Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 145    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie najdziwniejsze pytania na temat Heroes V (Czytany 837576 razy)
Guffi

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #45 : 25 Listopada 2005, 20:34:30 »
A ja dopiero zaczynam ściągać mam nadzieje ze zanim dojde do 99.0% to juz bedzie caly plik :)


IP: Zapisane
Heroes V - opłacało się czekać :)
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #46 : 01 Grudnia 2005, 17:47:05 »
ja juz raren rozpakokowałem  pliki i całos niczym sie nie różni od 1 betki ale  jak pisali ze ma  850mb to musi byc czegos wiecej :D jeszcze  3 miechy do wydania  gry :D


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 02 Grudnia 2005, 11:07:41 »
Jak ci sie to ściągneło.Wszystki sie zatrzymuje na 99,0% wiec jak to sie ściągło??Może powiedz coś o niej.slinka mi cieknie. :)


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #48 : 02 Grudnia 2005, 11:26:36 »
To jest zwyczajnie ta stara "beta" chociaz to nie beta tylko jeszcze wczesniejsza wersja :). Wq nowym cd action jest opis Heroes 5 jak bedzie cos ciekawego to umieszcze  :D


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 02 Grudnia 2005, 13:10:25 »
Jest dużo ciekawych rzeczy.Na przykład historia Ne Worl Computing i seri Heroes.Można by zrobić artykuł.


IP: Zapisane
GoZu TOoMeK



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #50 : 02 Grudnia 2005, 16:17:55 »
kurcze udalo mi sie fuksem rozpakowac :P wyglada idealnie jak tamta beta :P oczywscie tylko pliki bo ogulnie nie da sie grac  :>


IP: Zapisane
Nieca?kiem umar?y, to i tak wi?cej ni? TY, ?lepo ?yj?cy - ?cie?ka Twego Boga te? prowadzi Ci? do ?mierci - nie jeste? wybra?cem, tak naprawd? to mo?e nawet Ci? niema
kalambur27



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 14 Grudnia 2005, 13:03:51 »
no szkoda nawet nie zdazylem zaczac sciagac :(


IP: Zapisane
yesod



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #52 : 20 Grudnia 2005, 20:34:19 »
Witka
Ściągnąłem z neta wersję beta ważącą 1.3 GB ale po instalce przy próbie uruchomienia wyskakuje monit o podanie seriala (system zabezpieczeń Front Line Pro - Star Force). Czy ktoś z Was wie skąd załatwić taki serial do wersjii beta ? :/


IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #53 : 20 Grudnia 2005, 21:02:22 »
ooo a z kand miałes taki pliczek :D


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
yesod



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #54 : 20 Grudnia 2005, 21:36:14 »
http://ftp.ubi.com/emea/homm5/NDA/

Cały dzień szukam seriala i nic, jak coś znjdziesz to daj cynk


IP: Zapisane
enya

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #55 : 20 Grudnia 2005, 23:57:42 »
yesod coś mi śmierdzi ta niby beta i to jeszcze na serwerze Ubi..
Wątpię aby to tak udostępniki a jeśli nawet to zapomnij o serialu, jeszcze nawet premiery nie było :P


IP: Zapisane

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na 2 części...
Jedna z nich trafia do kobiety, druga zaś do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu drugiej połowy...
Połowy swojej własnej duszy. Połowy samego siebie!
yesod



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #56 : 21 Grudnia 2005, 00:16:40 »
Z pewnością jest to heroes, wiem bo ściągnąłem. Ale czy ta wersja w ogóle działa tego nie moge powiedzieć. W pliku readme pisze, że trzeba wpisać hasło które dostaje się na maila...... tak więc bardzo ograniczone grono ma dostęp do tej wersji :( Z tego co wiem to te zabezpiczenia byle cieć nie złamie. Tylko poco zabezpieczać demo?? Test zabezpieczeń, a może..... coś innego /naughty/


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #57 : 21 Grudnia 2005, 14:32:06 »
Masz wersję testową beta, tą którą testuję, a taki serial przysyłają Ci z ubisoftu i za pomocą jego możesz aktywować bete 3 razy, tym samym kluczem. Innego sposobu nie ma, poniewaz w bete testowa grasz tylko z ludzmi (min musi byc jeden człowiek oprócz gry z kompem inaczej gry nie zaczniesz), z którymi sie umawiasz na forum ubisoftu. Najfajniejsze jest to że dostęp do tego forum mają osoby zarejestrowane na forum i dopuszczobne do grupy testerów.. Wieć sobie nie pograsz  ;), bo wątpię, żeby taki klucz Ci ktoś udostępnił tak zwyczajnie, poniewaz przy aktywacji pierwszy raz tym kluczem aktywujesz tylko jeden raz tą wersja co masz na kompie i nikt inny nie bedzie miał dostępu..

Swoją drogą nie lepiej czekac na wyjscie pełnej wersji a nie szukać jakis bet alfa gammy czy zety, z mnóstwą ilością błedów....


« Ostatnia zmiana: 21 Grudnia 2005, 14:36:45 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #58 : 21 Grudnia 2005, 17:52:54 »
ja juz czekam do pełnej raz sie zawiodłem na  tej 2 betce 99.9 zostało 2 mb i lipaaa myslałem ze dostaje jakes hipotermi :F


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
arial_adriano



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #59 : 23 Grudnia 2005, 00:48:24 »
Ma ktoś może jeszcze jakieś linki na drugą bete? Szczerze mówiąc nie miałem pojęcia że cos takiego w ogóle się pojawiło i nie ukrywam, że chętnie bym sobie zassał jeśli tylko wiedziałbym skąd. Jak ktoś wie gdzie leży to poratujcie. Z góry THX!!!


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 145    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry