Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
[WoW]Nieprawidłowa Wersja Językowa (Czytany 5604 razy)
ramza

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil WWW
« : 19 Marca 2005, 20:57:57 »
Cześć.
Ściągnąłem sobie ostatnio dodatek do HOMM4 (WOW) w polskiej wersji językowej, ale niestety nie mogę go zainstalować.
Pojawia się napis na początku instalacji, że muszę mieć polską wersję programu HOMM4, co mnie ciut dziwi, bo zawsze mi sie wydawało, że polską wersję mam. Napisy są po polsku i filmiki też :).
HOMM4 jest pirackie. Nie wiem jaka wersja, ale z tego co czytałem na forum wnioskuję, że 1.0, bez żadnych patchy i z wadliwym więzieniem :)

Czy ktoś wie co należy zrobić, by zainstalować dodatek Winds of War?

Z góry dziękuję za odpowiedź (uprzedzam, że podpowiedzi w stylu "Kup oryginał" mi nie pomogą :))


« Ostatnia zmiana: 12 Września 2005, 18:41:13 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 20 Marca 2005, 11:08:41 »
Wiesz co...kup sobie oryginał /wink/ > A tak powaznie to zainstaluj sobie wszystkie patche jakie moża najlepiej po kolei każdy. Później zainstaluj sobie dodatek.
Przy instalowaniu gra pierwsze co robi to sprawdza wersję. być może masz jakieś spolszczenie a nie pełną polską wersję. Wtdy rzeczywiście gra Ci sie nie zainstaluje.


« Ostatnia zmiana: 12 Września 2005, 18:41:23 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
ramza

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 20 Marca 2005, 11:44:40 »
Hm.. ok, to moze inaczej..

Ogłoszenie matrymonialne:  (:))
Nawiążę kontakt z kimś kto ma polską wersję HOMM4 i z sukcesem zainstalował dodatki. Chciałbym, by przegrał mi płyke z HOMM4 i dodatkami i wysłał pocztą. Oczywiście pokryję wszystkie koszty i postaram się jakoś zrewanżować (choć nie wiem czy będę w stanie, gdyż nie gram w wiele gier i mam ich jakieś 5 :)
Mój e-mail: ramza_beoulwe@o2.pl
Koniec ogłoszenia matrymonialnego.

I mam pytanko do Patchy - czy naprawdę mam wszystkie instalować? Bo np jest patch ktory robi z 1.0 wersję 3.0 i jest 1.0-1.3. To mam instalować ten 1.0-1.3 a później 1.0-3.0, czy od razu ten drugi?

Dzięki, pozdrawiam :)


« Ostatnia zmiana: 12 Września 2005, 18:41:32 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 20 Marca 2005, 13:13:09 »
Co do patcha to instaluj odrazu ten drugi a jeśli chcesz zainstalować dodatek WoW na musisz najpierw zainstalować wersję standardową ALE NIE CRACKOWAC i następnie WoW wtedy dopiero crackujesz tym crackiem od WoW ;)


« Ostatnia zmiana: 12 Września 2005, 18:41:41 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
ramza

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 20 Marca 2005, 20:10:09 »
Niestety, patche też mi się nie instalują. Mówi, że nieznana wersja. Więc chyba jednak nie mam polskiej tylko jakąś spolszczoną.
Czy ktoś jest w stanie przysłać mi jakąs wersję z dodatkami? Byłbym bardzo zobowiązany :) Oczywiście pokrywam koszty przesyłki, płyt i ewentualną robociznę jeśli ktoś będzie sobie życzył.

Pozdrawiam :)


« Ostatnia zmiana: 12 Września 2005, 18:41:49 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 20 Marca 2005, 20:23:50 »
Nie ma spolszczeń do Heroesów bo one oryginalnie są w polskich wersjach... :]  
A co do płytek to mam Wersję podstawową + TGS oraz WoW  :>


« Ostatnia zmiana: 12 Września 2005, 18:41:57 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
ramza

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 20 Marca 2005, 20:49:14 »
JareQ, jeśli jesteś jeszcze, to wejdź proszę na gg, odezwałem się do Ciebie :)
Albo skrobnij do mnie mejla, jeśli mógłbyś przegrać mi te płytki. ramza_beoulwe[małpa]o2.pl
Hm.. JareQ się nie odzywa.. może w szkole :)
Gdyby ktoś inny był jeszcze taki uczynny, to proszę się nie krępować :)
(JareQ, może używasz jeszcze jakiegoś innego numeru gg? Bo na tym co jest podany tutaj nie odpowiadasz :()

W takim razie może ktoś inny byłby w stanie zgrać mi te płytki? Bo JareQ chyba jednak nie był chętny... ??????
A może ktoś ma jeszcze jakieś inne pomysły co trzeba zrobić, żeby zainstalować ten dodatek?

Z góry dzięki :D


« Ostatnia zmiana: 12 Września 2005, 18:42:04 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 22 Marca 2005, 13:37:19 »
Hmm a jak juz nie lepiej ściągnąc je z netu? I tak pirat i tak i bez różnicy dla Ciebie (i prawa  /wink/ ).
Na tej stronie masz wszystkie częśći herosa [!--html--][div class=\'htmltop\']HTML[/div][div class=\'htmlmain\'][!--html1--]http://www.novatina.com/27.htm[!--html2--][/div][!--html3--] wraz z dodatkami. Proponuję Azureusa do ściagania.


« Ostatnia zmiana: 12 Września 2005, 18:42:12 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
ramza

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 22 Marca 2005, 15:23:08 »
Jasne, mogę sobie ściągnąć, tylko problem jest taki, że pewnie wersja heroesów jest angielska, a np dodatek The Gathering Storm już polski. To mi sie zainstaluje?


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 22 Marca 2005, 15:27:04 »
Wyślij mi na meila swój nr gg lub tlen albo uzupełnij w profilu i napisz kiedy bedziesz ja bede dzisiaj wieczorem to  pogadamy  /wink/ Teraz muszę spadać bo mam kilka spraw do załatwienia.


« Ostatnia zmiana: 12 Września 2005, 18:42:25 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
ramza

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 22 Marca 2005, 20:43:26 »
OK, wysłałem mejla :)
Czekam na odzew na gg ;)

Em, JareQ... Wejdź kiedyś na to gg..


« Ostatnia zmiana: 12 Września 2005, 18:42:33 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
radzio

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 22 Czerwca 2007, 15:15:18 »
Jjesli kupisz oryginal to nikt cie nie moze oszukać! Po pierwsze dają ci oryginalna plyte czyli od razu z fabryki. Po drugie jesli nawet by ktos cos ci tam wkleił to  bylo widac po otwartym pudełku poniewaz by musial rozerwac folię


IP: Zapisane
GOKU[/size][/i]
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 22 Czerwca 2007, 15:26:49 »
Widziałeś datę ostatniego postu w tym temacie? Jak nie to zobacz i następnym razem taż to sprawdzaj bo ten temat jest z ponad dwóch lat i osoba która miała z tym problem już dawno go rozwiązała.
A propos: Przeczytaj


« Ostatnia zmiana: 06 Października 2007, 13:09:55 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry