Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Która część Heroesów jest the best?
2 - 6 (2%)
3 - 72 (24.2%)
4 - 18 (6%)
5 - 126 (42.3%)
6 - 30 (10.1%)
nie wiem - 5 (1.7%)
wszystkie są super - 40 (13.4%)
1 - 1 (0.3%)
Głosów w sumie: 334

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 26    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Która część Heroesów jest najlepsza? (Czytany 132866 razy)
zbyl2

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 16 Kwietnia 2007, 20:51:02 »
oczywiście że 5


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #46 : 16 Kwietnia 2007, 23:08:48 »
Mi najbardziej podoba sie 3 cześć choć teraz nie wiem czy nie przejmie pałeczki część 5 naprawdę jest ona zajefajna i chyba wszyscy podziela moje zdanie


IP: Zapisane
k.a.b.a.k

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 17 Kwietnia 2007, 20:50:02 »
HEJ!!jestem tu nowy ale w herosów gram juz od 6 lat i jeszcze mi sie nie znudziły! Uważam że najleprza częścią jast 5, a przedtem 3 i 2


IP: Zapisane
Lordzik

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 18 Kwietnia 2007, 00:44:54 »
Moje pierwsza część Heroes w którą grałem to była III i dla mnie ona jest najlepsza, chodź V coraz bardziej mi się podoba:D O IV lepiej nie będę wspominał^^, a co do I i II to je widziałem dopiero pierwszy raz jakieś 2 miechy temu, więc nie mogły mnie zachwycić tak jak ludzi którzy to grali jak wychodziły te części.


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #49 : 19 Kwietnia 2007, 19:24:17 »
I i II cześć Herosów to było coś a IV to był jeden wielki minus jakaś pomyłka gra całkowicie straciła klimat herosów już bałem sie ze może być niedobrze z tą sagą gier lecz sie myliłem kiedy ujrzałem pierwsze screny 5 cześci


IP: Zapisane
kac90

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 19 Kwietnia 2007, 21:24:36 »
moim zdaniem jednak najlepsza była 3 część, pamiętam jaki był szał na heroesa... każdy w niego grał (ja osobiście całymi dniami i nocami - dosłownie :D )... po trójce każdy czekał z niecierpliwością na IV, która okazała się dużym rozczarowaniem... gdy zainstalowałem V odsłone gry i po raz pierwszy odpaliłem byłem zachwycony... a dlaczego? gra do złudzenia przypominała tą z 3 części (nie patrzmy oczywiście na grafikie bo to inne czasy)... można porównać również fabułe gry w obu cześćiach (III i V) jest naprawdę super! Jednak rozczarowało mnie trochę zakończenie V :P chyba, że w dodatku będzie kontynuacja to spoko :) podsumowując III i V są godnymi konkurentami, ale ja bym jednak głosował na heroesa III :)


« Ostatnia zmiana: 19 Kwietnia 2007, 21:26:13 wysłane przez kac90 » IP: Zapisane
SzD

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 20 Kwietnia 2007, 20:56:23 »
Cytuj
IV to był jeden wielki minus jakaś pomyłka gra całkowicie straciła klimat herosów już bałem sie ze może być niedobrze z tą sagą
Ja uważam wprost przeciwnie. Heroes IV to najlepsza część moim zdaniem, może za wyjątkiem części podstawowej, gdzie były dość nudne kampanie (poza "Córką Pirata", która mi sie podobała). Ale "The Gathering Storm" to była rewelacja, której długo nic nie przebije. Końcowa walka 5 bohaterów z Hexisem to najbardziej emocjonujący pojedynek, jaki stoczyłem grając w którąkolwiek część Heroes. W "The Winds of War" rozczarowała mnie zbyt prosta kampania końcowa. Ale wszystkie poprzednie to też git, zwłaszcza 2 - ta z Mysterio i ta nekromancka (nie pamiętam imienia bohatera)
A najlepsze było to, że można było walczyć samym bohaterem, bez wojsk. Jak miałem wypasionego, to bez wojsk chodziłem. I miejsca na umiejętności bohatera było więcej (5 możliwych poziomów). No, i nie było opcji ulepszania jednostek, co uważam za plus, bo mniej kasy się traciło na rozbudowę miast.


« Ostatnia zmiana: 20 Kwietnia 2007, 20:58:33 wysłane przez SzD » IP: Zapisane
Dyletant

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 39

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 08 Maja 2007, 16:22:50 »
Ze względu na fakt, że mój ostatni post na ten temat jest już nieaktualny, zmuszony jestem do przebiegunowania swojej opini odnośnie najsympatyczniejszej części - kultowej już gry - Heroesów. A jest nim, wg mojego skromnego zdania, Heroes 5.

Pozwalam sobie jednocześnie zaznaczyć, że zamieszczona dniem dzisiejszym opinia, także może ulec edycji w czasie późniejszym, gdyż jej autor nie zaopatrzył się jeszcze w oryginalną wersję dodatków do Heroes 5.

Dziękuję  /pinch/


« Ostatnia zmiana: 08 Maja 2007, 16:23:25 wysłane przez Dyletant » IP: Zapisane
radzio

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #53 : 08 Maja 2007, 19:32:22 »
Popieram cie zbyl2 w 100%.
Tez lubie heroes 5 a te muzyczki...
zajefajne


IP: Zapisane
GOKU[/size][/i]
Aurik

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Tancerz Ostrza

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 20 Maja 2007, 18:56:58 »
"Piątka" według mnie najlepsza. To tak jakby "trójka" z lepszą grafiką i kilkoma bajerami.


IP: Zapisane
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #55 : 20 Maja 2007, 20:11:56 »
Od początku: II, III, V.


IP: Zapisane
kamishon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 22 Maja 2007, 15:57:15 »
biore pod uwage heroes III ,IV i V.
III- jest dla mnie idealna mimo ze grafika na teraz niby przecietna ale gra niesamowiata uwzględniając oczywiście wszystkie dodatki. w nią najdłużej  grałam z całym mym kuzynostwem...rodzinna gra  =]
IV- na minus tej grze to koszmarna muzyka w tle i same miasta nie były dopracowane... a w pamiec mi sie wbiła "cudowana" wierza magów w akademi niby...budowla z kart....  a na plus zastosowanie karawan bohater walczył i mozna bylo stworzyc samą drużyne bohaterów =]
V- dobra muzyka dobra grafika tak jak powinno być.miasta dopracowane nekropolia i infernooo wyzbyli sie twierdzy ktora nie była dla mnie za ciekawym typem miasta. ogolnie kocham tą grę!
buziaki dla fanow h


IP: Zapisane
WielkQpa

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 140

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #57 : 22 Maja 2007, 16:29:28 »
mi akurat brakuje takiego miasta jak twierdza(fakt ze byla troche slabsza niz inne nacje ale to wynik zlego zbalansowania gry), a muzyka w h4 była calkiem udana


IP: Zapisane
kamishon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 22 Maja 2007, 21:13:53 »
ad1- co do twierdzy moim zdaniem w III jak i IV nie był polożony nacisk na tak zwane "mroczne" miasta (inferno i nekropolia)  a twierdza graficznie jak i jednostki w tym miescie nie byly dopracowane.
ad2-jak sie jest na głownej planszy w IV to owszem muzyka jest dobra ale mi utkwiła w pamięci muzyka jak sie wchodzi do miasta elfów... meski okropny głos... niemiłosiernie wali po uszach dla mnie.... /lol/


))))i((((


IP: Zapisane
Orzi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 204


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 05 Czerwca 2007, 17:09:31 »
Ja uważam że najlepsza była trójka wraz ze wszystkimi dodatkami (AB, SoD i nieoficjalny WoG), chociaż z WoGiem może się wydawać zbyt skomplikowana, ale to mi się akurat podoba :) . Piątka to przeniesienie trójki w # wymiar, więc również bardzo ją lubię, graficznie oczywiście podoba mi się bardziej. Podoba mi się również pomysł, że każdy zamek w tej części należy do konkretniej rasy, a nie jest zbiorowiskiem przypadkowych jednostek jak Cytadela czy Loch z trójki. Czwórka moim zdaniem wprowadziła wiele niepotrzebnych zmian, szczerze powiedziawszy chyba żadna mi się nie podobała. Dwójka i jedynka to klasyka, chociaż bardziej cenię sobie jedynkę, nie wiem dlaczego :) .


IP: Zapisane



Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 26    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry