Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 14    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Saga Diablo (Czytany 51124 razy)
Arte

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil WWW
« : 14 Kwietnia 2006, 13:27:51 »
Takie poytanko mam, gra ktoś w tą spaniałą gierke?
Nie wiem jak Wy, ale ja prawie codziennie, z qoomplami przez sieć =].
Przymierzamy się powoli do założenia klanu, tak że nie jest źle ;).


« Ostatnia zmiana: 14 Kwietnia 2006, 13:28:19 wysłane przez Arte » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 14 Kwietnia 2006, 15:30:15 »
Mysle, iż każdy kto wie co to jest gra komputerowa musial się z nia spotkać. Grałem dosc dlugo w nia, ale nie żebym był jakiś duzym fanem :] Ale podobno czesc 3 ma powstać, zobaczymy


IP: Zapisane
Arte

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 14 Kwietnia 2006, 16:17:52 »
Producenci wypuszczają na rynek Fratera - fani nazywają go Diablo 2.5 ;)
Ma on być czymś w rodzaju pomostu między Diablo II a III ;).


IP: Zapisane
Piter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 15 Kwietnia 2006, 15:52:51 »
Diablo  /rolleyes/ , rany ile dni poświęciłem tej grze, jest genialna. Pamietam jak grałem w I cześć, to były czasy hehe, później przyszła dwójka bardziej rozbudowana, ale i tak wracam czesto do  jedynki, do starych dobrych czasów.
Co do III to podobno to była plotka ?


IP: Zapisane
Dwie najważniejsze zasady:
1. Administrator ma zawsze rację.
2. Jeśli Administrator nie ma racji patrz punkt 1
Alagar

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 17 Kwietnia 2006, 07:37:48 »
Diablo II jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem /thumbup/ .W jedynkę też grałem sporo ale gdy wyszła druga część spędzałem codziennie po kilka godzin przed kompem grając w nią :D .Ciekawe czy jak wyjdzie Diablo III to również bedzie tak wciągać???


« Ostatnia zmiana: 17 Kwietnia 2006, 07:38:31 wysłane przez Alagar » IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 17 Kwietnia 2006, 12:45:12 »
a mi się marzy World of Diablo.Ech marzenie


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 02 Czerwca 2006, 22:06:57 »
Ja uważam Diablo za jedną z ważniejszych gier komputerowych w historii. Wiele się od niej zaczęło i wiele skończyło. Długo w nią siekałem i czesto do niej powracam. Mam do niej wielki sentyment.


« Ostatnia zmiana: 03 Czerwca 2006, 17:04:29 wysłane przez smith » IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 26 Listopada 2006, 20:14:31 »
Diablo II ? Najlepszy c'RPG na świecie. Nie dorównają mu nawet takie gry jak TES IV Oblivion czy seria Gothic, którą bardzo lubię. W Diablo 2 grałem bardzo długo. Przeszłem ją pare razy. Ta gra posiada poprostu klimacik nie do przebicia. No chyba, że miałaby się mierzyć z HoMM :tongue:


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 08 Grudnia 2006, 13:26:42 »
Zgadzam się z przedmówcą- najlepszy cRPG na świecie. Przez tą grę ledwo przeszedłem do następnej klasy heh... Pamiętam że przeszedłem każdą z 7 postaci poziom koszmarny. Na piekle jakoś mi nie szło... może dlatego że grałem tylko fair play ( nie znoszę kodów, twożenia własnych broni za pomocą siakichś tam edytorów itd.)
Moim ulubieńcem był Druid


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 15 Kwietnia 2007, 00:00:45 »
Ponoć Blizzard ma wydać Diablo 3 w wersji singlowej i mmorpg. Na diablo2.gram.pl tak pisało.


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 15 Kwietnia 2007, 10:12:38 »
Mógłbyś przepisać ten artykuł albo skopiować i pokazać wszystkim na forum, bo coś nie dowierzam


IP: Zapisane
Sandro

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 34

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 15 Kwietnia 2007, 11:59:18 »
Lipa, zrobią tępe MMO jak WoW dla wyciskania kasy i tyle. Watpie aby zachowali ponury klimat samotnego sprawiedliwego który po starych gotyckich kościołach tępi demony i umarlaki. Oni ostatnio upadli dość nisko.


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 15 Kwietnia 2007, 17:45:58 »
Poczekamy zobaczymy choć wydaje mi sie ze to plotka.


IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 16 Kwietnia 2007, 15:57:09 »
Cytuj
Nie od dziś wiemy że Blizzard pracuje nad tajnym projektem. Oferty stanowisk które były wywieszane do objęcia wskazywały na to, że będzie to kontynuacja serii Diablo. Pod koniec zeszłego roku pisałem o pewnym fakcie na łamach Karczmy, który można przeczytać tutaj.
Niedawno jeden z developerów Blizzarda udzielił wywiadu magazynowi Empire, pozwólcie że zacytuję jego wypowiedź:

"Kiedy zapowiemy swoje kolejne MMORPG, nie będzie to następny WoW - nie jesteśmy firmą, która zadowala się powtarzaniem jednej recepty na sukces. Stworzymy więc coś całkowicie świeżego, innowacyjnego, co naprawdę wprowadzi rozrywkę na zupełnie nowy poziom"

Cytuj
Jak większość miłośników gier Blizzarda oczekuje na rozszerzenia gier, aktualizacje i wreszcie kontynuacje. Każda kolejna gra w fabryki Zamieci to kolejny sukces. Przypadek World of Warcraft świetnie ilustruje rozmach podjętych przedsięwzięć, ale nie o tym mowa. Jak wiadomo Diablo 2 ma ponad sześć lat na karku, a czas płynie. Obecnie czekamy na nowego patcha, którego parametry zostały omówione z graczami wyrażającymi zainteresowanie i taka ewentualność pojawienia się kolejnej łatki istnieje. Od dłuższego czasu dowiadywaliśmy się o kulisach ekipy odpowiedzialnej za tworzenie serii Diablo jak i samej firmy.


Pojawiło się wiele artykułów, wywiadów i spekulacji często błędnych. My jako oficjalna polska strona o Diablo 2 piszemy o rzeczach ważnych i sprawdzonych. Ostatnio mi się nasunął pewien artykuł który rzucił światło na kontynuacje Diabełka i to całkiem niedawno. Pracownik Blizzarda w rozmowie z pewnym dziennikarzem powiedział takie coś:

"Uwielbiamy świat Diablo i jesteśmy definitywnie zainteresowani kontynuowaniem tej serii w niedalekiej przyszłości. Jednakże w tym momencie jesteśmy w pełni pochłonięci finiszowaniem zadań związanych z nadchodzącym rozszerzeniem do WoWa, czyli do Burning Crusade."

Jest to idealne podsumowanie tegorocznych spekulacji i wycieków z firmy Blizzard dotyczących kolejnej części Diablo :)

Źródło: diablo2.gram.pl

Cytuj
Mógłbyś przepisać ten artykuł albo skopiować i pokazać wszystkim na forum, bo coś nie dowierzam

Czy tak ciężko wejść na stronę i wpisać do szukarki "diablo 3"? Przecież podałem stronę.

Cytuj
Lipa, zrobią tępe MMO jak WoW dla wyciskania kasy i tyle. Watpie aby zachowali ponury klimat samotnego sprawiedliwego który po starych gotyckich kościołach tępi demony i umarlaki. Oni ostatnio upadli dość nisko.

W sumie można się tego spodziewać, ale zawsze będą poprzedniczki.  ;)


« Ostatnia zmiana: 16 Kwietnia 2007, 15:58:26 wysłane przez Tobiasz » IP: Zapisane
Sandro

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 34

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 16 Kwietnia 2007, 16:02:50 »
Blizzard stał się firmą, która przekłąda zbijanie kasy na tępocie i prostocie grywalności, nie oczekujmy nic wielkiego


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 14    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry