Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Nightwood (Czytany 9176 razy)
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« : 06 Lipca 2009, 21:00:34 »
W grze przygarniamy smoki i opiekujemy się nimi. W miarę zdobywania poziomów (karmienia smoka, podgrzewania jajka) będą one rosły i zmieniały wygląd.
Każdy smok ma swój żywioł (jeśli umiem liczyć to jest ich 23). Żywioły z wariantami wyglądów są tutaj: http://wiki.nightwood.net/index.php?title=%C5%BBywio%C5%82y_smok%C3%B3w
W grze można pojedynkować się z innymi smokami, wysyłać je na wyprawy, podnosić ich statystyki używając składników, oraz dodawać specjalne umiejętności.
Grałam w tą grę kilka miesięcy i muszę powiedzieć, że uzależniłam się. Najwięcej czasu poświęciłam najmłodszemu Napoleonowi- bardzo dużo się pojedynkowałam, teraz na 56 poziomie ma 27530 pkt.pojedynku. Niestety brak czasu i później brak chęci sprawił, że swoje konto razem ze smokami porzuciłam.

Uwaga: Ponieważ (jak jest napisane wyżej) grę porzucam i planuję usunąć konto więc myślę, że mogę zrobić ostatni użytek z tego co na razie mam. Chętnie komuś prześlę moje 53 rubiny, 27333 sztuki srebra (mało ale się przyda), 2 gemy, składniki, oraz piaskowy zestaw zbroi.
EDIT: Już wysłane Milandii


« Ostatnia zmiana: 07 Lipca 2009, 16:59:45 wysłane przez Ireth » IP: Zapisane
DruidAlaron

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 69


Za Sylannę!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 07 Lipca 2009, 08:12:37 »
Kiedyś w to grałem (dzień) ale mi się znudziło :-\


IP: Zapisane
Rutger

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 72


Fan fortecy, krasnoludzki berseker,

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 07 Lipca 2009, 15:37:43 »
Ja gram w Nightwood, od niedawna niestety. Mam 5 smoków ognia. Mój nick to Rutgerio. Moje smoki mają 18 poziom. Wszystkie są żywiołu ognia. Najpotężniejszy z nich to Balrog, dużo w niego inwestuję. Kilka dni temu jak miał 16 poziom to wygrałem z smokiem powietrza na 25 poziomie ;D. Ogólnie fajna gra, polecam ;>.


IP: Zapisane
Milandia

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 67


One of a kind.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 07 Lipca 2009, 15:44:29 »
Ja gram od dłużeszego czasu. Moja najstarsza smoczyca ma (na dzień obecny) 157 poziom, jest silna i jest smokim natury. Mam jednego smoczka specjalnego - kryształu, na poziomie 98.
Cytuj
Chętnie komuś prześlę moje 53 rubiny, 27333 sztuki srebra (mało ale się przyda), 2 gemy, składniki, oraz piaskowy zestaw zbroi.

Mi! mi! prosze prosze ładnie proszę, bo u mnie w banku dosyć krucho :P

A grę jak najbardziej polecam :)

EDIT: Zapomniałam. Mój nick to Taura Belly
EDITpodwójny: Dziękuje ci bardzo, Ireth :D


« Ostatnia zmiana: 08 Lipca 2009, 18:25:33 wysłane przez Milandia » IP: Zapisane
solymr

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 60


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 07 Lipca 2009, 15:45:23 »
Nightwood... też w to gram... mam trzy smoki na 30 poziomie i smoczycę na 29. Mój nick (nie śmiejcie się! ;D ) to Szatniarz.
PS. Z tej oferty chętnie bym skorzystał... przydałoby mi się nieco rubinów. Napisz, ile mógłbyś przesłać  :P . Też ładnie proszę, bardzo ładnie. Prześlij mi trochę.


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 07 Lipca 2009, 16:32:48 »
Napisz, ile mógłbyś przesłać  :P . Też ładnie proszę, bardzo ładnie. Prześlij mi trochę.
Po pierwsze: mogłabyś
Po drugie: jest napisane, że posiadam 53 rubiny
Po trzecie: Milandia wyprzedziła Cię o minutę i ma pierwszeństwo, więc ją proś a nie mnie ;P


IP: Zapisane
Vela

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 106


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 07 Lipca 2009, 16:56:41 »
Ee.. Użeranie się o rubiny i srebro... Ta gra tak nudna, że można omdleć z nudów... Mam tam 5 smoków - Natury, Metalu, Kryształu, Eteru i Nocy. Ten pierwszy ma bodajże 140 lvl, a ten ostatni - 70 ileś...

Jak bym grała to do teraz to pewnie wszystkie by miały powyżej 300 lvl...


IP: Zapisane
Mam Kolekcje Wszech Czasów!
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 08 Lipca 2009, 17:02:46 »
Jak ktoś tu z tawerny mną się interesuje, to mój nick jest NightinVDD.


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 09 Lipca 2009, 10:32:44 »
A skąd wiesz? ;P Gdyby nie miał smoków na tak niskim poziomie chętnie bym je zaatakowała. A tak w ogóle Ichory nie są bezwartościowe Nightin :P

Ta gra tak nudna, że można omdleć z nudów... Mam tam 5 smoków - Natury, Metalu, Kryształu, Eteru i Nocy. Ten pierwszy ma bodajże 140 lvl
Jeżeli gra jest taka nudna to dlaczego masz smoka na 140 lvl? Ja nawet tyle nie grałam ;P

Jak bym grała to do teraz to pewnie wszystkie by miały powyżej 300 lvl...
To i tak niedużo, są takie powyżej 900...


IP: Zapisane
Vela

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 106


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 13 Lipca 2009, 21:23:27 »
Hmm.. Ja to konto mam od 2006 roku, więc nieźle nabity bym miała lvl. Ale takie ciągłe karmienie i wysyłanie smoki na wyprawy to nuuda... Ja nie wiem jak ktoś może się od tego uzależnić ^.-


IP: Zapisane
Mam Kolekcje Wszech Czasów!
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 13 Lipca 2009, 21:26:12 »
Cytuj
Jak ktoś tu z tawerny mną się interesuje
Buhahahahaha! xD


IP: Zapisane
Nebiros Wielki

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 21 Lipca 2009, 20:05:47 »
Możlliwe że można  :huh: :huh: Ja też w to gram 46 poziom mają moje smoki ;>


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 22 Lipca 2009, 10:08:23 »
"Dwie są niechlubne strony czatów - userzy o nickach z małej litery i userzy, na których nick składa się Imię i Przymiotnik..."
Pozostawiam do przemyślenia.
Sam chyba miałem kiedyś smoka. Ale w myśl zasady "ta gra nie jest do chowania smoka, go trzeba ubić!" zagłodziłem gada. Albo za mało spamowałem linkami "kliknij smoka". Albo pomyliłem gry. Nevermind that.
Pozdrawiam
[edit]
My bad, jednak pomyliłem gry :)


« Ostatnia zmiana: 22 Lipca 2009, 10:33:59 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
DruidAlaron

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 69


Za Sylannę!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 13 Sierpnia 2009, 20:44:08 »
Kiedyś w to grałem (dzień) ale mi się znudziło :-\
Zmieniam zdanie... Zacząłem grać i jest spoko (z pomocą Nightina, który podarował mi trochę kaski) Często nie doceniam gier i dopiero po jakimś czasie zaczynam je wielbić  :P


IP: Zapisane
lawojtek

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 13 Listopada 2009, 20:30:49 »
Gram w to jakby co mój nick lawojtek taki sam jak tu polecam grę :rolleyes:


IP: Zapisane
Im awesome!!!
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry