Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jak oceniasz nowy wygląd serwisu Tawerna?
Głosów w sumie: 13

Strony: 1 [2] 3 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Nowa Tawerna (Czytany 23209 razy)
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 10 Listopada 2005, 20:52:32 »
oooo to ja przebiłem wszytkoch jestem wolniejszy od slimaka :D oooo asz mi wstyd  /naughty/ ale  jak cos to by sie przydała jakas nowa szatka strony jakos logo podbajerowac albo cos w tym styllu


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 10 Listopada 2005, 21:52:10 »
Ostatnio też myślałem nad nowym wygladem tawerny - jako że nadchodzi cżęśc 5 przydałyby sie zmiany. Mysle że logo powinno podchodzic pod czesc 5 cos wstylu demonów itd dla efektu :). Mam troche pomysłów na nowe działy, ale mam staszne urwanie głowy na uczelni, wiec narazie nic z tego..

A tak wogóle to co z tym obiecanym działem Heroes III <_< . Bo autor dostał sie do redakcji i słuch po nim zaginął....


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 11 Listopada 2005, 10:56:22 »
Cytuj
[..]A tak wogóle to co z tym obiecanym działem Heroes III <_< . Bo autor dostał sie do redakcji i słuch po nim zaginął....
No właśnie słuch zaginął - niby nawalił mu komputer, ale z tego co ostatnio się tu zjawił to powiedział, że już ma naprawiony ale wszystko co zrobił poszło się rypać bo ponoć w serwisie skasowali mu dysk.. i tyle go było widać od tamtej pory ani śladu.
To nie tylko z nim tak jest z niejakim ZcK podobnie też dużo gadał i nic po zatym - postanowiłem, że dzisiaj napisze do nich maile i poczekam kilka dni, na odp. Jeśli nie będzie jakiejś pozytywnej reakcji wywalam  /excl/

Edit:
Ok już wysłałem. Na odp. dałem im czas do 17 listopada  :>


« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2005, 11:21:46 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
goku13

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 24 Listopada 2005, 08:40:11 »
Witam :D Wpadłem na pomysł żeby zrobić internetowe radio tawerny. Ponieważ nie chcemy niczego robić "na siłę" dlatego pytam się was co wy na to?


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 24 Listopada 2005, 12:08:21 »
Na razie nie skączyłeś działu o HoMM 3 a ty sie zabierasz za radio???
Było tu dużo lepszych lub gorszych pomysłów tylko pytam się kto je zrealizuję?
Ty?Masz odpowiedni sprzęt umiesz to robić?Weź pod uwage to że dużo osób zarejerstrowanych ne ma nawet posta!!To małe forum,klimatyczne i fajne ale zawsze małe.Jak umiesz to rób ale i tak nicz tego nie wyjdzie.



Ps.Nie mam nic do ciebie tylko do pomysłu.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 24 Listopada 2005, 18:39:02 »
Kolega wyraził to wszystko co chciałem, ale w bardziej cywilizowany sposób. Najpierw miałeś zrobić dział H3 i nic z  tego. Może lepiej z pomysłami nie wychylaj sie. Swoją droga nie ma chetnych do pomocy przy newsach a ty tu z radiem... <_<

Ps Pierwszy naprawde ciekawy post Kwapiszon który mi tak przypadł do gustu :]

// Proszę nie cytować w całości poprzedniego postu ;)
@ jareQ



« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2005, 21:49:13 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 01 Grudnia 2005, 14:29:33 »
Do Martina:
Znaczy w ogóle na forum to jest twój ulubiony  post czy chodzi o to że z moich postów.
 /blink/
 
Do goku13:
Może jakby trochę zprecyzował swój pomysł.,,Może zrobie radio tawerny"" tak hop-siup. /sly/
Powiedz coś o tym jak ma to wyglądać bo jakos nie moge ci tego wyskanować z mózgu. :] W ogóle o czym byś tam mówił.O tym że jest nowy post.Człeniu takiego radia nie ma nawet onet.pl czy jakieś forum a ty tu z takim pomysłem wychodzisz.
A teraz ,,The last but not the least,,.Kto to będzie robił?Z tego co mi mówił jareq to nie masz czasu zrobić dział o HoMM 3 to jak chcesz znaleźć czas na to :/ .

PS. O co chodzi z tym cytowaniem?? /huh/


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 01 Grudnia 2005, 14:40:27 »
Nie najeżdżajcie tak na niego dział o H3 już powstaje, ale nie wszystko na raz jak już będziemy mieli sporą część materiałów wtedy się opublikuje na razie trwają prace - więc cierpliwości ;)


IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 01 Grudnia 2005, 17:44:29 »
wyglada ze ja tu pasorzytuje  dajce mi jakas robote :> a z radjem mozna zrobic tak ze  sie wzuci na stronkie jakies radyjo i tylle o ile mozna  tak zrobic np z jakos muza w nece jest tego od groma :D


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 02 Grudnia 2005, 11:04:55 »
No to sorki nie wiedziałem że o takie radyjko chodzi.
Ciesze się z wiadomości o dziale.Nie wiem jak sie robi to ,,radyjo''(radyjo Maryjo?LOL).Znam świetny program do ściągania muzy to BearShare ściągnełem z niego 2 tysiące mp3 a wszystko w Świetnej jakości.


IP: Zapisane
Barman

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 24 Marca 2006, 08:34:48 »
Elo u mnie na kompie przy każdym poście, a raczej pod postem jest białe tło, tak jakby avatar rozciągał posta i tworzył puste pole pod nim, które wypełnia biała plama i to psuje wizerunek. Wy też macie coś takiego? Czy to może zależeć od kompa?


IP: Zapisane
Piter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 24 Marca 2006, 09:45:35 »
Tak każdy to ma, forum jest w trakcie modernizacji i są jeszcze błędy. W najbliższym czasie zostanie to naprawione.


IP: Zapisane
Dwie najważniejsze zasady:
1. Administrator ma zawsze rację.
2. Jeśli Administrator nie ma racji patrz punkt 1
Piter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 26 Marca 2006, 23:25:04 »
Jesli macie jakies propozycje lub sugestie co do wyglądu forum to piszcie, każde uwagi mile widziane ;)


IP: Zapisane
Dwie najważniejsze zasady:
1. Administrator ma zawsze rację.
2. Jeśli Administrator nie ma racji patrz punkt 1
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 27 Marca 2006, 14:36:50 »
Zmienić LOGO!!!!
Jest obrzydliwe.Coś z Heroes V a nie jakieś beznadziejne figurki na brzydkiim tle.


IP: Zapisane
Don Kamillo

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 27 Marca 2006, 15:03:55 »
Też bym proponował zmiene logo jak nic!


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry