Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 101    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najlepsze i ulubione jednostki każdego poziomu (Czytany 408592 razy)
gropol

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 04 Stycznia 2007, 00:18:04 »
Cytuj
Zacząłem druga kampanie(krasnoludów) i co nie mogę użyc magii runicznej. Zasoby mam lecz przy każdej bitwie wszystkie runy jakie posiadam sa nieaktywne(nie mogę ich uzyć). Byłbym wdzięczny za pomoc.
[snapback]2435[/snapback]
hmm..może to zalezy od poziomu gracza? 2 kampania to poczatek, ale ja mialem bodajze 2 runy aktywne.1 misja tez jest wazna ...
..ja na poziomie ciezkim mialem na poczatku 2 misji ''zasadzka'' 2 runy aktywne tj.runy szarzy i runy magicznej kontroli.mialem tez lepsza znajomosc runow oraz doskonale runy.. to z 1 misji..Wulfstan mial poziom 12. np.obrona-ochrona,,lepsza logistyka-znajdowanie drogi-chwytosc,,,m.mroku-mistrz umyslu...lepsza magia zniszczenia i talent magiczny..dalej dobrze rozwijac i maszkra


« Ostatnia zmiana: 04 Stycznia 2007, 00:41:32 wysłane przez gropol » IP: Zapisane
PANGRYFÓW

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 04 Stycznia 2007, 07:44:29 »
Chyba tak gdyz co prawda jestem juz w trzeciej misji poziom bohatera 16 i runy z ksiegi czarów sa niedostępne. Zauwazyłem jednak ze mogę je uzywać podczas bitwy , gdyz uaktywniają na takim wąziutkim pasku nad walczącymi jednostkami. Być moze trzeba miec jakieś zdolnosci zeby je używać prosto z ksiegi czarów, a moze to tak własnie działa?


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 04 Stycznia 2007, 14:08:13 »
Cze?? run uzywa sie tylko gdy mamy do tego odpowiednia sytuacje no czyli runy wskrzeszenie uzywa sie gdy zgina jednostki - jesli nie zgin? to nie jest aktywne. Niekktórych run nie mo?na uzy? na okreslone jednostki. Jednak s? , które sie zawsze uzywa do tego trrzeba by? kaplanem run, inaczej wogólge nie uzyjemy ich.


IP: Zapisane
PANGRYFÓW

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 05 Stycznia 2007, 07:51:01 »
Cytuj
Chyba tak gdyz co prawda jestem juz w trzeciej misji poziom bohatera 16 i runy z ksiegi czarów sa niedost?pne. Zauwazy?em jednak ze mog? je uzywa? podczas bitwy , gdyz uaktywniaj? na takim w?ziutkim pasku nad walcz?cymi jednostkami. By? moze trzeba miec jakie? zdolnosci zeby je u?ywa? prosto z ksiegi czarów, a moze to tak w?asnie dzia?a?
[snapback]2453[/snapback]

Tak to juz wiem. Tylko chodzi?o mi jak uzy? run zamiast np. zwyk?ej magi kiedy jest kolejka ruch bochaterem. Runy u?ywam na poszczególne jednostki nak?adajac je bezpo?redni przed ich ruchem. Ale czy gra pozwala u?yc je przez bohatera run w jego kolejce tak jak pisa?em wy?ej naprzyk?ad zamiast czarowac czy atakowac poprostu na?ozyc rune. Ponadto przeciez s? runy ktory mozna na?ozyc zawsze pod warunkiem posiadania zasobów lub poziomu znajomosci runów wi?c chocia? nietóre np. sza? bojowy mo?na by nak?ada? zawsze wiec powinien by? on (jak piszesz) byc dot?pny w ksi?dze czarów przy kolejce ruchu bohatera. Zaznacz? ze mój Kap?an Runów Wulfstan (druga kampania) ma juz poziom 21 Znajowo?? runów poziom ekspercki i nic co powyzej opisa?em sie nie dzieje. tak jak mówi?em moze to tak ma byc z tymi runami co?


IP: Zapisane
PANGRYFÓW

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 05 Stycznia 2007, 07:54:35 »
Cytuj
Cytuj
Chyba tak gdyz co prawda jestem juz w trzeciej misji poziom bohatera 16 i runy z ksiegi czarów sa niedost?pne. Zauwazy?em jednak ze mog? je uzywa? podczas bitwy , gdyz uaktywniaj? na takim w?ziutkim pasku nad walcz?cymi jednostkami. By? moze trzeba miec jakie? zdolnosci zeby je u?ywa? prosto z ksiegi czarów, a moze to tak w?asnie dzia?a?
[snapback]2453[/snapback]

Tak to juz wiem. Tylko chodzi?o mi jak uzy? run zamiast np. zwyk?ej magi kiedy jest kolejka ruch bochaterem. Runy u?ywam na poszczególne jednostki nak?adajac je bezpo?redni przed ich ruchem. Ale czy gra pozwala u?yc je przez bohatera run w jego kolejce tak jak pisa?em wy?ej naprzyk?ad zamiast czarowac czy atakowac poprostu na?ozyc rune. Ponadto przeciez s? runy ktory mozna na?ozyc zawsze pod warunkiem posiadania zasobów lub poziomu znajomosci runów wi?c chocia? nietóre np. sza? bojowy mo?na by nak?ada? zawsze wiec powinien by? on (jak piszesz) byc dot?pny w ksi?dze czarów przy kolejce ruchu bohatera. Zaznacz? ze mój Kap?an Runów Wulfstan (druga kampania) ma juz poziom 21 Znajowo?? runów poziom ekspercki i nic co powyzej opisa?em sie nie dzieje. tak jak mówi?em moze to tak ma byc z tymi runami co?
[snapback]2479[/snapback]

No chyba ?e moj Wulfstan nie jest kap?anem runów a tylko tak mi sie wydaje :-)


IP: Zapisane
PANGRYFÓW

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 05 Stycznia 2007, 11:49:57 »
http://homm5.gram.pl/index.php?act=article&id=118 i wszystko z tym postem wyja?nione.


IP: Zapisane
Sandro

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 34

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 07 Stycznia 2007, 00:13:39 »
Dżin, Tytan, Archanioł, Czarny smok, a że dodatek wyszedł to jeszcze władców burz dodam


« Ostatnia zmiana: 21 Stycznia 2007, 02:12:13 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Rychu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 27 Stycznia 2007, 12:30:23 »
Witam

Fajne te karawany. Nawet już zniszczyłem pare komputerowi, ale mam problem.. Jak JA moge je zrobić? :/
Słyszałem, że jest podobnie do IV, ale niestety nie miałem tej przyjemności skosztować akurat tej części.
Z góry dzięki za pomoc :)

Pozdrawiam
Rychu

Edit: Nie ważne, już wiem.

Ale gdyby ktoś miał podobny problem, to podczas rekrutacji jednostek w mieście są dodatkowe zakładki po lewej stronie... :)


« Ostatnia zmiana: 27 Stycznia 2007, 23:06:21 wysłane przez Rychu » IP: Zapisane
Esgeth

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 04 Lutego 2007, 13:39:31 »
Arcylicze i Wampirzy Lordowie :)

Dlaczego to tłumaczyć chyba nie muszę :)

Do do Kostuszek to mają ciekawą właściwość - zabijają przynajmniej 1 jednostkę - dobre przy przeciwnikach najwyższego poziomu :)


IP: Zapisane
Szybcior

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 05 Marca 2007, 10:00:45 »
jakie wg was jest 5 najlepszych jednostek  heroes5.może ja zaczne

1.paladyn(przystań)
2.strzelec wyborowy(przystań)
3.władczyni sukkubusów(inferno)
4.czarci lord(inferno)
5.szkielet łucznik(nekropolis)


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 06 Marca 2007, 19:40:43 »
truche bez sensu ale ok.

1.archaniol
2.wielki lowczy
3.kusznik
4.wl. sukkubusow
5.duch


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 07 Marca 2007, 11:25:38 »
Mam siakąś manie prześladowczą że podobny temat już gdzieś jest, ale przecież mi to lotto :P  Więc oto moja genialna piątka:
1. Widmo (Nekropolis)- Rosyjska ruletka :D trafisz lub nie trafisz
2. Głębinowe Hydry (Loch)- Jak prać to odrazu pięciu :D + regeneracja...
3. Czarne Smoki(Loch)- debeściaki od zawsze poprostu
4. Czarcie Lordy(Inferno)- wypasione zaklęcia w umiejętnościach i obrażenia fizyczne niczego sobie + podobieństwo do "Diablo" /whistling/
5. Wielki Łowczy (Sylvan)- nie ma skutecznejszej jednostki 3-go poziomu od nich /whistling/


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Pacior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 07 Marca 2007, 11:54:43 »
Moja najlepsza piątka wygląda tak:

1. Wielki Łowczy
2. Wielki Druid
3. Rakszasa Raja
4. Paladyn
5. Czarny Smok

Kolejnośc przypadkowa


IP: Zapisane
Lechu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 08 Marca 2007, 19:08:30 »
W Heroesie V jest wiele genialnych potworów o to moje typy

1.Czarci Lord
2.Paladyn
3.Zjawa


Czekam na odpowiedzi


oby jakieś były :P

ps.
może już był taki temat ale ...


IP: Zapisane
[141906476346dbecf2710d44.66514462]
Miesmen

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 08 Marca 2007, 19:10:26 »
Czarci lord bezkonkurencyjnie najlepszy, chociaż archaniły również przypadły mi do gustu... :D


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 101    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry