Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Który zamek ma najładniejsze jednostki ?
Przystań - 30 (16.5%)
Inferno - 15 (8.2%)
Nekropolis - 36 (19.8%)
Twierdza - 23 (12.6%)
Sanktuarium - 78 (42.9%)
Głosów w sumie: 182

Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najsłabsza/najsilniejsza, najładniejsza/najbrzydsza jednostka w HVI (Czytany 63860 razy)
Matio12345
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 27 Sierpnia 2011, 00:49:50 »
Grałem tylko 2 rasami :( ale powiem
Najgorsze:
Trzon: Kusznik(Strzela przez swoich WTF)
Elita:Gryf
Czempion: Kirin
Najlepsze:
Trzon: Westalka:Leczenie Zawsze się przyda
Elita: Kensei
Czempion: Wysłanik Niebios



IP: Zapisane
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 27 Sierpnia 2011, 02:19:18 »
Najgorsze:
trzon: Goblin, czemu nie kappa? bo można go wykorzystać do szybkiego zablokowania łucznika.
elita: te lamassu czy jak to się zwie, rzeczywiście pada jak mucha.
Champion: Trudna decyzja, ale chyba jednak Kirin, fajnie wygląda, daje klimatu ale jakoś w walce nie bardzo.

Najlepsze:
trzon: Meduza
elita: Wojownik pantery/jaguara
Champion: Tutaj ponownie ciężko, z uwagi na to, że nie grałem Cyklopem to też nie w 100% obiektywnie. Z jeden strony Tkaczka za najlepszą dla mnie jednostkę dystansową, jednak z drugiej strony Czart ma jebnięcie.. Wiec albo ona albo on ale to zależy od preferencji co kto woli.



IP: Zapisane
Journeyman666

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 27 Sierpnia 2011, 08:47:37 »
Nie porównuj wyglądu i klimatu rekinów wojowników i saltorobiącychprzezcałąmapębitwy żab do elfów, błagam  :-/


IP: Zapisane
I know what I want, I'll say what I know, and no one can take it away
Dla ciebie podział ogranicza się do (...) growlu. Dla mnie podział opiera się na tempie, metrum i jego zmianach, perkusji, gitarach-ich brzmieniu-ich ustawieniu(bass-mid-treb),rodzaju wokalu, prezencji scenicznej, artystycznej, graficznej, muzycznej
:D
Lexen

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Widzę noc co dzień

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 27 Sierpnia 2011, 09:04:54 »
Najlepsze:
Trzon: Duch
Elita: Wampir
Czempion: Tkaczka Losu

Najgorsze:
Trzon: goblin
Elita: lamassu
Czempion: Serafin


IP: Zapisane
zZiuteKk
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 27 Sierpnia 2011, 09:35:58 »
Akurat kappa jest klimatyczna, jest to jeden ze stworów w mitologi chyba chińskiej...
I jego wygląd jest dobrze i fajnie przedstawiony. Tyle że to demon co gwałci kobiety i porywa dzieci xD xP.


IP: Zapisane
Idarion

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 126


Amicus stultorum similis efficietur

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 27 Sierpnia 2011, 10:27:00 »
Kappa chyba nie porywa dzieci. To duch jezior czy rzek, nie pamiętam dokładnie. I z mitologii japońskiej, ale co tam, napisałeś "chyba" : P
Sanktuarium to moje ulubione miasto, głównie przez klimat. Jednostki świetnie się prezentują.

Edit: A rzeczywiście, miałeś rację z tym porywaniem dzieci i gwałceniem kobiet o,O Wikipedia robi swoje :)


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 27 Sierpnia 2011, 10:35:21 »
Edit: A rzeczywiście, miałeś rację z tym porywaniem dzieci i gwałceniem kobiet o,O Wikipedia robi swoje :)
Przynajmniej wiemy czym zajmuje się po bitwie :-/

A mogę porównywać elfy i nagi, bo mają podobną filozofię i obydwie rasy są związane z naturą.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
wojtusownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 27 Sierpnia 2011, 11:09:51 »
Ja uwielbiam necropolis, inferno też świetnie się prezentuje ale wybrałem przystań.
Dlaczego?
Powód nr. 1 lisze i wampiry. Nie mogę na nie patrzeć.
Powód nr. 2 lubię inferno ale ładne to ono nie jest.


IP: Zapisane
Życie to zmiany, chaos, ochyda, cierpienie.
                Śmierć to spokój, porządek, wieczne piękno.

                                    NECROPOLIS
Damian7777

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81


wierszo - pisarzo - leń

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 27 Sierpnia 2011, 11:10:11 »
Jak na razie nie ma jednego faworyta :). Wszystkie zamki idą mniej więcej na tym samym poziomie ( nikomu nie podoba się Twierdza ?:P ).

Także widać, że postarali się i wszystkie zamki są zrobione bardzo dobrze :)


IP: Zapisane
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 27 Sierpnia 2011, 11:11:27 »
Zagłosowałem na świątynie, mimo że najbardziej lubię przystań i twierdzę. Przy tym wyborze najbardziej kierowałem się tym, że jednostki są klimatyczne, niemalże wszystkie (no może oprócz perłowej kapłanki) stylizowane na kulturę dalekowschodnią, głównie Japońską. Jednostki nie są tak jednokolorowe, jak np. w nekro, inferno, czy przystani. Mam nadzieję, ze w przyszłości takie frakcje jak akademia, sylwan, czy forteca będą też w podobny sposób czerpały z mitologii i kultur na podstawie których zostały stworzone, czyli np. Armie czarodziejów będą bardziej arabskie, czy hinduskie, w sylwanie zobaczymy słowiańskie/celtyckie stworzenia, a w fortecy nordyckie.


IP: Zapisane
Damian7777

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81


wierszo - pisarzo - leń

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 27 Sierpnia 2011, 11:21:28 »
Mi swoją droga brakuje jeszcze zamku ze smokiem chempionem. Zwykłego smoka brak. Uważam, że dużo smoków to też przesada ale jeden by się przydał. Tego Kirina z Sanktuarium nie uważam za smoka. Taka zmutowana jaszczurka^^. Ciekawe jakie będą dodatkowe zamki do Heroesa...


IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 29 Sierpnia 2011, 20:06:48 »
Najgorsze :
Trzon : Goblin / Łowczy Goblin - baaardzo słaby atak z dystansu, jedyny plus w tej jednostce, to pułapka.
Elita : Lamasu / Gnijące Lamasu - bardzo szybko giną, plusem jest umiejętność latania, oraz zarazy.
Czempion : ----

Najlepsze :
Trzon :Harpia / Furia - Atak i powrót. Ulubiona jednostka z H3
Elita : Centaur / Centaur Maruder - Jak masz ich około 100 to trzeba je szybko niszczyć, bo jak nie to armię wybiją w kilka minut.
Czempion : Czart Czarci Lord , Serafin / Wysłannik Niebios , Prządka Losu / Tkaczka Przeznaczenia , Cyklop / Dziki Cyklop , Kirin / Święty Kirin. - Ta odsłona Herosów, ma bardzo dobrze, prezentujących się czempionów, wszystkie jednostki są po to aby osłaniać przywódcę, i tak powinno być.. ;)


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #42 : 30 Sierpnia 2011, 17:25:21 »
Zagłosowałam na inferno. Być może sukkub na lekko krzywą twarz, ale ona jest demonem i to na dodatek w demonicznej formie. Poza tym inferno ma w końcu klimat, agresja tego zamku jest świetna! Co do sanktuarium, to nie, absolutnie nie. Kolejny amerykański stereotyp Japonii i Chin. Jak by ktoś poczytał ich historię, to by zobaczyli, jakie to były skó****le. Poza tym mam wrażenie, że te jednostki są od czapy :/
Być może i fajnie, że nie są mono kolorowe, ale niestety, nie układają się w całość.
Nekropolis też mi się podoba, ale nie tak bardzo jak inferno. No i brakuje mi elfów, żadne sanktuarium mi ich nie zastąpi.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 30 Sierpnia 2011, 17:43:48 »
Niszczyciel z ulepszoną formą :) jest klimatyczny i agresywny tak jak powinien.


IP: Zapisane
Brembech1234

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 31 Sierpnia 2011, 00:15:37 »
design przystani jest genialny...co wcale nie oznacza, że innych słaby :)


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.118 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry