Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Galeria Modów (Czytany 27813 razy)
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 28 Maja 2012, 15:24:05 »
Ooookkkk!!!Wszelkie zmiany jakie być może udało mi sie zrobić zostana pokazane.Teraz pracuje nad wykorzystaniem ich i stworzeniem projektu moderskiego.Ale jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie. 8) Wkrótce poprawiona przystań


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 28 Maja 2012, 21:16:49 »
A jeśli można spytać, to co dokładnie poprawisz w tej przystani? Ja bym proponował zmienić porę na noc i dać opady deszczu (Jeśli byś umiał oczywiście). Muzyki to już ja bym Ci poszukał. A jeśli chodzi o jednostki, to mógłbyś zmienić kolorystykę w ulepszeniach i podstawkach, ok?


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 28 Maja 2012, 21:28:26 »
Więc jak obiecałem poprawiona przystań.Przyciemniłem kolory i według mnie już nie są bananowo żółci. 8).Narazie od 1 do 5 postaci bo więcej obrazków nie załącze.I bez gryfa bo u niego za bardzo nie zmieniałem.A co do twojego pomysłu Freezon to mógłbym spróbowac cos takiego zrobic.Ale niestety nie jestem na takim poziomie.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 28 Maja 2012, 22:41:16 »
Kolego, ty się chyba zakochałeś w tej żółci :). Spróbuj się pobawić z innymi kolorami, bo ten żółty kolor jednak mi się nie podoba. Daj brązowy i srebrny, a gwarantuje Ci, że będzie to o niebo lepiej wyglądać.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 29 Maja 2012, 10:45:07 »
Jest o niebo lepiej niźli było, ale to dalej nie to. Jak już pisałam jasna, delikatna żółć, jak na obrus z seledynowymi i błękitnymi wstawkami. Miałeś nie przyciemniać, lecz rozjaśnić i wydelikacić.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 29 Maja 2012, 21:20:34 »
Teraz są dużo brzydsze niż były przedtem. Mi się bardziej podobały te "bananowo-żółte" jak wy to mówicie. Jeśli mają to być jednostki Świetlane, zabujane w kaplicach, to powinny razić swoim blaskiem.


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 30 Maja 2012, 17:16:50 »
OK z ta przystanią troche mi nie wychodzi ale pracowałem także nad czymś innym.Pamiętacie chyba damę cienia oto jednostki z lochu w kolorach czerń i ciemny fiolet. 8) Może troche nie widać bo są kiepskie zdjęcia.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 30 Maja 2012, 20:49:55 »
No ładnie, coraz lepiej ;D
Najbardziej mi się hydra podoba :)
Radziłbym spróbować oprócz zmiany kolorów próbować rysować nowe rzeczy (np. jakieś symbole, wzorki etc.) jest to co prawda pracochłonne, ale efektowne :D


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 30 Maja 2012, 21:27:13 »
Ładnie, ładnie, ale nie byłabym sobą gdybym się czegoś nie przyczepiła  ;D Dziewica ma za czarne włosy- przerób na ciemnoszare. Czerwone elementy przerób na fiolet lub zieleń. Hydra ma za jaskrawy kolor- przybrudź ją trochę, to samo minotaur. Generalnie zrób jakieś zielone wstawki i szczegóły. Jednak widzę sporą poprawę, idzie ci coraz lepiej.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 30 Maja 2012, 21:32:49 »
Skończ z tą przystanią i dopracuj loch bo jeszcze trochę mu brakuje, ale jak narazie kawał dobrej roboty. Przydało by się np. zmianić broń na srebro by dodać im lepszy połysk i odróżnić (fioletowe szaty i zbroje ok, ale uzbrojenie już nie za bardzo).


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 30 Maja 2012, 21:39:18 »
To jest świetne! Zdecydowanie podoba mi się taki Loch. Zmieniłbym jednak tak jak Fandor pisał uzbrojenie na srebrne, bo to już za dużo (dokładnie to tylko minotaurowi i jaszczurzym jeźdźcu).


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 30 Maja 2012, 22:21:38 »
Loch bardzo ładnie wyszedł, jednak niestety są pewne niedociągnięcia. Popraw pancerz minotaura na np. srebrny, bo fioletowa zbroja trochę dziwnie wygląda. Trzeba też by było trochę dopracować Krwawą Dziewice oraz Jeźdźca. Czekam z niecierpliwością na link do pobrania ;).


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 31 Maja 2012, 16:40:47 »
Właśnie zbroje wszystkie powinny być fioletowe jak są (tylko trochę ta na hydrze mi się gryzie z łuską) tylko zamienić broń.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 15 Czerwca 2012, 18:08:13 »
nie rozumiem czegoś - to miała być galeria modów, a są retextury do lochu i przystani, oba tego samego autora.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 15 Czerwca 2012, 22:24:00 »
Jego wina, że nikt nic nie dodaje? Poza tym to jest założyciel tematu, który zasugerował innym, że mogą tutaj pokazywać swoje prace, a tekstury to też mody, więc Twoja wiadomość jest zupełnie bez sensu :)



IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry