinna go osłabić (tylko żeby nikolai nie przegrał tej 1 walki bo wtedy sie odrodzi i już po tobie, jeżeli będziesz miał wykonać ostatni atak którym już na 100% wygrasz ucieknij z pola walki) Potem dobij go Findanem który ma w armii feniksy i już po nim


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 28 Kwietnia 2007, 19:58:14 »
No cóż jeśli moją o moją opinię to dla mnie była to najtrudniejsza misja z całej gry włącznie z dodatkiem.Trudziłem się przy niej jakiś tydzień.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




matips

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 28 Kwietnia 2007, 23:03:15 »
Jak w temacie, znaczy sie moim najważniejszym problem jestto, że nie wim w jakih proporcjach podzielić armię. Ile potrzeba wojska aby spokojnie minąć oba posterunki i bez problemu pokonać strażników więzień (bez waliki z seledynowym)


IP: Zapisane
_MMM_

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 05 Maja 2007, 13:03:47 »
Ta misja jest trudna, a ja miałam jeszcze takiego pecha, że jak już zabiłam Nikolaia to okazało się, że patch 1.5 powoduje mi błąd :/ Musiałam jeszcze raz zabijać Nikolaia na patchu 1.41 :/
Aha - i jest sposób na zabicie Nikolaia bez feniksów (one zawsze ginęły nawet jak wygrałam bitwę :/) - trzeba zabić wszystkie kościane smoki (te które na mapie pokazała Chatka Maga) - wtedy wraca światło do Irollan i Nikolai po przegranej bitwie umiera. No i najlepiej nie atakować go wcześniej, bo jeśli się odrodzi to bardzo szybko rośnie mu armia.


IP: Zapisane
kuris79

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 07 Maja 2007, 13:07:02 »
Cytuj
Witam,

mam problem z ta misja, bo zrobilem wszystko co pisze w celach, ale i tak mi nie "zaliczylo" :(

Uwolnilem dwoch bohaterow (w OBJECTIVES nie pojawil mi sie "ptaszek") , w zamku mam garnizon ktory trzeba bylo stworzyc (OBJECTIVES +), mape mam odslanieta w 100%, nie ma co do roboty, co jakies dwa tyg atakuje mnie fioletowy gracz. Co mam robic dalej ? Trwa to juz dosc dlugo, bo atakuje mnie chyba juz z 20 raz.

Dzieki za odp.
[snapback]1235[/snapback]


Witam
Taki sam problem jak kolega......
Zna ktoś rozwiązanie problemu??


IP: Zapisane
kuris79

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 07 Maja 2007, 13:07:27 »
Cytuj
Witam,

mam problem z ta misja, bo zrobilem wszystko co pisze w celach, ale i tak mi nie "zaliczylo" :(

Uwolnilem dwoch bohaterow (w OBJECTIVES nie pojawil mi sie "ptaszek") , w zamku mam garnizon ktory trzeba bylo stworzyc (OBJECTIVES +), mape mam odslanieta w 100%, nie ma co do roboty, co jakies dwa tyg atakuje mnie fioletowy gracz. Co mam robic dalej ? Trwa to juz dosc dlugo, bo atakuje mnie chyba juz z 20 raz.

Dzieki za odp.
[snapback]1235[/snapback]


Witam
Taki sam problem jak kolega......
Zna ktoś rozwiązanie problemu??


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 07 Maja 2007, 16:27:28 »
a sorry też mi się pomyliło to nie ta misja ta o której mówię to 3 misja akademii. /lol/


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




lorbas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 27 Maja 2007, 14:49:39 »
Tez sie zatkałem na tej misji i za nic nie poge przejść dalej, so sie oddale od zamku zaraz mi zabiora go, a niestety nie jestem w stanie ciagle wracać :( moze ktos rzuci sposób na przejście tej misji?
pozdrawiam


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 27 Maja 2007, 17:11:00 »
Na mapie znajdują się cztery miasta, każde z nich oddzielone jest od innych wodą. Zaczynasz w mieście w południowo wschodniej części mapy. Na inne wyspy możesz przejść przez podziemia, lub przepłynąć łódką. Jak zwykle najpierw pozbieraj niezbędna do rozbudowy surowce i bogactwa. W mieście wybuduj łódź i przepraw się na wyspę znajdującą się na północ, od miejsca, w którym jesteś. Tam podbij pierwsze z miast Demonów. Na wskutek wygranej walki, uwolnisz smoka, który poinformuje cię o obeliskach, których dotykanie pokazuje położenie oddziałów smoków. Za każdym razem gdy zobaczysz jeden z takich obelisków odwiedź go, aby wypełnić pierwszy cel misji.

Teraz kolej na zamek w centralnej części mapy. To kolejna zwykła bitwa, w której liczy się tylko liczebność i siła armii oraz taktyka. Na końcu uderz w miasto na południowym zachodzie. Jeśli je podbijesz i przyłączysz do armii Findan 20 Szmaragdowych Smoków wygrasz misję.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




mateo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 154


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #58 : 27 Maja 2007, 18:35:50 »
ta misja jest przecież banalnie prosta...nikt cię nie atakuje zbierasz armie i to wszystko


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 27 Maja 2007, 19:09:10 »
Na łatwym lub normalnym poziomie to tak ale jak ktoś gra na heroicznym??


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry