Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaką wersję kupisz?
Głosów w sumie: 32

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 149    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Patche, Instalacja, błędy, komunikaty itp. (Czytany 727545 razy)
Aidden

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #45 : 22 Czerwca 2006, 13:40:42 »
taa tylko ze u mojego kolegi dziala bez zarzutu wszystko elegancko dziala sam widzialem... pryszedl do mnie instalowal i postepowal wszystko identyko jak u siebie. u neigo dzialam, u mnie nie. wtf? :/


« Ostatnia zmiana: 22 Czerwca 2006, 13:42:38 wysłane przez Aidden » IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #46 : 22 Czerwca 2006, 20:53:58 »
yheyehe ja mam beszczelego pirata  :D i mi chodzi  istalka jest normala nie tszeba robic obrazów płyty i innych pierdułek  tylko klikasz istal czekasz i  kopjujesz cracka  i graszz :F

jak cos moge wysłąc  swojego cracka   tylko ze  to jest  english  wersjon


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
Aidden

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #47 : 23 Czerwca 2006, 14:12:40 »
aha :/
a ty to sciagales czy miales na plytce? jak sciagales to zapodaj linka... chya ze z p2p :/ a jak masz tego cracka to zapodaj go na niania90@op.pl


« Ostatnia zmiana: 23 Czerwca 2006, 14:15:09 wysłane przez Aidden » IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 23 Czerwca 2006, 14:52:23 »
Ty Tomek!Redaktor ściagnął pirata!No bez przesady.Wiem że to 80 zł ale przecież też mam kase tylko z kieszonkowych a i tak zbierałem.Niechce mi się z wami gadać.


IP: Zapisane
Lisu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 47

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #49 : 23 Czerwca 2006, 19:30:23 »
Święta prawda, w dodatku używanie kodów - żałosne, Szkoda gadać. Ja zapłaciłem 80 zł i nie żałuje! I to nie jest gadka na pokaz :> Polska wersja jest świetna.


IP: Zapisane
<!--aimg--><!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
Eniro

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #50 : 24 Czerwca 2006, 09:05:51 »
Witam wszystkich na forum ;)
Tomek jak możesz to ee... no daj linka do cracka albo coś, ale na forum ;) Bo jak nie to sobie kupie oryginała... a kase na oryginały wydaje tylko jak są dry MMO albo do neta poprostu. A wolałbym WoWa od HoMM5 ... chyba... ;(


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #51 : 24 Czerwca 2006, 11:31:56 »
Calkowicie zgadzam sie z Kwapiszonem. Redaktor ma pirata i się cieszy /thumbdown/ .. Nic dziwnego że mam coraz mniejszą ochotę zagladać na to forum...  &lt;_&lt;
I nie mówicie że nie mozna oszczedzić bo znam gościa co ponad rok (!!) zbierał bo rodzice mu nie mogli dać i wystarczylo na edycje kolekcjonerską.

Eniro przeczytaj regulamin zanim cos napiszesz. Swoja drogą jak masz na WoW ok 150 zł do tego 50 zł abonament miesiecznie to 90 zł na H5 nie masz...

Każdy link z crackiem czy piracką wersją bedzie kasowany a autor ukarany. Chyba że Jareq pozwoli to się nie będę czepiał


IP: Zapisane
Lisu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 47

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #52 : 24 Czerwca 2006, 12:30:26 »
Wątpie żeby jareQ na to pozwolił :>

Ja nie wiem co powiedzieć, tym bardziej że jak wam wiadomo z Jarkiem jesteśmy w redakcji oficjalnej polskiej strony. Tak więc gdybym mógł to bym was pociągnął do jakiejś kary za to. No ale teraz widze, Redaktor Tawerny - Pirat. IMHO ten temat powinien byc usunięty. To tylko psuje wizerunek tego forum.


IP: Zapisane
<!--aimg--><!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
Eldarion

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #53 : 24 Czerwca 2006, 13:50:00 »
Pojawia się okienko o wystąpieniu błędu z aplikacja HOMM V zgłoś się do sprzedawcy itd.
Wywala z gry.

Rozumiem, że najłatwiej zainstalować ponownie, ale nie chce strącić moich osiągnięć.



Błąd nalewno nie wynika z problemów ze sprzętem, bo chodzą mi gry jak Battlefield 2 na najwyższych ustawieniach bez żadnego problemu.


« Ostatnia zmiana: 24 Czerwca 2006, 13:50:40 wysłane przez Eldarion » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #54 : 24 Czerwca 2006, 16:33:28 »
Do usunięcia jest nie tylko ten.
Myslałem nad karaniem osób, które piszą o piratach. Nieważne czy proszą o pomoc gdy pirat nie chodzi czy też sie chwalą że mają piraty. Dla tych pierwszych ostrzeżenia albo bany dla drugich kasowanie postów i ostrzeżenia. Ale chciałbym żeby sie w tej sprawie wypowiedział Jareq. Jeśli mnie poprze to zrobimy porządki bo połowa tematów w problemach dotyczny piratów. Szczególnie na forum które prowadzą ludzie z oficjalnej strony CDP.

A co do Tomka to może sąd koleżeński  /sly/


« Ostatnia zmiana: 24 Czerwca 2006, 16:46:35 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Kristof

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #55 : 24 Czerwca 2006, 23:33:18 »
Jak jesteście tacy mądrzy i uczciwi to zamiast go łajać kupcie mu orginał. ;)
A co do tematu to ściągnij innego cracka, lub przeinstaluj gre. O sprzęt się nie martw ja mam słabszy i mi chodzi /thumbsup/


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #56 : 25 Czerwca 2006, 12:48:13 »
Temat zamknięty  B)

Nie nabijaj są do tego inne tematy/Martin


« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2006, 13:30:03 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #57 : 25 Czerwca 2006, 12:59:48 »
Jeśli chodzi o spolszczenie to ja mogę dać namiary ale na pw nigdy nie na forum wkoncu spolszczenie jest potrzebne piratom a my kupnem gry wspomagamy gre a nie piratów im więcej zysków z 5 tym szybciej wydadzą 6 LOGICZNE


IP: Zapisane
Lisu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 47

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #58 : 25 Czerwca 2006, 21:50:38 »
Rasti, Nie że spamuje. Ale chce tylko odpowiedzieć na twój post.

Po jaką cholere, robić 6 skoro dodatków do 5 nie ma nawet :|
Nie ma nawet sensu. 6 wyjdzie na pewno za 3-4 lata, nie wcześniej.

Tak więc to nie jest "LOGICZNE"


IP: Zapisane
<!--aimg--><!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #59 : 25 Czerwca 2006, 22:00:38 »
No tu mnie masz. Masz racje zgadzam się z tobą w 100% najpierw wyjdą dodatki do gry a później kolejna odsłona masz racje… Moja winna


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 149    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 24 zapytaniami.
                              Do góry