Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
[Sesja - Rekrutacja] Spadające gwiazdy nie spełniają życzeń (Czytany 23572 razy)
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 10 Kwietnia 2011, 00:27:59 »
Kolcz wybacz ale ten kolor oczu - błekitny przecież jest nierzadko spotykany :P


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 10 Kwietnia 2011, 00:46:21 »
To jest hard corowo błękitny jak czyste niebo. Taki elfi/elfowy* :P.

* Dwie wersje żeby nikt się nie spinał o pisownie.


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 10 Kwietnia 2011, 00:49:46 »
a może lepiej elficki ? ;p

a co Ty sie tam znasz widziałem nieraz takie hardcorowo błekitno błekitne ;p i w ogóle ;D a spotykałem to u ludzi ;p

no ale cóż jeśli kotołak farmer przejdzie to i to przejdzie ;p


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #63 : 10 Kwietnia 2011, 14:15:46 »
Ta kolejka odpowiedzi to jednak poroniony pomysł, będziemy czekać na każdego cały dzień i wyjdzie że jeden post dziennie, porażka. Wracamy do wolnej amerykanki.
ALE nie robić tak że pisze Belegor-ja-Belegor-ja-Belegor-ja i że ciągle jedna osoba. Szybkie dialogi i akcje można załatwiać drogą prywatną, ale nie może być tak że z jedną czy dwiema osobami pchamy całą akcję a reszta jest w tyle.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 10 Kwietnia 2011, 14:42:29 »
Najlepsza opcja w takim wypadku to zdrowy rozsądek. Dialogi tak jak pisał Ptakuba można rozwiązać za pomocą jakiegoś komunikatora i później najwyżej wstawić je w poście. Kolejki też nie ma co się tak kurczowo trzymać, jak ktoś długo nie pisze, to najwyżej raz może go ominąć.


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 10 Kwietnia 2011, 14:48:23 »
Kolejke można stosować jak sie "umówimy" że tego a tmtego dnia od tej a tamtej jestem aktywny na kompie i moge brac udział i każdy musi być w takim wypadku inaczej bywa - różnie ale cóz to moja subiektywna opinia


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 10 Kwietnia 2011, 15:06:25 »
Kolejka to dobry pomysł, wystarczy się jej tylko trzymać.  :co: skoro ostatni post napisał Belegor, teraz pisze Nimrod - > Hadrian - > Gwyn - > Ja - > Psychol - > od nowa. Jak widzicie post Ptaka to kolejka idzie dalej, a nie od nowa, bo chyba o to mu chodzi  :P


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #67 : 10 Kwietnia 2011, 15:23:43 »
Tak, mój post nie miał resetować kolejki, ja się wciskam dowolnie pomiędzy was.
Nie wiem, co z tą kolejką, jednak czekanie tydzień na zamknięcie jej kiepsko mi się widzi.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 10 Kwietnia 2011, 15:30:52 »
trzymajcie mnie zobaczyłem post Hadriana ;d  jeju  rośliny już gniją?
brom siarka rtęć i inne jej ...

muchy to dopiero po paru dniach będą, uch laik

Cytuj
(...)ziemia nawet w dalekiej odległości od epicentrum spadku meteorytu wydawała się koszmarna i zgniata, przesiąknięta krwią, całe rośliny gniły, co z ciałami nieżyjących powodowało ogromny smród(...)
nie było czasu żeby cokolwiek zaczęło gnić i śmierdzieć, rozumiem pobierzne opisy wzorowane na tym co Ptakuba napisze, ale takie cos to  przegięcie trochę ;p. W góle to tylko Ptakuba powinien jakotako robic opisy, my mozeny najwyżej napisać bardzo ogólnie wzorując sie na jego opisie a nie samowolnie kreować.


ja czekam aż coś więcej sie stanie...



« Ostatnia zmiana: 10 Kwietnia 2011, 15:35:17 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #69 : 10 Kwietnia 2011, 15:49:14 »
Egzeq zasugerował mi fajne rozwiązanie co do tej kolejki - od teraz na końcu każdego posta piszę na czyją akcję czekam, reszta siedzi cicho.
I ludzie, naprawdę nie bójcie się konsultować ze mną w sprawie otoczenia i dialogów, GG i PW to dobra rzecz


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 13 Kwietnia 2011, 18:10:47 »
Uff. Nareszcie dotargałem się do komputera, mam nadzieję, że dane mi będzie zagrać. Tu karta:
Imię: Senppu
Rasa: Felian
Wiek: 18
Wygląd: maść beżowa z czarnymi paskami, wysoki (jak na rasę), z długim ogonem, oraz szramą przy prawym oku. Ma długie kły, nieco wystające poza kufę.
Talenty: (3) uzdolnienie: walka dystansowa(celność)
   Talent magiczny
   Nadzwyczajny reflex
Cechy:
Si: 8
   Ko:10
   Zr:12
Zw:23
Mm:11
Sw:10
Lo:10
In:11
Zdolności:
Jeździectwo: 1
Walka dystansowa:2
-celność:1
Magia światła:3
-natura:1
Inne:
-wspinaczka
-drapanie
-spadanie na cztery łapy
-widzenie w ciemności
Walka: W walce stara się utrzymać jak największy dystans od wroga, szyjąc  z kuszy.
Styl walki:
- Potrafi dobrze strzelać z kuszy
-Potrafi słabo władać sztyletem
-Zna podstawowe czary natury
Różne sytuacje:
-z potworami: używa czarów i kuszy
-z ciężkozbrojnymi: celuje kuszą w luki w pancerzu
-z średniozbrojnymi: celuje kuszą w głowę, często miota czary
-z lekkozbrojnymi: nie marnuje magii, szyje z kuszy. Czasem próbuje zakraść się z obuchem lub sztyletem.
-z magami: szyje z kuszy, używając tylko lepszej magii.
Gdy widzi, że przeciwnik ma przewagę, wspina się na najbliższe drzewo/skałę i siedzi cicho, zauważony miota czary lub strzela z kuszy.
Biografia: Urodzony na skraju lasu, wolał przybyć do miasta, niż przebywać w dziczy. Odkrył w sobie magiczny talent do czarów natury, oraz sprawność w kuszach. Pod czujnym okiem wilko-podobnego gnolla Shivego, wyszkolił się dobrze we władaniu lekką kuszą, oraz złodziejskimi broniami do walki w zwarciu: lekkim obuchem i sztyletem. Gdy ukończył szkolenie, na krótki czas terminował u elfiego maga światła Lovelussa. Wyruszył wraz z nim, od Szmaragdowej Zatoki, w jakimś celu, najprawdopodobniej handlu ziołami. Elf przydzielił do ochrony swojej karawany, oprócz Senppu, także górską panterę Truvię- która nosiła go grzbiecie. Po kilku miesiącach podróży i dobrej ochrony karawany, Senppu otrzymał Truvię,szarą kocicę w czarne cętki oraz małego kota- Badrra, który ponoć jest synem Truvi, lecz od miesiąca nie urósł, oraz nadal jest małą, puszystą popielatą kulką. 
Ekwipunek: Lekki pancerz(skórzany), 2xsztylet, lina z hakiem, 3xproste wnyki, 1xlepsze wnyki, lekki obuch, lekka kusza+ pudełko 45bełtów, jedzenie(suszone mięso,chleb),napoje(woda, wino)
Towarzysz: mały kot(Badrr)
Pantera górska (Truvia)



« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2011, 18:48:06 wysłane przez andre94nt » IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 15 Kwietnia 2011, 20:24:35 »
Aby była jasność w moich postach uzywam:

~takiego pisma dla myśli, mających kształt słowny. ~a tak zakańczam
-Tak dla wypowiedzi -a tak gdy opisuje co przy niej robie, lub w międzyczasie.
Zaś zielonym jak coś z kimś konsultowałem. Tak egzeg wziąłem to od Ciebie by była pewna ciągłość oznaczeń.
czasem zrobie odnoscnik do komentarza*
-Wypowiedzi konsultowane zaś boldem


*tego czarnego tekstu, niewielką czcionką pisanego na dole posta.

[color=yellow][i]~takiego pisma dla myśli, mających kształt słowny.[/i][/color] ~a tak zakańczam
[color=beige][b]-Tak dla wypowiedzi[/b][/color] -a tak gdy opisuje co przy niej robie, lub w międzyczasie.
[color=green]Zaś zielonym jak coś z kimś konsultowałem. Tak egzeg wziąłem to od Ciebie by była pewna ciągłość oznaczeń.
czasem zrobie odnoscnik do komentarza[color=orange]*[/color]
[b]-Wypowiedzi konsultowane zaś boldem[/b][/color]

[size=1][color=black][color=orange]*[/color]tego czarnego tekstu, niewielką czcionką pisanego na dole posta.[/color][/size]

Jeśli kogoś to razi niech napisze na PW, jestem wzrokowcem i to znacznie pomaga mi w pisaniu i czytaniu wątku, jak sie to rozróżnia kolorami ;D

ps. i andre mam nadzieje że masz czas na gre ;p


« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2011, 20:29:37 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 18 Kwietnia 2011, 21:06:57 »
Ja też napiszę dla jasności wszelkie napisy w kolorze TYM oznaczają przytaczanie wydarzeń z przeszłości swego życia.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #73 : 29 Sierpnia 2011, 00:29:51 »
Ludzie, to jasnej nędzy, ustalajcie takie "wydarzenia z przeszłości" choć pobieżnie ze mną bo zaraz wyjdzie na to że mamy drużynę słynnych baseballistów
I nie róbcie tęcz z postów.

@Edit/Krypto-dubel: Ej, może reaktywujemy to, co, ziomki? Nawet nie wyszliśmy z intra, dopiero się miało rozkręcać


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 29 Sierpnia 2011, 17:12:50 »
Ja tam nadal chętnie zagram.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry