Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 145    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie najdziwniejsze pytania na temat Heroes V (Czytany 835723 razy)
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 15 Października 2005, 20:38:09 »
w konsoli wpisz save  lub i powino  podzałac


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
enya

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : 29 Października 2005, 03:35:52 »
Cytat: Martin,14.10.2005 - 16:53
Chociaż w tej testowej z ubisoftu też nie można  ;)
tzn. jakiej testowej? Jest jeszcze jakaś inna prócz tej?  /blink/


« Ostatnia zmiana: 29 Października 2005, 07:52:30 wysłane przez Martin » IP: Zapisane

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na 2 części...
Jedna z nich trafia do kobiety, druga zaś do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu drugiej połowy...
Połowy swojej własnej duszy. Połowy samego siebie!
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 29 Października 2005, 07:52:55 »
Cytat: enya,29.10.2005 - 03:35
Cytat: Martin,14.10.2005 - 16:53
Chociaż w tej testowej z ubisoftu też nie można  ;)
tzn. jakiej testowej? Jest jeszcze jakaś inna prócz tej?  /blink/

Bo prawdopodobnie ściagasz tą niby betę która sie pojawiła jakis czas temu. Niestety jest to tylko fragment kodu tej gry (wyniesiony przez pracownika ) i nic praktycznie nie pokazuje, jesli chodzi o cześć 5. Jak może zapewne wiesz odbywają sie beta testy heroes na które sie zakwalifikowałem. Ubisoft udostepnił pełna wersje gry do gry przez multiplayer gdzie mozna spotkac i ocenić wsstkie aspekty gry. Można grac tylko przez ich serwer po uprzedniej aktywacjii dema. Swoja drogą roegrałem tylko 5 pojedynków bo gra mi sie niemiłosiernie wiesza i ma sporo błedów.

Ps. jestes kobietą i masz 22 lata albo zle popatrzyłem  :P


« Ostatnia zmiana: 29 Października 2005, 07:53:26 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Slayer



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : 29 Października 2005, 09:13:30 »
mam problem sciagnolem h5 bete i nie chce mi sie odpalic nie mam tam zadnego pliku setup tylko jak odpalam ze start.exe to mam na ekranie gryfa i nic nie moge zrobic obraz stoi nawet z tego wyjsc nie moge bo klawiatura mi sie wylacza :P plis pomorzcie


IP: Zapisane
enya

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 29 Października 2005, 10:42:41 »
Cytat: Martin,29.10.2005 - 07:52
Jak może zapewne wiesz odbywają sie beta testy heroes na które sie zakwalifikowałem. Ubisoft udostepnił pełna wersje gry do gry przez multiplayer gdzie mozna spotkac i ocenić wsstkie aspekty gry. Można grac tylko przez ich serwer po uprzedniej aktywacjii dema
Aha to, to wiem myślałam, że jest jakaś którą można skądś ściągnąć a Ty o tym gadasz i nie zapodałeś żadnego linka.. No ale jeśli chodziło Ci o to, to masz szczęście  ;)
Cytat: Martin,29.10.2005 - 07:52
Ps. jestes kobietą i masz 22 lata albo zle popatrzyłem  :P
A co?  :>
Cytat: Slayer,29.10.2005 - 09:13
mam problem sciagnolem h5 bete i nie chce mi sie odpalic nie mam tam zadnego pliku setup tylko jak odpalam ze start.exe to mam na ekranie gryfa i nic nie moge zrobic obraz stoi nawet z tego wyjsc nie moge bo klawiatura mi sie wylacza :P plis pomorzcie
Bo tam nie ma żadnego pliku setup a grę odpala się odrazu ze start.exe do czego sam już jak już to opisałeś doszłeś :P
A co do tej pojawiającej się grafiki to mógłbyś napisać co to za grafika (np. co przedstawia) ale wydaje mi się, że to ta startowa z jakimś jakby herbem na środku. Jeśli to ta to musisz poczekać chwilę (chwila = moc Twojego kompa). Może być też tak, że masz za słabego kompa i gra nie chce Ci się odpalić - podał byś może jakieś parametry jak np. karta graf., ram, procek bo muszę przyznać, że gra ma spore wymagania jeśli chodzi o to u mnie też się troche tnie :/


IP: Zapisane

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na 2 części...
Jedna z nich trafia do kobiety, druga zaś do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu drugiej połowy...
Połowy swojej własnej duszy. Połowy samego siebie!
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : 29 Października 2005, 13:09:52 »
jareq  mam  nowa kandydatkie na  redaktorkie :D hyr hyr :D tez  sie ciekawe ile masz lat  :D ale jak cos było by miło jak bys znalazła czass dla  nas :D  znaczy dla  stronki :D


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
Slayer



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : 29 Października 2005, 17:49:49 »
pentium 1,8 radeon 9550 128mb  , 512 DD ram i pokazuje mi sie taki gryf... :P


IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #37 : 29 Października 2005, 18:02:57 »
to masz  w miare  kompik masz lepszyodddemie procek i niewiem czemu ci neichodzi moze jakies nowe sterowniki zaistaluj  :D tylko gorzej z karta  areony sa bardzej  do  programów  graficznych  np vizualizacje  i inne  głupoty  bardzej  odpowiadał by  gforce ale  kit  pomysl z sterownikami


« Ostatnia zmiana: 29 Października 2005, 18:04:22 wysłane przez Tomek » IP: Zapisane
Jest fajnie :)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : 20 Listopada 2005, 14:31:44 »
Dobra wiadomość dla wszystkich fanów, którzy z niecierpliwością czekają na Heroes of Might and Magic V. Jak wiadomo premiera pełnej wersji jest przewidziana na luty/marzec 2006 ale dla wszystkich chętnych już dziś mamy kolejną betę tej gry więc zapraszamy do pobierania  /wink/

Więc po koleji co i jak:

- Najpierw będziecie potrzebowali program do ściągania plikow .torrent np. BitComet - [pobierz]
 Jak ktoś nie ma to może go ściągnąć. Oczywiście należy go za instalować.

- Następnie musimy pobrać plik Heroes_of_Might_and_Magic_V_Beta_2_PC_EN.torrent - [LINK USUNIĘTY] *

- Uruchamiamy program i otwieramy pobrany plik (Heroes_of_Might_and_Magic_V_Beta_2_PC_EN.torrent) w programie klikając na Plik -> Otwórz Torrenta...
No i zaczyna się pobieranie pozostaje tylko czekać od kilku do kilkunastu godzin w zależności jakie kto ma połączenie.  ;)

Uwaga:
Plik po ściągnięciu jest spakowany (archiwum .rar)
aby go rozpakować potrzebny jest program np. WinRAR - [pobierz]

Wielkość pliku 263.17 MB  
Gra nie wymaga instalacji.

Życzę szybkiego ściągania i miłego grania  /wink/

W razie problemów proszę pisać w tym wątku :]


EDIT:

* Usunąłem link do pliku, ponieważ autor skasował plik z serwera, na którym się znajdował i pobranie w całości nie jest możliwe! - Wielka szkoda ponieważ nikt nie zdążył pobrać go w całości, stanęło na 99,00% i nie ma od kogo pobrać do końca :/

Jak tylko będę miał jakieś nowe namiary dam znać

Tymczasem wszystkich tych, którzy chcieli by pobrać pierwszą odsłonę V zapraszam TUTAJ
 ;)


« Ostatnia zmiana: 14 Kwietnia 2006, 16:41:41 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #39 : 20 Listopada 2005, 14:35:59 »
hyhy :D bedzie gercowanie :D o ile  bedze chodzic  jak nalezy  :D


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 20 Listopada 2005, 15:03:31 »
No zacząłem ściąganie za jakieś 20 godzin będe się cieszył HoMM 5 /rolleyes/
Czy będzie to porażka(vide HoMM 4 /thumbdown/ ) czy odrodzenie(vide HoMM 3 /thumbsup/ )Wolałbym to drugie. /clap/


IP: Zapisane
enya

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #41 : 22 Listopada 2005, 14:05:15 »
WOW :scared: kolejna wersja Heroes V  /clap/

Dzięki jareQ za namiary  /kiss/  sama bym chyba nigdy nie znalazła...

Już ściągam i nie moge się doczekać tej legendarnej piąteczki której szczerze mówiąc myślałam, że już nie będzie gdy się dowiedziałam o upadku 3DO ehh to by było straszne  /huh/


IP: Zapisane

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na 2 części...
Jedna z nich trafia do kobiety, druga zaś do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu drugiej połowy...
Połowy swojej własnej duszy. Połowy samego siebie!
GoZu TOoMeK



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #42 : 24 Listopada 2005, 22:43:07 »
U mnie jedna nocka i już bedzię hyhy :P


IP: Zapisane
Nieca?kiem umar?y, to i tak wi?cej ni? TY, ?lepo ?yj?cy - ?cie?ka Twego Boga te? prowadzi Ci? do ?mierci - nie jeste? wybra?cem, tak naprawd? to mo?e nawet Ci? niema
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 25 Listopada 2005, 16:06:55 »
stoji  :D hyr hyr tsza czekac  jak cos podajta swoje namiary to se pogadamy przez  bit cometa znaczy podajcie  ip :D

to moje 80.51.62.64


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
GoZu TOoMeK



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #44 : 25 Listopada 2005, 19:55:45 »
Kurcze no stoij i nie chce isc dalej nie wiem kompa przeciążam już bardzo ehh to jest okropne. Ale badzmy dobrej mysli moze sie sciagnie pozdro for all

moje ip: 83.26.139.107 Wiec jak cos to mozecie pisac na bitcomecie  ;)


IP: Zapisane
Nieca?kiem umar?y, to i tak wi?cej ni? TY, ?lepo ?yj?cy - ?cie?ka Twego Boga te? prowadzi Ci? do ?mierci - nie jeste? wybra?cem, tak naprawd? to mo?e nawet Ci? niema
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 145    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry