Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jak oceniasz ścieżkę dźwiękową do Zagubionych Listów?
Bardzo dobrze - 14 (58.3%)
Dobrze - 3 (12.5%)
Średnio - 5 (20.8%)
Źle - 0 (0%)
Bardzo źle - 2 (8.3%)
Głosów w sumie: 24

Strony: 1 ... 56 57 58 [59] 60 61 62 ... 65    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Księga Czarodzieja- MOD (Czytany 292610 razy)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #870 : 26 Sierpnia 2014, 10:23:46 »
To może ocenię Panie Czarodzieju ;P

1. Akademia - czuć majestat, tajemniczość i magię ;) Motyw zagrzewa do walki. Czarodziei czeka nie lada wyzwanie :P A bębenki bumbumBUM.

2. Lochy - mrok, chórki i podziemia. Lepiej się nie zapuszczać na ich tereny - gorzej, gdy to oni przyjdą do Ciebie ;P A tak na serio, to wszelkie trąbki w tym utworze i chórek dodają mu niezłego charakteru ;)

3. Forteca - nie jest to wprawdzie Diggy Diggy Hole xD ale jak na Krasnoludy przystało, oddaje ich klimat. Podobne nieco do Lochu.

4. Przystań - już Ci pisałam, że jak dla mnie najlepsze <3 Ten ukryty motyw z menu z HoMM III! Ludzie, warto! :D Brakuje tylko Kaśki lub Rolanda i jedziemy kosić wrogów :P

5. Inferno - bardzo ciekawe i także kojarzące się mi z pewnym motywem złych z HoMM III. Czuć tą "diaboliczność"...

6. Nekropolis - ach, skrzypek na dachu. Tzn. na katakumbie. Utwór kojarzy się mi także z HoMM III oraz nie wiem czemu... Castlevanią. Wyczuwam Draculę a skoro Dracula to i nekromanci ;P

7. Twierdza - dobrze, że to poprawiłeś. W tamtym był efekt, jak w przyspieszonej melodyjce "Z Archiwum X", czyli happy song xD Trąby, bębny zagrzewają do walki i wzywają na polowanie ;P

8. Sylvan - hmmm, tajemniczość lasów wyczuwam :P Elfy walczą z gracją, więc utwór jak najbardziej do nich pasuje.


IP: Zapisane
sylan

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 528


:D:D;D

Zobacz profil
« Odpowiedz #871 : 26 Sierpnia 2014, 11:51:24 »
Dawno tutaj nie zaglądałem, więc pozwolę sobie na dłuższy wywód;) Jak widzę prace idą do przodu i dobrze już się nie mogę doczekać zagrać w tą misję.

Hmm od czego by tu zacząć ;) Już wiem jednostki. Widzę tutaj Menelagu, że się starasz to bardzo dobrze. Jednostki przykuwają uwagę i na pewno zachęcają do grania. Jest ich naprawdę mnóstwo, moim zdaniem nawet za dużo. Chociaż jak sobie często powtarzam im więcej tym większej liczbie się spodoba 8) Do rzeczy, przeglądałem tylko ostatnie więc wypowiem się do nich. Ornus bardzo mi się spodobał, taki dziadzio;) Przy bezimiennych zmieniłbym broń, może sama laska niech się im świeci, bo te kryształki tak dziwnie wyglądają. Żywiołak mroku zrobiony o wiele lepiej niż te z VI, a ta teksturka :D
Złoty smok również nie ustępuje poprzednikowi. Lodowy demon tutaj poprawiłbym trochę rogi i teksturę. Bolvar fajny krasnoludek, mała uwaga te płomienie na pasie zamień. Jeleń jak poprzednicy mówili za dużo liści. Lepiej zrobić więcej tych grupek ale mniejsze. Rusałkowy smok tutaj te teksturki na skrzydłach jak dla mnie za bardzo romazane, może przenieś te oczka w dół skrzydeł i jeszcze ten złoty mi tutaj nie pasuje, proponowałbym wrócić do koloru z H3 jakiś delikatny róż. Rusałka poprawiłbym skrzydełka, a właściwie skrócił je trochę i rozjaśnił skórę, ale ciekawy pomysł;D Podsumowując znalazłem tutaj wiele zawodowo wykonanych jednostek ;D

Ikonki, tutaj ukłony dla Asderuki, wyglądają nieziemsko szczególnie przystań;) ale też fajnie wyszły krasnoludki. Trochę nie przypadł mi do gustu czarodziej, taki wychudzony może dlatego i jeszcze kapturki u bezimiennych, może powinny bardziej odsłaniać maski, bo aż szkoda je ukrywać;P

I na koniec muzyka. Jak już kiedyś mówiłem z utworu na utwór wychodzi coraz lepiej. Akademia wyszła bardzo dobrze i idealnie pasuje do H5. Pierwsza połowa trochę gorsza od drugiej, może to wina tego bębenka?
Loch przyjemny i klimatyczny, taki mroczny. Jestem na tak;)
Fortress i tutaj znowu druga połowa lepsza, nie wiem dlaczego tak jest ale końcówki są znakomite.
Haven mój faworyt. Jak usłyszałem od razu skojarzyło mi się dzieciństwo. Taki Robin Hood :rolleyes: Chcę takich więcej!
Inferno tutaj początek bardzo udany ^_^ Chociaż wywaliłbym te głośniejsze jednorazowe bębenki. Psują klimat.
Necropolis jakbym słyszał homm3. Zajmuje miejsce 2 zaraz po przystani. Od 40s miazga ;)
Stronghold calkiem przyjemny chociaż pozbyłbym się tego fletu trochę mi nie pasuje. Lepsze same bębny.
Sylvan spodobał mi się tutaj najbardziej środek ;D Chociaż cały utwór jak najbardziej zacny. Tak trzymaj.




IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #872 : 26 Sierpnia 2014, 14:14:52 »
No cóż Menel, ode mnie niestety nie usłyszysz samych pochwał :D

Akademia - Utwór całkiem w porządku, klimat czuć i słychać, tu się nie przyczepię w zasadzie wgl, wyszedł Ci po prostu zacnie. Prawie najlepszy. 7,5/10

Loch - Pierwsza połowa znacznie lepsza, potem wchodzą te mocniejsze bębny, muzyka staje się nieco głośniejsza i zbyt przypomina chociażby Fortecę. Pierwsza połowa, a ściślej mówiąc - pierwsze 40% jest super, potem staje się mniej mrocznie. 5/10

Forteca Przez cały utwór słychać łup łup łup, który ładnie zmienia rytm w drugiej części i nadaje tego klimatu krasnoludów-górników. Utwór jest w porządku, jest taki typowo Fortecowy - taki męski i twardy. Chociaż mógłby być jeszcze bardziej, bęben mógł jeszcze mocniej wyciskać basy. 6/10

Przystań - Klimat bardziej rycerski, a mniej święty jak w przypadku Herków V (mam na myśli Theme miasta, już mówię dlaczego). Theme miasta przystani z HV absolutnie idealnie nadaje się do bitwy, spróbuj kiedyś tak sobie ustawić, sam zobaczysz jak to ładnie się komponuje w bitwie.

Ja osobiście lubię obydwa charaktery, ten święty, z tymi lekkimi głosikami chóru bądź z tym śpiewem, przypominającym anielskie zawodzenie oraz ten rycerski, bitewny, twardy. Ten utwór, który stworzyłeś jes dobry, ale tylko tyle. Niestety za bardzo przypomina z jednej strony utwór z Fortecy, a z drugiej ten z Lochu. Jak dla mnie powinieneś w nim użyć więcej dźwięków trąb, bądź śpiewu chóru. 6/10

Inferno - Najlepszy utwór. Przejmujący i tajemniczy, ale jednocześnie wyraźnie diabelski. W zasadzie to mogłeś tam nie dawać odgłosu bębna, ale da się go znieść. Jednak jak mówiłem, utwór jest najlepszy z tych które stworzyłeś. Ma najwięcej klimatu i charakteru. Najbardziej się odróżnia. 8/10

Necropolis Najbardziej odróżniający się od wszystkich innych i z jednej strony jest wszystko w porządku, z drugiej jednak bęben jest zbyt głośny, bass zakłóca te piękne dźwięki, które idealnie nasuwają na myśl klimat Necro. 5/10

Twierdza - Bębny grają główną rolę, gdzieś tam również słychać flet, ale jedynie z początku, potem muzyka jest już nieco inna, zmienia się charakter, a potem znów wchodzi flecik. Gdyby utwór zachował tę bębnową monotonię z początku to dałbym 8/10, ale w drugiej połowie klimat się jakoś zmienia na taki jakiś pustynny(?), trochę gorszy od tego z pierwszej połowy. 5/10

Sylvan Najgorzej. Wiem, brzmi okrutnie, ale powiem szczerze, nie przypadł mi do gustu kompletnie. Mogę mieć jedyny o nim takie zdanie, ale to dlatego, że jestem bardzo wymagający jeśli chodzi o podkłady muzyczne, a już w szczególności jeśli chodzi o Sylvan. Nie czuję klimatu
 Według mojego odczucia, (bardzo subiektywnego!) to w tym utworze powinno być więcej dźwięków fletu, słabiutkie bębny, albo najlepiej bez bębnów, ale z grzechotkami/marakasami itd. 3/10

Stworzenie battle theme to bardzo trudne zadanie, na pewno trudniejsze od stworzenia theme miasta, ponieważ utwory siłą rzeczy muszą się przypominać, chcesz nie chcesz, ale wychodzą podobnie. Ogółem dałbym 7/10 soundtrackowi. Przez ten Sylvan i te bębny w Necro ocena się zaniża. Pracuj pracuj, nie słuchaj mnie ;)


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #873 : 28 Sierpnia 2014, 21:19:51 »
Akademia- monotonny utwór, kojarzy się z późniejszą częścią intra do age of empires I. Wywaliłbym cymbałki.

Dungeon- brak dynamiki, zmiksowany chórek do bani. Zbyt powolny na battle theme, sorry.

Forteca- bez zastrzeżeń, bardzo dobry battle theme.

Haven- dobre, nawet nawet...taki heroesowaty. Gloria typowa dla rycerzy Elratha... bo jak oni mogliby przegrać.

Inferno- Śmieszne.... od razu mi się skojarzyła walka Mario z Coopą (w grze na Pegasusa). Dobre, naprawdę dobre.

Necropolis- Oryginalny motyw, ciekawa koncepcja...taki theme kupuję. Jednak można zrobić battle theme bez bębnów. Kupuję to.

Stronghold- Średni, taki byle jaki- nie pasuje do barbarzyńców, zbyt stonowana momentami. Tu powinna być skoczność, prymitywne dźwięki, męskie, krótkie okrzyki

Sylvan- Ojej, wielka armia poetów i pacyfistów rusza na nas i ojejku jej, przewodzi jej sam Mickiewicz! Really? To ma być battletheme? Raczej surrender theme, albo "please don't kill me" theme.

Trochę do poprawy jest, ale kilka miast ma naprawdę dobre  themy. Parę kosmetycznych zmian i będzie idealnie, ale elfy (mroczne i leśne), cytując z Wiedźmina: "(...) to zjebałeś".


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #874 : 28 Sierpnia 2014, 22:00:59 »
Witajcie moi mili i uciemiężeni niewolnicy!

Poznajcie tego, który będzie was zwodził i karał. Tego, który będzie zamieniał wasze najgłębsze pragnienia w poskręcaną rzeczywistość!

INKUB

Od dawien dawna wiadomo, że nie tylko mężczyźni na pokuszenie cielesne idą, oj nie! Płeć piękna również na pokusy miłosne słaba i podatna niezmiernie. Choć w umysłach gawiedzi męskiej cycate panienki mogą dzielić łoże, jest tak że kobity na płeć przeciwną prędzej polecą niźli na konkurencję. Dlatego też szanowne sukkubusy braci mają co się inkubami się zwą. Przystojni i bobrze zbudowani kuszą większą dawką testosteronu od swych sióstr. A taka kapłanka co w celibacie życie spędza śni nie raz o twardym i potężnym... khym, khym, no wiecie o czym.


« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2014, 22:04:05 wysłane przez Asderuki » IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #875 : 28 Sierpnia 2014, 22:08:42 »
Jako fanka Inferniaków muszę skomciać ;P

Jestem pod wrażeniem - widzę kilka "członów", które złożyły się na tegoż pana :P Kawał porządnej roboty. Krew, pot i łzy. Naprawdę ciekawie wykonana jednostka.

Co do opisu to hekheeem, Asderuki zaszalałaś ;D

Jegomość bardzo podoba się mi jako jednostka - jako mężczyzna niestety nie Menelciu ;P


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #876 : 28 Sierpnia 2014, 22:12:23 »

Jegomość bardzo podoba się mi jako jednostka - jako mężczyzna niestety nie Menelciu ;P

Wiem, wiem, wiem... Ty wolisz orków :)

Szczególnie jednego!


Dziękuję za dużo opinii dotyczących nowych bitewniaków :)


IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #877 : 28 Sierpnia 2014, 22:16:01 »
Inkub świetny, opis też  :D
Ale jest mały byczek:
Cytuj
Przystojni i bobrze zbudowani
Dobra czepiam się. Jednostka piękna


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #878 : 28 Sierpnia 2014, 22:16:50 »
Bardzo ładnie zrobiony ten Inkubb :)
Choć osobiście uważam, że te jego miecze można by zrobić troszkę bardziej z piekła rodem - czyli na przykład ciemniejsze, lub z większą dozą czerwieni. Taak, wiem że już cała jednostka ma te barwy... Ale jak już mówię, to moje osobiste odczucie, a poczucia estetyki u mnie nie ma co za dużo szukać :> .

Ale jest mały byczek:
Cytuj
Przystojni i bobrze zbudowani
Dobra czepiam się.
Oj poprąciło im się :>


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #879 : 28 Sierpnia 2014, 22:36:23 »
Również mam zażalenie co do broni, przez nie zbytnio przypomina bazowy model- tancerza ostrzy, ja wiem, że jego animacje głupio wyglądałyby z np. młotami, ale może zamiana ostrz na np. ząbkowane z jednej strony byłaby możliwa? Tak czy inaczej, fajny model.


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #880 : 28 Sierpnia 2014, 22:53:51 »
Jezu... Menel ty, to, on... Patrzę na tego Inkuba dobre 5 minut i kopara mi opada. On wygląda epicko... Ubi powinno dać go do Inferno.. Chłopie .... Brak mi słów :O naprawdę..


To ja


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #881 : 28 Sierpnia 2014, 22:57:12 »
Jaka Koala xD

W dużej mierze to zasługa Asderuki - bo to ona tak ładnie go namalowała :D ja tylko skleiłem to i owo :)

Cieszymy się, że się spodobał!


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #882 : 28 Sierpnia 2014, 23:03:55 »
A taka kapłanka co w celibacie życie spędza śni nie raz o twardym i potężnym... khym, khym, no wiecie o czym. [/i]

O mieczu tak? O mieczu? xD

Jaka Koala xD

W dużej mierze to zasługa Asderuki - bo to ona tak ładnie go namalowała :D ja tylko skleiłem to i owo :)

Cieszymy się, że się spodobał!

Zgadzam się oczywiście tekstury i model na najwyższym poziomie. Naprawdę jak dla mnie to najlepsza jednostka jaką kiedykolwiek stworzyliście.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #883 : 28 Sierpnia 2014, 23:25:58 »
No fajna ta jednostka.
Wykonanie jest bardzo dobre.
Nie wiem czemu inni narzekają na te mieczyki, są świetne. ^^
Oczywiście można by je zmienić na coś co odróżniałoby go od jego elfickiego pierwowzoru, coś może typu czakram, czy inne takie dziwactwa.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #884 : 01 Września 2014, 13:20:00 »
Witajcie!

Jako, że ostatnio był wysyp jednostek a zdarzało mi się już wrzucać wcześniej ikonki... porcyjka związana z ostatnimi jednostkami :)

PS: A tak naprawdę chcę się pochwalić bo mi się podoba jak wyszły ;)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 56 57 58 [59] 60 61 62 ... 65    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.182 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry