Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jakiej jesteś rasy (fantasy) (Czytany 26662 razy)
nig18

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 72

Zobacz profil
« : 29 Marca 2006, 18:48:11 »
http://quizilla.com/users/silene/quizzes/J...3F%28fantasy%29

Link do testu (jakiej jesteś rasy[fantasy])
Piszcie czym jesteście ja demonem. /sly/


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 29 Marca 2006, 19:48:15 »
Ja jestem Wampir.Fajny rusunek jest gdy się okaże że jesteś wampirem.


IP: Zapisane
Piter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 29 Marca 2006, 20:15:19 »
Jestes Elfem, dzieckiem natury. Isota pozornie wygladajaca na bardzo krucha i delikatna, niekiedy wolisz za takiego uchodzic, ale potrafisz niezle wladac lekka bronia, a co najwazniejsze lukiem. Mimo to twoim najwiekszym atutem jest magia czerpiaca swoja sile z przyrody. Czcisz nature. Twoj lud znany jest z wielkiej madrosci, ktora chetnie poglebia o nowe doswiadczenia. Kochasz marzyc i spedzac czas na lonie natury. Jako Elf nie lubisz Krasnoludow, ktore w twoim mniemaniu nie sa dosc rozgarniete i sa stworzone jedynie do wysilku fizycznego. Masz paru zaufanych przyjaciol i gdy jestes z nimi mozesz osiagnac wszystko! Moze czas sprobowac zrobic cos samodzielnie?


Może być i elf :P


IP: Zapisane
Dwie najważniejsze zasady:
1. Administrator ma zawsze rację.
2. Jeśli Administrator nie ma racji patrz punkt 1
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 29 Marca 2006, 20:52:19 »
haha ja też Wampir /wampir/

Jestes Wampirem. Stworzeniem mrocznym budzacym lek. Prawdopodobnie zrodziles sie wypijajac krew innego Wampira i podobnie jak twoj stworca zywisz sie nia. Jestes istota umarla, kochasz widok krwi, ale i muzyke, piekne przedmioty, tudziez ludzi, elfy(itd) oraz sex, wszystkie te rzeczy maja za zadanie oslodzic ci wieczne zycie. Zyles kiedys, wiec poznalez co to bol i milosc, teraz juz umarles i nie musisz przejmowac sie przyziemnymi sprawami, jestes wolny.
To, ze umarles wcale nie oznacza, ze nie czujesz. Odczuwasz jak kazde inne stworzenie smutek i rozpacz(czesto jest to zwiazane z tym kim sie stales), ale i radosc. Milosc jest zagadka, nie wiadomo czy poznasz ja, ale jest to watpliwe, jesli jednak to sie stanie bedziesz cierpiec po jej stracie...


IP: Zapisane
nig18

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 72

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 30 Marca 2006, 13:05:59 »
Oprócz tego wiem że jest jeszcze: Krasnolud, Wrózka, Anioł, Smok i jakies 3 inne, ale nazw nie znam. Jest 10 nacji.

Moja rasa:
Jestes Demonem. Istota najsilniejsza po swym stworcy Szatanie istota zla. Byles taki zawsze, nie wiesz co to milosc, nie wiesz co to wspolczucie. Najwieksza radosc sprawia ci patrzenie na agonie i cierpienie innych, czujesz sie wtedy zrealizowany. Kochasz wojny i rozlew krwi. Nie masz przyjaciol, bo nie chcesz ich miec, o ile sa jakies przychylne ci istoty sa to jedynie sprzymierzency, ktorych bez skropulow wykorzystasz jako przynete lub tarcze. Uwielbiasz rywalizacje totez masz wrogow zarowno wsrod dzieci swiatla jak i mroku. Wszystko czego pragniesz to by wolnym, moc niszczyc i pisac sie w gore by byc jak najblizej swego pana i stworcy, Szatana.


« Ostatnia zmiana: 30 Marca 2006, 13:09:23 wysłane przez nig18 » IP: Zapisane
Lisu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 47

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 08 Kwietnia 2006, 22:36:39 »
Mi pokazało że jestem elfem i jestem z tego zadowolony :) szkoda że nocnych elfów nie ma :(


IP: Zapisane
<!--aimg--><!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
nig18

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 72

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 09 Kwietnia 2006, 13:53:51 »
Nie wiem czy nie ma, są 3 co nazw nie znam. Pokombinuje to sie moze dowiem :) .

Mam następne:
Jestes Aniolem, ktory uciekl z nieba, twoje skrzydla zczernialy od goryczy, ktora jest w twym sercu. Niegdys byles najjasniejsza po Bogu istota w hierarchi dzieci swiatla, ale sprzeciwiles sie swojemu stworcy i odeszles z Nieba. Nie jest powiedziane, ze przez to stales sie sluga zla, jestes raczej postacia neutralna. Lubisz przygladac sie ludzia, ale raczej nie ingerujesz w ich zycie, starasz sie ich zrozumiec. Bardzo chcialbys znalesc swoje miejsce na swiecie i przyjaciol, ale to nie takie proste... masz cicha nadzieje, ze kiedys odnajdziesz istoty takie jak ty, bo nie chcesz byc juz dluzej sam.

pozostały jeszcze 2

Yest jeszcze jedno, tera bedzie kłopot bo 1 zostało:)
Jestes syrena, morska istota kochajaca igrac wsrod fal razem ze swoimi bracmi i siostrami, badz z innymi morkimi stworzeniami. Zamiast nog masz rybi ogon, ktory pozwala ci bardzo szybko przemierzac morskie glebiny. Jestes romantyczna i wysportowana. Nie masz wielu wrogow, jestes raczej lubiana, mimo to czasem lubisz byc tylko sama ze soba, mimo, ze bardzo kochasz swoich przyjaciol i rodzine. Lubisz marzyc, zwlaszcza o romantycznej milosci, moze czas poszukac kogos wyjatkowego dla siebie? I nie koniecznie na powierzchni jak mala Ariel :)

No w końcu

Jestes czlowiekiem, stworzeniem stojacym pomiedzy swiatlem i mrokiem, tylko od ciebie zalezy jaki jestes i jaki bedziesz. Swiat w jakim zyjesz wyrosl na pragnieniach, ty rowniez odczuwasz to pragnienie, pragniesz wladzy, zysku, pieniedzy, niekiedy jestes gotow posluzyc sie innymi by dostac to czego chcesz. Masz za rowno wrogow jak i przyjaciol, nie przeszkadza ci to. Znasz realia jakimi rzadzi sie swiat i dostosowujesz sie, jak zawsze z reszta.


« Ostatnia zmiana: 09 Kwietnia 2006, 14:15:28 wysłane przez nig18 » IP: Zapisane
Pacior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 13 Kwietnia 2006, 16:19:55 »
Mnie wyszło ze jestem Wampirem


IP: Zapisane
Arte

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 13 Kwietnia 2006, 23:41:26 »
Jestes Smokiem! Istoty te sa bardzo elokwentne i pelne dobrych manier. Raczej stronia od innych gatunkw, najlepiej czuja sie wsrod swoich. Ludzie bali sie smokow, gdyz byly one wielkie, mialy ogromne skrzydla i ostre pazury, uwazali, ze sa niebezpieczne, dlatego smoki zaczely, dzieki magii zmieniac swe oblicze na takie, ktore bardziej przypominaloby ludzkie


IP: Zapisane
Alagar

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 20 Kwietnia 2006, 16:02:23 »
Wyszło że jestem elfem ^_^ .

Jestes Elfem, dzieckiem natury. Isota pozornie wygladajaca na bardzo krucha i delikatna, niekiedy wolisz za takiego uchodzic, ale potrafisz niezle wladac lekka bronia, a co najwazniejsze lukiem. Mimo to twoim najwiekszym atutem jest magia czerpiaca swoja sile z przyrody. Czcisz nature. Twoj lud znany jest z wielkiej madrosci, ktora chetnie poglebia o nowe doswiadczenia. Kochasz marzyc i spedzac czas na lonie natury. Jako Elf nie lubisz Krasnoludow, ktore w twoim mniemaniu nie sa dosc rozgarniete i sa stworzone jedynie do wysilku fizycznego. Masz paru zaufanych przyjaciol i gdy jestes z nimi mozesz osiagnac wszystko! Moze czas sprobowac zrobic cos samodzielnie?

Szkoda że nie ma orka :D .


IP: Zapisane
Dyletant

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 39

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 11 Maja 2006, 18:26:04 »
Jestem Aniolem, ktory uciekl z nieba, moje skrzydla zczernialy od goryczy, ktora jest w moim sercu. Niegdys bylem najjasniejszy po Bogu istota w hierarchi dzieci swiatla, ale sprzeciwilem sie swojemu stworcy i odeszedlem z Nieba. Nie jest powiedziane, ze przez to stalem sie sluga zla, jestem raczej postacia neutralna. Lubie przygladac sie ludziom, ale raczej nie ingeruje w ich zycie, staram sie ich zrozumiec. Bardzo chcialbym znalezc swoje miejsce na swiecie i przyjaciol, ale to nie takie proste... mam cicha nadzieje, ze kiedys odnajde istoty takie jak ja, bo nie chce byc juz dluzej sam.

Fajne!  ^_^


IP: Zapisane
Frey

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 12 Maja 2006, 08:14:44 »
ten test kopie po dupie. cos zajebistego
 niechcialem byc wampirem ;( ale chyba wszyscy jestesmy pijawkami, nasz gatunek jest niczym wirus pochlania wszystko i wypluwa przezute :/

pozatym wiem co to milosc i ... tak


« Ostatnia zmiana: 12 Maja 2006, 08:17:31 wysłane przez Frey » IP: Zapisane
Sorja

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 18 Maja 2006, 00:01:19 »
Mi wyszło że jestem Elfem...:D


IP: Zapisane
....::Być albo nie być...Oto jest pytanie:...
                                         :D :P
Lord Darion

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 18 Maja 2006, 14:57:29 »
Jestes Aniolem. Stworzeniem z wielkimi bialymi skrzydlami, na ktorych swobodnie mozesz zlatywac do nieba, ale i na ziemie, by pomagac ludzia. Uwielbiasz sprawia innym pryjemnosc i zawsze jestes gotowy im pomoc. Bez watpienia kohasz zycie. Masz mnustwo przyjaciol, z ktorymi uwielbiasz przebywac. Uwazaj, nic nie trwa, a gdy zabraknie twoich najblizszych czy dasz sobie rade sam?
 ^_^  ^_^


IP: Zapisane
Lord Darion z Erafi
mlefyk

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 28 Czerwca 2006, 09:47:03 »
a ja jestem elfem fajnie moja ulubiona rasa tylko szkoda, ze nie ma mrocznych elfow /clap/


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry