Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wielkie marzenie - Film (Czytany 26743 razy)
KaM

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 555


Kon don don don

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 08 Maja 2008, 14:14:32 »
ciało nie żyje, ale może dusza jest gdzieś uwięziona? :huh:


IP: Zapisane
Arkadiusss

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 13 Lipca 2008, 17:28:42 »
Mam zamiar kupić grę Heroes.....V - złota edycja. Właśnie licytuje tą grę na allegro ale nie wiem zabardzo ile jest ona warta?? ;D


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #62 : 13 Lipca 2008, 17:32:06 »
http://www.gram.pl/sk1_8AfhJO3_Heroes_of_Might_and_Magic_V_Zlota_Kolekcja.html

Była po 99zł.

btw pisz bez CAPS LOCKA


IP: Zapisane
feudant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 05 Stycznia 2011, 21:31:15 »
według mnie film byłby świetnym pomysłem ale żeby zrobić ekranizację całej serii od początku (włącznie z Dark Messiach-em)to by było ze 20 , 25 odcinków, a dla fanów serii książkę nie tyle książkę fantasy co bardziej kronikę herosa. hmm nawet nieźle brzmi "Kronika Heroes of Might and Magic".


IP: Zapisane
"Po dniu nadchodzi noc. Po zniszczeniu pojawiają
się nowe możliwości twórcze. Po dobrych intencjach
pojawiają się akty zła. Historia zatacza krąg."
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 05 Stycznia 2011, 22:43:26 »
Nie sądzę by był to dobry, pomysł.... HoMM to strategia, a film przedstawia głównie samych bohaterów. Próbowali zrobić film o Warcrafcie i wiecie co wyszło..... *cisza*.... no właśnie nic.

Nie da się zrobic dobrego scenariusza ze strategii.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 05 Stycznia 2011, 23:24:07 »
Przede wszystkim to moze niewypalić przez wzgląd na zbyt prostą fabułę. Większość chyba zauważa iż grywalność czyni HoMM genialną produkcją, cecha wymieniona wcześniej spada na drugi plan. Oczyiwście każda część trzyma dobry poziom pod tym względem lecz za mało w tym wszytkim tręści, wątków, nieprzewidywalności, zwrotów akcji ogólnie rzecz biorąc to po prostu za mało by film został zrobiony znakomicie czego ja osobiście wymagałbym od twórców ze względu, że jestem fanem gry :D No chyba jedynym wyjątkiem w tym wypadku można uznać H4 ze względu na bardzo rozbudowany ten element i tu chyba nikt nie zaprzeczy. Jednak wydaje mi się iż właśnie udany film może wyjść przy ekranizacji np. Disciplesa (wyłączając 3 część ;D), Warcrafta, Diablo gdzie ten element jest czymś dającym największego kopa grze w parze z grywalnością. Do tego trzeba dodać o denności filmów kręconych na podstawie gier, bowiem tak jest przy 99 % przypadków. Jednyny jaki mi się osobiście spodobał to Tomb Raider. Zazwyczaj do tego produkcje oparte na bazie fantasy kręci się jako bajeczki dla dziecie (wcześniej wspomniany wiele razy Eragon) co jest wręcz zmorą ówczesnego kina. Na pewno jednak w takim filmie atutami by były sceny batalistyczne, ogólnie akcja, bogatość świata (wiele ras, kultur). Niestety dla mnie ów marzenie to obecnie tylko sen...


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 05 Stycznia 2011, 23:48:12 »
Primo: Eragon powstał na podstawie ksiązki, nie gry
Duo: Tomb Rider to nie RTS, a poza nią to dobrze jeszcze wyszedł Prince of Persia, erpeg nie strtategia- więc jak film to najwyżej z Might and magic lub z Dark Messiah o filmie "Heores of might..." możemy za-po-mnieć.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 06 Stycznia 2011, 00:10:50 »
Primo: Eragon powstał na podstawie ksiązki, nie gry
Duo: Tomb Rider to nie RTS, a poza nią to dobrze jeszcze wyszedł Prince of Persia, erpeg nie strtategia- więc jak film to najwyżej z Might and magic lub z Dark Messiah o filmie "Heores of might..." możemy za-po-mnieć.
Blegor ale ja mówiłem w przypadku Eragona o filmach fantasy obecnie kręconych, do tego nie wspominałem w wypowiedzi iż chodzi mi o konkretne rodzaje gier, mówiłem wówczas ogółnie o ekranizacjach gier :) Fakt Prince of Persja wyszedł teoretycznie dobrze ale nie do końca bo zdania dotyczące tej produkcji są podzielone, a to świadczy jednak iż było to coś dobrego lecz nie genialnego jak powinno być przy takim hicie.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 11 Lutego 2011, 22:17:54 »
No cóż na podstawie Heroes 6 miałby większe szanse, bo jest o czym opowiadać... Bardzo duże pole do "manewru", czyli jakiegoś fantazjowania, czy urozmaicania. Na podstawie H5 nie widzę cienia szansy, bo jest w niej mało fabuły oraz jest bardzo ograniczona historia.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Shadya222

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 13


Vamp of Tawerna :D

Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 12 Lutego 2011, 13:21:32 »
musiało by byc duuuuuuuuużo części bo tyle w herosach wątków, kampanii... a wiadomo że często tylko pierwsza częśc jest dobra, a kolejne kiepskie. kiedyś, ale dawno temu to było, myślałam o serialu na podstawie h5, ale to inna historia ;). ale w kinie faktycznie bylby super ale w 3D bo efektów musiało by w nim byc sporo :P


IP: Zapisane


Z pazurrem 8)
Raelag423

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 28 Lutego 2011, 06:55:35 »
Stworzenie takiego filmu to dobry pomysł, lecz trudny w wykonaniu:(


IP: Zapisane
mimi123pa

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 06 Kwietnia 2011, 16:16:00 »
mam pare filmów z youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=LIevxbcrbrU

http://www.youtube.com/watch?v=aVRnRKjbW0o

http://www.youtube.com/watch?v=5045sEElHzg


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 06 Kwietnia 2011, 17:16:58 »
Wybacz kolego tam z góry, ale czy te linki to jakaś prowokacja ?:P

Bo to raczej nie może być klasyfikowane jako film o herosach tylko marnej jakości nie wiem z trudem pisze słowo żarty/wygłupy lub po prostu pewien de*****m tak wg mnie. Jednak moze kogoś to śmieszy...?


« Ostatnia zmiana: 06 Kwietnia 2011, 17:26:58 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #73 : 06 Kwietnia 2011, 18:13:50 »
@Belegor

Z tego co mi wiadomo film o Warcrafcie to nie mit, i jego premiera jest planowana na 2013 rok. Czy się mylę ? Aczkolwiek bazuję na dość starych źródłach. Chyba, że chodziło Ci o to, że film o Warcrafcie powstanie ale na temat popularnego "WoW-a" a nie legendarnej strategii, wszystko w takim razie by się zgadzało.
Cytuj

Sam Raimi wynajęty został do wyreżyserowania Warcrafta, adaptacji MMORPG World of Warcraft. Film zostanie wyprodukowany przez Legendary Pictures i Blizzard Entertainment przy współudziale finansowym i dystrybucji Warner Bros. Na razie Raimi ma jedynie nadzorować rozwój Warcrafta, a zdjęcia rozpocząć, gdy ukończy prace nad Spider-Manem 4.



« Ostatnia zmiana: 06 Kwietnia 2011, 18:17:38 wysłane przez Adaskop » IP: Zapisane

Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 06 Kwietnia 2011, 18:19:24 »
Spider-Mana 4 też nie ma. W Hyperze parę lat temu było o tym i mówili że projekt nie wypalił. Nie będzie filmu- poza tym musieliby go zrobić w częściach, bo wątków jest tyle co we Władcy Pierścieni.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry