Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaką wersję kupisz?
Głosów w sumie: 32

Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 149    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Patche, Instalacja, błędy, komunikaty itp. (Czytany 728946 razy)
los_mags

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : 27 Listopada 2006, 02:03:04 »
kretynem nie jestem wiem jak sie omija intro , wciskam esc albo enter i nic , dalej leci , wszystko wciskam co sie da ...


IP: Zapisane
simon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : 27 Listopada 2006, 11:02:33 »
ja klikam lewym gryzoniem i już.
zręsztą po co ten raban... przecież intro jest przepiękne :grin:
simon


IP: Zapisane
simon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 27 Listopada 2006, 11:05:58 »
i tak zmień kartę... :grin:


IP: Zapisane
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : 27 Listopada 2006, 15:07:03 »
Ja zaś naciskam PPM, który ci prawdopodobnie nie działa w grze. Gdybyś miał taką możliwość, to spróbuj podlączyć inną myszkę i sprawdź czy działa. Wcześniej jednak spójrz w konfiguracje, jak to Martin powiedział...
Cytuj
zręsztą po co ten raban... przecież intro jest przepiękne grin.gif
No tak, jest piękne, ale ciągłe oglądanie go byłoby nudne.


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #139 : 28 Listopada 2006, 19:15:32 »
ej zioale rezerwujcie juz dvdsy z hammersami sa na allegro sa mozecie dostac juz 2 grudnia


IP: Zapisane
Eredin

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : 28 Listopada 2006, 22:42:48 »
Patch jak wszystkie poprzednie dodaje parę mapek i poprawia parę żeczy np. w zakładce artefaktów bohatera jest sylwetka bohatera nareszcie (mała żecz a cieszy :) ) no i stwory się kumulują ale tylko po przejęciu ich siedliska (najlepsze rozwiązanie moim zdaniem). ALE...

Inteligencja komputerów w czasie bitwy... Przedtem bohatersko nie uciekali nawet w beznadziejnej sytuacji co mnie smuciło bo to generalnie krok w tył w stosunku go H3... Teraz dochodzi do tego w której Atakują cie... I zaraz uciekają :| ... I to często. Może ktoś pamięta jak walczyło A.I. w WOGu? Gnojki zawsze najpierw wykożystywały swoją armia by MAXymalnie cię osłabić, potem uciekały nici z artefaktów, cześci EXPa... Nie rozumiem dlaczego Ubisoft nie może stwożyć takiego skryptu :( . Teraz atakuje armie z ok 2 tyg swoją ok 4 tygdniową która może nie ma większych szans ale napewno mogła by mi krwi napsuć, a ten kretyn od razu ucieka tracąc wszystko bez walki... Może Ubisoft stawia tylko na Multi...?

Aaa i znalazłem głupi BUG(może on już jest od 1.3)... Pamiętacie ostatnią plansze kampanii Przystani w której poza normalnym przeciwnikiem co pewien czas z takich dziwnuch "portali" wyskakiwali napakowani bohaterowie 2 dni od zamku? Tych portali nie dało nawet zaznaczyć, teraz to i mamy opis, ale za to straciły one funkcojonaraność... Konkretnie bohaterowie się NIEPOJAWIAJĄ przez co z jedynej "ciekawszej misji" w kampanii Przystani mamy banalnie prostą/nudną jak cała reszta... :|

O savey jak w przypadku reszty patch nie ma co sie martwić :) .


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : 29 Listopada 2006, 14:38:44 »
No to zwracam honor /flower/  po prostu i tak go nie będę ściągał, bo mam już moda, który pokazuje sylwetkę bohatera, a reszta raczej mi się nie przyda, a czy przypadkiem ktoś wie kiedy i czy  w ogóle będzie wersja polska edytora bo mam chętke na zrobienie mapki a  jak to mówią INGLISZ IS IZSJI.Chyba że ja coś przespałem bo ostatnio na necie zbyt długo nie siedzę. :P


IP: Zapisane
Poloi

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #142 : 29 Listopada 2006, 18:44:53 »
Ja za to mam problem już przy samej instalacji.. Wybieram język i od razu wyskakuje tabliczka <brak określonego modułu> czy jakoś tak..wogole nie wiem o co chodzi xD


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #143 : 29 Listopada 2006, 22:27:25 »
Masz oryginał z ściągałeś z netu ?


IP: Zapisane
hlmz

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : 02 Grudnia 2006, 18:14:16 »
|Witam.
Posiadam wersje angielska.
Patch P|L zajmuje tylko 1,4mb ? Bo taki znalazlem.
Instalacja Patch z waszej stronki po kolej: 1.1 , 1.2 , 1.3 1.4 i bedzie śmigać?


IP: Zapisane
Eredin

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #145 : 02 Grudnia 2006, 20:25:30 »
Ciekaw jestem waszych pierwszych wrażeń co do tego dodatku. Sam nie mogę sobie na ten wydatek pozwolić przynajmniej do gwiastki :| . Jak wiecie nie wszystkie dodatki w historii HoM&M były warte zachodu...


IP: Zapisane
Garwelum

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #146 : 03 Grudnia 2006, 09:23:04 »
Według mnie ten będzie wart zachodu.:D


IP: Zapisane
Przygotuj miecz, zbierz armię i wyrusz na spotkanie nowej przygody w Heroes of Might and Magic V!
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #147 : 03 Grudnia 2006, 19:20:32 »
Już mam Kuźnie przeznaczenia. Misje trudne jak cholera. Jest edytor map wbudowany w grze.


IP: Zapisane
simon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #148 : 04 Grudnia 2006, 06:57:26 »
Cytuj
Już mam Kuźnie przeznaczenia. Misje trudne jak cholera. Jest edytor map wbudowany w grze.
[snapback]1881[/snapback]

edytor był już wcześniej w patchu 1.3
...jeszcze nie mam przyjemności lania krasnoludami, dlatego mam pytanko...jest w dodatku możliwość puszczania karawan???
simon

2  post
aaaa i jeszce jedno....losowe generowanie map???


« Ostatnia zmiana: 04 Grudnia 2006, 08:46:22 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #149 : 04 Grudnia 2006, 07:10:32 »
Ehh, na początek powiem Ci, że opcja "edytuj" działa szybko i sprwanie, więc nie pisz dwóch postów pod rząd. A co do twojego problemu:

"W grze będą dostępne karawany (prawdopodobnie działające na tej samej zasadzie, co w czwartej części gry).
Dodatek zawierał będzie wszystkie poprzednie patche, oraz edytor map (miejmy nadzieję, że napisany w dostępniejszej formie niż obecny...). Prócz tego pojawi się dziesięć nowych map do gry multiplayer, oraz 5 do gry dla jednego gracza.
Na koniec dodam, że wreszcie zostanie dołączony generator losowych map, oraz opcja jednoczesnych tur..."

To na tyle...


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 149    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.126 sekund z 26 zapytaniami.
                              Do góry