Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Shades of Darkness- Dyskusja, problemy i pytania (Czytany 115479 razy)
ArekerA

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 02 Maja 2013, 19:59:29 »
feariedragon5 ja nigdy nie zapomnę jak mi się komp zepsuł dzień przed premierą.
Odnośnie dodatku to zdążyłem przejść 2 misje i muszę powiedzieć, że są bardzo dobrze zrobione. I zauważyłem jeszcze jednego buga: gdy uruchamia się 2 misje z "Dance Macabre" to wywale grę.


IP: Zapisane
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 02 Maja 2013, 20:20:37 »
LUDZIE! Jest już 20:19 i jeszcze patcha nie ma -,-
Ma ktoś może jakieś wieści od Ubi?
Mam ochotę pozrzucać wszystko z biurka, masakra, specjalnie dzisiaj odbierałem ten dodatek pre-order, aby se pograć, a jak tak dalej pójdzie to w ogóle se nie pogram -,-


IP: Zapisane
feariedragon5

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10


I'm Gonna Kill You Slowly

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 02 Maja 2013, 20:20:56 »
O matko, ale masakra. To nawet gorsze niż problem z odpaleniem. Było nie było - pamiętamy jak to było z premierą.:DDD

Ech ja dzisiaj dorwałam w Media dopiero- nawet nie zdążyli na półki rozłożyć jeszcze i brałam z zaplecza gierkę :DD


IP: Zapisane
Im The New Cancer !
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 02 Maja 2013, 20:23:01 »
Ej! A myślicie, że będzie akademia w tym patchu, albo w SoD jakoś, bo jak już powyżej gdzieś pisałem i portret pokazywałem
Specjalnie czekam na ten patch, aby się przekonać
No bo chyba ten portret nie pasuje do rzadnej rasy:
- Demony mają pomarańczowe tło
- Ludzie - niebieskie
- Nieumarli - jasnozielonkawe/seledynowe
- Orkowie - takie jakieś oliwkowe, nie pamiętam dokładnie
- Nagi - też chyba niebieskie
A to takie nowe tło. Chyba by nie zrobili neutralnego bohatera o tak "akademickim" portrecie :P


« Ostatnia zmiana: 02 Maja 2013, 20:25:56 wysłane przez Findan3000 » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 02 Maja 2013, 20:25:21 »
Dla tych niecierpliwych:
 "Game will be back tonight"-komunikat na Uplay'u mówi samo za siebie. Dziś możliwe nie zagramy :)

Odnośnie dyskusji o Akademii, nie będzie już żadnego dodatku do szóstej odsłony. Po więcej odsyłam do Newsów na głównej.


IP: Zapisane
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 02 Maja 2013, 20:27:28 »
No ale kurde, musi być akademia, skoro w plikach SoD znaleziono ten portret to musi być. Jak dla mnie jakieś 60% szans, że po patchu 2.1 ujżymy Akademie :P
Chyba ubi by nie było takie wredne, aby dodawać portret nowej rasy tak dla żartu?


« Ostatnia zmiana: 02 Maja 2013, 20:31:55 wysłane przez Findan3000 » IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 02 Maja 2013, 20:28:29 »
Napiszę tutaj teraz coś za co pewnie mnie zhejcicie, no ale żyje się raz.

Ludzie, wyluzyjcie. Jak nie dziś to jutro, a jak nie to kiedy indziej. Ważne, że w to zagracie i tyle. Cieszcie się chociażby z tego, że grę macie. I pamiętajcie: luzik to podstawa.


IP: Zapisane
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 02 Maja 2013, 20:33:13 »
No, ale ja średnio moge zluzować, bo jutro jade na dwa dni, a chciałem już się przekonać czy będzie Akademia xd


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 02 Maja 2013, 20:33:33 »
Kolega Findan umie czytać? Nie będzie Akademii, to że znaleziono pliki z portretami Akademii nic nie znaczy. W podstawce było podobnie z artami Lochu i innymi dodatkami. Twórcy się wypowiedzieli już na ten temat:
http://www.tawerna.biz/czytaj_newsa_428_jak-wygladalaby-akademia-w-h6.html

Więc niestety ale proszę nie spamować :)


IP: Zapisane
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 02 Maja 2013, 20:38:42 »
@Findan3000
A ja ci powtórzę: nie łudź się człowieku. Szansa, że Ubi ot tak dla niespodzianki wrzuci w patchu 2.1 nową frakcję prędzej wynosi 0.6% niż 60. Co do twoich spekulacji odnośnie portretu i tła do niego to odsyłam Cię np. do portretu Lorda Xeena czy Sheltema, których tła nijak pasują do koloru, który podałeś. Żaden hejting, zimne wyjaśnienie.


IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 02 Maja 2013, 20:43:13 »
No dobra, przecież nie karze wszystkim mi wierzyć, z resztą ja tak tylko sobie "marze" o akademii i nie uważam tutaj waszych opinii za hejtig, skąd, doskonale rozumiem, że szanse są nikłem, wiem że czasem robie sobie złudne nadzieje. Zachowam sobie moje nadzieje dla siebie xd

A z resztą samymi lochami też się naciesze xd


« Ostatnia zmiana: 02 Maja 2013, 20:45:57 wysłane przez Findan3000 » IP: Zapisane
Fryndzel

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 02 Maja 2013, 20:47:43 »
Czy jeżeli zamawiałem grę przed premierą z Uplay, to powinienem móc już ją pobrać?


IP: Zapisane
feariedragon5

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10


I'm Gonna Kill You Slowly

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 02 Maja 2013, 20:49:09 »
Nekro i loch- dwie moje ulubione frakcje. Uwielbiam grac nimi na zmianę. :)) Nie obchodzi mnie czy będzie akademia i krasnoludy. :)) Bardziej byłabym zadowolona byłabym gdyby powrócił Sylvan. Ta frakcja ma historię :))) A poza tym trochę brakuje mi w 5 i 6 brak zamku z potworami z bagien typu gorgony czy smocze ważki.... :)

Wiadomość doklejona: 02 Maja 2013, 20:52:11
Czy jeżeli zamawiałem grę przed premierą z Uplay, to powinienem móc już ją pobrać?


Skoro uplay ma aktualizacje to jak masz zamiar to zrobić ? :DDD Musisz poczekać aż go łaskawie odpalą, żebysmy mogli cieszyć się z gry. :)


« Ostatnia zmiana: 02 Maja 2013, 20:52:11 wysłane przez feariedragon5 » IP: Zapisane
Im The New Cancer !
ralion57

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 02 Maja 2013, 21:06:09 »
Mam pytanie... może głupie ale jednak. Czy nie sądzicie, że lepiej zainstalować najpierw patcha 2.1 a potem dodatek? Jaka powinna być właściwa kolejność: patch/dodatek czy dodatek/patch?
Czy to może mieć znaczenie dla działania gry?


IP: Zapisane
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 02 Maja 2013, 21:10:53 »
Polecam kolejność patch/gra
Ja osobiście ma już gre i nawet nie zamierzam próbować jej instalować bez patcha, nie chce wszystkiego rozwalić


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry