Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaką wersję kupisz?
Głosów w sumie: 32

Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 149    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Patche, Instalacja, błędy, komunikaty itp. (Czytany 727646 razy)
Doctori

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 17 Czerwca 2006, 21:17:36 »
Hmm, chyba znalazłem w czy był problem ale mogę się myli....
Savy miałem jeszcze sprzed instalacji patcha 1.1. Rozegrałem sobie szybko od początku kompanie Królowej ( 3 etapy) i na razie bez problemu, chodzi lepiej niz wcześniej. Lekkie problemy z wydajnościa miałem po ok 3 godzinach gry, ale trpche mi się grafa grzeje ( juz troche stara...).
Za pare minut odpale gre jeszcze raz i sprawdzę.
Ale i tak bez patcha scenariusze biegały lepiej.Dziwne.
PS A co proponujesz w zamian za mojego  ;)


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 17 Czerwca 2006, 22:17:32 »
Mam identycznego i mi się na Niskich tnie. :/


IP: Zapisane
michalczaj

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 17 Czerwca 2006, 22:27:52 »
U mnie na przykład jak włącze kompa i zaloguje się tylko ja na swoje konto to gra śmiga aż miło. Natomiast jak moja mama lub tata korzystali z kompa i nawet się wylogowali to gra się ścina.  :/


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : 17 Czerwca 2006, 23:09:18 »
Aaa własnie mi się przypomniało. Jak macie wiele kont na kompie to gra będzie wam wolno chodziła. Szczególnie jak nie jestescie adminami tylko gracie na dodatkowo stworzonym koncie. Spróbujcie format i jedno konto admina bez haseł zabezpieczen itd. powinno chodzić lepiej. Przynajmniej u mnie tak było ^_^
A jak ktoś ma save zrobione na wersji 1.0 i zainstaluje patcha to mogą mu źle chodzić lub wcale.

Ps. proponuje mojego celerona 500,  64 mbm, riva tnt  :P


« Ostatnia zmiana: 17 Czerwca 2006, 23:11:07 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Doctori

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 17 Czerwca 2006, 23:42:44 »
Wywalenie savów z wersji 1 troche pomogło, ale tylko troche. Nadal się przycina, choc mozna grac.A przycina sie po 15-20minutach gry na okolo 1minute,  wraca prawie do normy i po ok 5 min powtórka ( i tylko w kampanii...), scenariusze nadal dzialają płynnie
Spróbuje pomieszac z kontami i haslami, dzieki za podpowiedz
PS Chyba jednak sie nie zamienie ;)

18.06
OK, problem rozwiązany ( oby...)
Podstawową przyczyną okazała się źle skonfigurowana nagrywarka :)
Wymieniałem niedawno DVD-Rom i nie sprawdziłae, czy się nie kłóci z nagrywarką
( niby nie powinno).Włączenie tyc dwuch urzadzęn ( plextor 16a UDMA4 i asus coś tam UDMA5) na jednym kanale IDE spowodowało wyłączenie w nagrywarce trybu DMA i ograniczenie transferu dla całego kanału.Zapłaciłem za gapiostwo , bo nie sprawdziłem po instalacji sprzętu.
Włączyłem tryb DMA4 w nagrywarce ( o dziwo - system przyjął ręcznę zmianę, chośc automatycznie nie zadziałał) i problemy zgineły ( no prawie - troszczeczke się przycina po 2-3 godzianch gry)
Ustawień kon i haseł nie zmieniałem
Dzieki wszystkim za pomoc


« Ostatnia zmiana: 18 Czerwca 2006, 19:50:44 wysłane przez Doctori » IP: Zapisane
Aidden

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : 18 Czerwca 2006, 17:51:09 »
wiec tak...
moj kolega sciagnal heroesa 5 polska wersje... przyszedl do mnie z plyta dvd na ktorej to nagral. odpalamy deamone. zainstalowane. dwukrotne klikniecie na ikonke, i... psiu psiu psiu... error nie chce sie odpalic gra. aczkolwiek u owego kumpla chodzi bez zarzutu...mam karte graficzna radeon 9200 128mb i 256ram. nie banujcie ze wzgledu tego ze myslisz ze to jest wersja piracka ;p plss tylko odpowiedzcie co moge z tym zrobic...


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 18 Czerwca 2006, 18:18:46 »
My nie banujemy za piraty.
A cracka ściągnałeś bo gra ma mocne zabezpieczenia.No i karta dość słaba ale nie powinno wywalać.Ale zrób tak:
To poradnik ze strony gram.pl.A posłużyłem się nim kopiując go od Martina.Mam nadzieje że mogę.
"Problem ten powinna rozwiązać zmiana sposobu przydzielania pamięci RAM. W tym celu wykonaj poniższe czynności.
Kliknij prawym klawiszem myszy na Mój Komputer, wybierz Właściwości
Przejdź do zakładki Zaawansowane i w dziale Wydajność, wybierz Ustawienia
Ponownie wybierz zakładkę Zaawansowane i w dziale Użycie pamięci przełącz się z Bufor systemu na Programy.
Po dokonaniu tych zmian, zamknij wszystkie okna, ponownie uruchom komputer i wystartuj grę."
Komuś pomogło.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #37 : 18 Czerwca 2006, 18:19:39 »
Myslę że to jest wersja pirackia i masz bana  ;)  /lol/

Na powaznie -  gra nie uruchamia sie z obrazu płyty przynajmniej u mnie. Musisz miec oryginalny dysk to pojdzie. Byc może trzeba zainstalowac patche 1,1. Nawet H5 przegrany na inny dvd moze nie pojsc. Choc nie bede prorokował bo nie znam sie na piratach. Może masz cos z systemem porównajcie swoje configi.

Ale najpierw zrób to co napisał kolega wyzej


« Ostatnia zmiana: 18 Czerwca 2006, 18:21:51 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Doctori

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : 18 Czerwca 2006, 19:57:02 »
Też wpadła mi w łapki taka piracka wersja DVD.Jedynie co pomoże ją uruchomoć - to poszukanie cracka ( pełno ich w p2p).Ale zapomnij o instalacji patcha 1.1 - instalator kontroluje wersje pliku .exe na dysku i wywala informacje o braku zainstalowanej gry .


IP: Zapisane
Aidden

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #39 : 18 Czerwca 2006, 21:33:20 »
1. mialem przelaczone w programy tak jak mi nakazywales w swej instrukcji
2. nie mam patcha, mam cracka i nic. wlaczam gre i error
3. o co chodzi?


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 19 Czerwca 2006, 14:45:36 »
Teraz zobaczyłem ile masz Ramu.Ta giera wymaga 512.....


IP: Zapisane
Aidden

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #41 : 19 Czerwca 2006, 16:02:39 »
aha i tak mialem zamiar se dokupic... teraz bede mial 768... no ale zeby gra sie nie chciala uruchomic z powodu braku ramow? zeby sie ciela ok ale od uruchomienia? no w sumie moze i tak zreszta zobaczy sie


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 20 Czerwca 2006, 14:49:59 »
To są WYMAGANE więc może nie ruszyć.


IP: Zapisane
Aidden

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 20 Czerwca 2006, 17:24:13 »
tak jak mowilem mam ponad 700 ram i to samo...NIC - error

CO MAM ROBIC ?!


« Ostatnia zmiana: 21 Czerwca 2006, 16:12:54 wysłane przez Aidden » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #44 : 22 Czerwca 2006, 10:16:32 »
Kupic oryginał  ;)

    Zrozumcie wszyscy, iże gra ma świetne zabezpieczenia. Domyslne instalka szuka c/dvd nie możliwe jest jej zainstalowanie z obrazu. Jak już się to komuś uda to gra nie pójdzie bo 99%cracków jest złych/zle napisanych i nie pasujących akurat do wersji którą macie. Na 100% masz złego cracka  <_<.  Tak czy siak gra na wersji 1.0  mija sięz celem.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 149    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry