Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Borat (Czytany 2443 razy)
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« : 06 Grudnia 2006, 08:13:54 »
Ostatnio pojechaliśmy całą klasą do kina. Z początku mieliśmy iść na polską komedię- Job. Jednak ,,pan" kierowca powiedział że jest on beznadziejny. Więc wybraliśmy amerykańską komedię Borat. Opowiada ona  o dziennikarzu z Kazachstanu, który pojechał do USA żeby podpatrzeć amerykański styl życia. Film ten pokazuje Kazachstan jako ostatnie zadupie. Sceny są tak gorszące, /pinch/  że nie można było na nie patrzeć. No bo jak można patrzeć jak główny bohater, będąc na kolacji u jakiejś kultularnej rodziny, idzie się załatwić i przynosi to do stołu w woreczku/pinch/   Odradzam wszystkim pójście na ten film. Nie warto nawet wydać tych 14 zł na bilet. /angry/


« Ostatnia zmiana: 06 Grudnia 2006, 08:17:14 wysłane przez smith » IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 06 Grudnia 2006, 17:10:20 »
Słyszałem o tym filmie wiele i zgadzam się ze smithem że niektórzy moga poczuć się zgorszeni.Ale może komuś się to podoba?Kto wie?


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 06 Grudnia 2006, 21:17:43 »
Ja nie rozumiem. Jak coś takiego może się spodobać?? /blink/  Trzeba mieć całkiem do dupy /whistling/


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 12 Grudnia 2006, 11:30:39 »
no jakis bezmozg moze jak by poszedl to moze...


IP: Zapisane
Jasef Karis

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 45

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 03 Maja 2007, 08:56:46 »
Seneka - "O gustach...." ;)
Oglądałem ten film i muszę powiedzieć, że generalnie mi sie podoba. Rzecz jasna do wielu rzeczy można sie przyczepić vide obraz Kazachstanu (tak naprawdę Rumuńskiej wioski).
Mnie najbardziej przypadło do gustu robienie przez głównego bohatera z Amerykanów totalnych idiotów (scena na rancho), Borat skutecznie pokazuje tak naprawdę głupotę i chorobliwy lęk przed innością w tym kraju - scneka kiedy chce się przywitać z mieszkańcami bodaj Nowego Jorku: jeden gość ucieka drugi chce go pobić a jeszcze ktoś go wyzywa. Np. w Anglii taka sytuacja wywołała by śmiech przechodniów i na pewno sporo Brytyjczyków przywitało by się z Boratem - mysle że nawet w Polsce było by lepiej..
Tak więc ten film nie uderza tak wprost w USA, jak "Zabawy z Bronią", tylko za pomocą burzenia, łamania pewnych norm ..ukazuje prawdziwy obraz społeczeństwa Amerykańskiego .

Ale jak pisałem na początku, każdy może mieć inne zdanie. Ja jestem zdecydowanym Antyamerykanistą.. wiec moje spojrzenie na ten film, co tu dużo mówić wiele z obiektywizmem nie ma wspólnego, ale może dla kogoś okaże się światełkiem w tunelu ...:P


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry