Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jak oceniasz ścieżkę dźwiękową do Zagubionych Listów?
Bardzo dobrze - 14 (58.3%)
Dobrze - 3 (12.5%)
Średnio - 5 (20.8%)
Źle - 0 (0%)
Bardzo źle - 2 (8.3%)
Głosów w sumie: 24

Strony: 1 ... 6 7 8 [9] 10 11 12 ... 65    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Księga Czarodzieja- MOD (Czytany 292693 razy)
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #120 : 29 Lutego 2012, 20:29:56 »
Olivia fajna, ale chyba miała trzymać ręce na biodrach... a jej odstają :B A co to jest toto czerwone na jej ręce?

Teorytycznie ręce na tych biodrach trzyma, usunęłam w teksturze Shadyi skrawek metalu, który osłaniał biodra z jednej i drugiej strony, i wybacz drogi panie, nie potrafię przekształcić siatki modelu, żeby łapska leżały przy samym ciele. Czerwony element to klejnot na nadgarstkach.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #121 : 01 Marca 2012, 16:39:49 »
Dzisiaj prezentuję Wam jednostki 3-go poziomu w pełnej krasie.
Duch Powietrza będzie można ulepszyć do:
Bóstwa Powietrza - atutem jest szybkość i wytrzymałość oraz przydatne czary Spowolnienie i Przyspieszenie
Wysłannik Ylatha - atutem jest szybkość i obrażenia oraz przydatne czary Błyskawica i Łańcuch Błyskawic.



IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #122 : 01 Marca 2012, 17:20:49 »
Zarówno podstawka jak i ulepszenia wyglądają dobrze , lecz przy Bóstwie Powietrza , nie pasuje mi ten czerwony kolorek (mógłby być zamieniony na jakiś delikatniejszy )

Co do ulepszeń , na jakim poziomie zaklęcia będą  rzucane ?
No i drugie pytanie , czy nie uważasz że dawanie jednostce 3 lvl , czaru który jest z czwartego poziomu , nie jest przesadą ?
Nawet jeżeli many będzie starczać na jeden raz , to i tak to zaklęcie będzie siać chaos .
Jeżeli już naprawdę chcesz dać ten czar , to musiałby on być w stylu ,tego u córki niebios ( żeby rzucić czar trzeba coś poświęcić , mógłby to być atak, obrona lub inna jednostka  ).

Pewnie wiesz już to wszystko , ale nie zaszkodzi tego napisać :D .


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #123 : 01 Marca 2012, 18:17:45 »
Ale kiedy w końcu będzie ten 7 poziom ? Jeśli to on będzie tą jednostkom która pojawia się od H1 to mam przypuszczenia że będzie to troll.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #124 : 01 Marca 2012, 19:16:10 »
Jeśli to on będzie tą jednostkom która pojawia się od H1 to mam przypuszczenia że będzie to troll.

Nie, jednostka o której mówiłem będzie neutralna.


No i drugie pytanie , czy nie uważasz że dawanie jednostce 3 lvl , czaru który jest z czwartego poziomu , nie jest przesadą ?


Wysłanniki Ylatha to jednostka, która oprócz szybkości typowej dla duchów może poszczycić się atutami ofensywnymi. Ta jednostka będzie mieć liczbę punktów życia odpowiadające silnej jednostce 1 poziomu, a więc nie za dużo. Cuś za cuś (:

Ale kiedy w końcu będzie ten 7 poziom ?

Jak Oliwsen go zrobi. Bardzo się stara, żeby wyszedł cacy glacy :D


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #125 : 01 Marca 2012, 20:22:00 »
To proszę Cię Oliwsen szybko to rób (ale też postaraj się) i przepraszam jak wydam się natrętny ale nie mam chwilowo w co grać i chciałbym sobie pograć już w tego moda :D.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #126 : 02 Marca 2012, 15:51:29 »
Premiera będzie miała miejsce latem. Już o tym pisałem. ;)
A dzisiaj długo oczekiwana przez Was jednostka siódmego poziomu, która jest dziełem Oliwsen.

Lvl.7 Rok -> Ptak Gromu, Ptak Wichury


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #127 : 02 Marca 2012, 16:22:51 »
Nareszcie 7 lvl , tak się cieszę :D .
Cooooo ? Premiera dopiero latem ?
To sobie na urodzinki ściągnę/kupie  8) .

Co do jednostki , wygląda świetnie , tylko jedna wada  , nie widać oczu .

Kiedy doczekamy się  ulepszeń i statystyk  reszty jednostek ?


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #128 : 02 Marca 2012, 16:24:41 »
Oczy są, tylko Miecio tak łbem machnął, że wyszło niewyraźnie.
Księga Czarodzieja jest bezpłatna oczywiście.
Stopniowo na dniach pokazywać będziemy ulepszenia a statystyki to raczej nie za szybko. :)


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #129 : 02 Marca 2012, 21:08:45 »
kto to jest miecio? widać że jest tekstura orła , on siem bielik bodajże nazywał nałożona na model fenixa, a uprzednio zrobiona luszczanką i rozparcelowana.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #130 : 02 Marca 2012, 21:19:24 »
Ogon wygląda nienaturalnie, radze zmienić tonacje pokombinować z rozmyciem itp. ale w gruncie rzeczy może być.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #131 : 02 Marca 2012, 22:13:41 »
Duszki wyszły perfekcyjnie, bardzo świetne! Aż chce się kierować takimi istotami, tylko moim zdaniem powinieneś je umieścić na 4 lub 5 poziomie.

Orzeł... niby dobry, ale wydaje mi się strasznie sztuczny, chodzi mi to głównie o ogon, na końcach kolorowy- super. Jednak reszta jest jednokolorowa i monotonna. Oliwsen mogłaby to poprawić. Z resztą, inaczej wygląda na zdjęciu, a inaczej w grze, pewno o wiele lepiej.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #132 : 03 Marca 2012, 10:01:37 »
Ogon wygląda nienaturalnie, radze zmienić tonacje pokombinować z rozmyciem itp. ale w gruncie rzeczy może być.

Wiesz, to jest świat M&M, nie zależy nam na tym, żeby orzeł wyglądał w 100% naturalnie, musi być w nim coś "dziwacznego"

Duszki wyszły perfekcyjnie, bardzo świetne! Aż chce się kierować takimi istotami, tylko moim zdaniem powinieneś je umieścić na 4 lub 5 poziomie.

Cieszę się, że się spodobały. Pomyślimy, może zamienię je miejscami z Treserami Wilków.

A jeśli chodzi o orła, to dokładnie obejrzałem go sobie w edytorze, ruchy i animacje też i szczerze przyznam, że ja bym go lepiej nie zrobił. Może na zdjęciu tylko się tak wydaje, bo akurat przyjął taką pozycję, ale mogę Was zapewnić, że jest naprawdę doskonały.



IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #133 : 03 Marca 2012, 10:03:46 »
kto to jest miecio? widać że jest tekstura orła , on siem bielik bodajże nazywał nałożona na model fenixa, a uprzednio zrobiona luszczanką i rozparcelowana.

Żeby nikogo nie zmyliło - ptok ma ksywkę Miecio ode mnie ze względu na ciapowaty wyraz dzioba :P A wszystko się zgadza, choć nie wiem po co te zgadywanki, jeśli z góry wiadomo (a przynajmniej wiedzą niektórzy) jak się takie tekstury modyfikuje.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #134 : 05 Marca 2012, 17:17:42 »
Dzisiaj prezentujemy Wam kolejną postać: Nimfa Aru-Yona, wspólne dzieło moje i Oliwsen.
To dosyć tajemnicza i zagadkowa postać, która namąci w misji głównego bohatera bardziej niż trochę ^^
Zapraszamy do oglądania.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 [9] 10 11 12 ... 65    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 28 zapytaniami.
                              Do góry