Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaką wersję kupisz?
Głosów w sumie: 32

Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 149    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Patche, Instalacja, błędy, komunikaty itp. (Czytany 727583 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #60 : 26 Czerwca 2006, 20:37:42 »
Pisanie o piratach i crackach jest od dzisiaj ZABRONIONE. Tylko na pm można. Za każdy post/temat ostrzeżenie a 3 takie - ban. Zamykam wszystkie tematy o piratach.


« Ostatnia zmiana: 26 Czerwca 2006, 20:38:03 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #61 : 26 Czerwca 2006, 20:42:33 »
Dobra nie zaśmiecajcie tematu. Jak ktoś ma jescze cos do dodania w sprawie spolszczenia  to prosze pisac  ;)


« Ostatnia zmiana: 26 Czerwca 2006, 22:52:13 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Remixas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #62 : 27 Czerwca 2006, 10:55:17 »
Czy na takim kompie :

AMD Athlon XP, 1666 MHz (6.25 x 267) 2000+
256 MB DDR
NVIDIA GeForce4 MX 440  (64 MB)
VIA AC'97 Enhanced Audio Controller (karta dzwiekowa :)
Windows XP Professional
Dodatek Service Pack 2
   
Heroes V moze dzialac ????
Gralem w beta wersje i dzialalo , demo juz nie.
Mam heroesa i nawet sie uruchamia ale jak chce zaczac misje to podczas ladowania (tak w polowie) wywala mnie do windowsa.
Mam patcha nowego . Czy da sie  cos ztym zrobic czy tylko nowy komputer moze pomoc ???


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #63 : 27 Czerwca 2006, 11:09:11 »
Jakby dokupić ramu jeszcze raz tyle to od biedy powinno działać.


IP: Zapisane
Remixas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #64 : 27 Czerwca 2006, 11:15:08 »
Szkoda bo bym sobie chcial pograc, ale sprobuje jeszcze raz  patcha wrzucic moze pomoze.


IP: Zapisane
qq1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #65 : 27 Czerwca 2006, 13:54:01 »
gram na takim sprzecie :

athlon 1,2ghz
gforce fx 5700 LE 256 ddr
via k7vza
256 mb sdram ;)

dla chcacego nic trudnego. fajerwerkow nie ma, ale jest grywalne ;) dysk od tego strasznie sie grzeje i wychodzi od czasu do czasu do windowsa, sciagam patch jak sie poprawi to napisze.p ozdro


IP: Zapisane
qq1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #66 : 27 Czerwca 2006, 14:02:33 »
moze masz pirata :)


IP: Zapisane
evil^pincz

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #67 : 27 Czerwca 2006, 16:17:34 »
z tego co wiem to przy deinstalacji program pyta się czy zostawić profile, sejvy itp więc raczej możesz deinstalować ^^


IP: Zapisane
Lisu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 47

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #68 : 27 Czerwca 2006, 16:49:59 »
qq1, nie wiem jak ty to robisz ale jesteś mocny :D

Z tego co widze to karta cie tylko ratuje, a ramów to za mocnych nie masz.
Ja sobie z okazji H5 kompa ulepszyłem więc nie mam problemów ^_^

Poza tym, wcześniej miałem taką samą konfiguracje sprzętową jak Remixas,  tylko że procek był słabszy.


IP: Zapisane
<!--aimg--><!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
Guffi

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #69 : 27 Czerwca 2006, 23:45:19 »
Eldarion a zainstalowałeś patcha ? bo on rozwiązuje właśnie sporo problemów


IP: Zapisane
Heroes V - opłacało się czekać :)
Charon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #70 : 02 Listopada 2006, 20:02:29 »
Witam  przeglądnołem dział Umiejetnosci i jest tam bład a przynajmniej tak mi się zdaje
z tego co jest tam napisane to do mocy przyspieszenia u nekromanty potrzebne jest nikczemna animacja hmmm nic takiego w dziale nie widziałem więc nie wiem skąd mam wytrzasnąć tą umiejętność??? /lol/  czekam na propozycje


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #71 : 02 Listopada 2006, 20:21:54 »
Nie tyle błąd na stronie tylko totalny pad servera i informacje zarówno na stronie jak i na forum powinny być uważane przez jakiś czas za niewiarygodne. Oczywiście admini teraz ciężko nad tym błędem pracują i powrót do normalności powinien być na dniach...


« Ostatnia zmiana: 02 Listopada 2006, 20:22:39 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #72 : 02 Listopada 2006, 20:27:01 »
Mam nadzieję że forum powróci w takiej formie jak było, inaczej moja aktywność na forum się skończy wraz z jego padem...


IP: Zapisane
Charon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #73 : 02 Listopada 2006, 21:49:20 »
No fajne pad padem ale ja dalej nie wiem jak zdobyc te moc przyspeiszenia:D


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #74 : 07 Listopada 2006, 21:52:06 »
Nie wiesz jaką masz wersję gry i jakie patche najpierw zainstalować?
Ten opis rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości ;)

Wersję swojej gry możesz sprawdzić na dwa sposoby:
1. Uruchamiamy grę wchodzimy do menu głównego wersja gry jest napisana w lewym dolnym rogu.
lub
2. Wchodzimy do katalogu (domyślnie): C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V\bin (w przypadku dodatku Kuźnia Przeznaczenia będzie to: C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V\bina1) znajdujemy H5_Game.exe klikamy prawym klawiszem z listy wybieramy Właściwości. Po otwarciu się karty klikamy zakładkę Wersja - pierwsze dwie cyfry oznaczają wersję ogólną (używaną do oznaczania patche). Patche mogą być oznaczone np. jako: 1.3 lub 1.03 oba pliki są tą samą wersją patche.



Jak odróżnić wersję standardową DVD od edycji EMPIK'owej (Silver Edition)?
W bardzo prosty sposób. Wersja standardowa DVD zaraz po instalacji (bez żadnych modów, patchów itp) jest w wersji 1.0 a edycja empikowa (Silver Edition) w wersji 1.2

Jakie patche i w jakiej kolejności instalować?
- Jeżeli posiadasz wersję standardową CD, DVD lub Kolekcjonerską i nie posiadasz zainstalowanych żadnych patchów instaluj następujące wersje: 1.1 -> 1.11 -> 1.4 -> 1.41 -> 1.5.
- Jeżeli jesteś posiadaczem edycji Empikowej (Silver Edition) i nie posiadasz zainstalowanych żadnych patchów instaluj następująco wersję 1.41 -> 1.5.

Aktualizacja ręczna:
Patche pobieramy z:
1. Serwer ubi.com - Patche do standardowej wersji CD są oznaczone jako _pl.exe, do standardowej wersji DVD jako _hu_pl.exe a do edycji Kolekcjonerskiej jako _cz_pl_collectors.exe.
 Uwaga jeśli posiadasz tak zwaną wersję empikową (silver edition) NIE znajdziesz do niej patchów na serwerze ubi.com!
lub
2. z naszej strony - Znajdziesz tam patche do wszystkich wersji (także empikowej):
standardowa CD, standardowa DVD, wersja EMPIK'owa (Silver edition), wersja Kolekcjonerska oraz dla Kuźni Przeznaczenia.
lub
3. Serwer gram.pl - Znajdują się tam także patche do wszystkich wersji.

Aktualizacja automatyczna:
(Uwaga - NIE działa z wersją empikową!)

1. Klikamy: Start -> Wszystkie programy -> Ubisoft -> Heroes of Might and Magic V -> Sprawdź aktualizację (w przypadku dodatku Kuźnia Przeznaczenia będzie to: Start -> Wszystkie programy -> Ubisoft -> Heroes of Might & Magic V - Kuźnia Przeznaczenia -> Sprawdź aktualizację). Program automatycznie pobierze i zainstaluje patcha.
lub
2. Wchodzimy do katalogu (domyślnie): C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V \bin (w przypadku dodatku Kuźnia Przeznaczenia będzie to: C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V\bina1) i szukamy pliku UpgradeLauncher.exe klikamy dwa razy. Program automatycznie pobierze i zainstaluje patcha.



Jeżeli pojawią się problemy z jego instalacją - komunikat: gra nie jest zainstalowana to upewnij się ze instalujesz odpowiednie dla swojej wersji patche. Komunikat ten może pojawić się także na pirackich wersjach gry. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz TUTAJ.


« Ostatnia zmiana: 06 Października 2007, 12:33:21 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 149    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry