Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11 ... 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Błędy na stronie (Czytany 82529 razy)
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : 21 Grudnia 2010, 16:50:13 »
Mały błąd ortograficzny http://www.tawerna.biz/czytaj_artykul_38_jednostki-neutralne-w-heroes-ii.html Dżinn powinien być , trzeba też stworzyć karty z bohaterami z HIV

/Opisy bohaterów dodane i skrupulatny błąd także poprawiony. Dzięki
/jareQ



« Ostatnia zmiana: 05 Stycznia 2011, 23:36:38 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : 22 Grudnia 2010, 15:37:04 »
http://www.tawerna.biz/czytaj_newsa_195_sandor-wygnaniec--kolejny-syn-slavy.html
Ekhem... Kłótni przez Ó zamknięte (Trzeci myślnik), konkretniej "-Wygnany ze Świętego Imerium za obronę swojej rodziny podczas kłutni z sąsiadem swojego ojca- Księciem z rodu Wilków")


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
WildRider

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Biały Anioł

Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : 22 Grudnia 2010, 15:38:29 »
Błąd ortograficzny w temacie : http://www.tawerna.biz/czytaj_newsa_195_sandor-wygnaniec--kolejny-syn-slavy.html

Gdy mamy " -Wygnany ze Świętego Imerium za obronę swojej rodziny podczas utni z sąsiadem swojego ojca- Księciem z rodu Wilków "

Powinno być przez ó.

Pozdrawiam WildRider;)

Literówka, wystarczy tych zgłoszeń:)/Martin


« Ostatnia zmiana: 22 Grudnia 2010, 15:40:52 wysłane przez Martin » IP: Zapisane


Jakiś problem? Pisz na gadu :)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : 22 Grudnia 2010, 20:25:30 »
Zakładka o dodatku winds of War w Heroes IV nie działa, odrzuca mnie na stronę główną.

/Poprawione. jareQ


« Ostatnia zmiana: 04 Stycznia 2011, 19:40:24 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #109 : 22 Grudnia 2010, 20:50:51 »
Jak klikam kanały RSS to wyrzuca mi 403 Forbidden

Edit: to nie wina przegladarki, błąd jest ze stroną, próbowałem odpalić w IE a  nawet ściągnąłem Chrome, proszę naprawcie to, fajnie jest mieć nowiny z Tawerny na pulpicie  :niepewny:


« Ostatnia zmiana: 23 Grudnia 2010, 00:29:44 wysłane przez DWito11 » IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Crmayz

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : 29 Grudnia 2010, 09:44:09 »
Mi nie działają żadne walki w poradniku  >:( . Próbuje  je obejrzeć już chyba 2tydzień i bez zmian więc postanowiłem to zgłosić.


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : 29 Grudnia 2010, 14:27:14 »
Pozwolę sobie zauważyć, iż zakładka FAQ (w Menu Głównym) nie zawiera żadnej sensownej treści.

W zakładce o jednostkach Twierdzy nadal jest szaman zamiast szamanki  ;) Do tego Szamankom, Córom Nieba i Córom Ziemi jest przypisany w tabeli poziom pierwszy, zamiast czwartego. W opisie jednostki zjedliście dwie ostatnie litery wyrazu "swe", jest: chwytają  one za  s rytualne sztylety ;)

/Błędy poprawione. FAQ nie został jeszcze uzupełniony po przenosinach..
/Dzięki Iretch zgłoszenie /jareQ



« Ostatnia zmiana: 05 Stycznia 2011, 23:37:17 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #112 : 02 Stycznia 2011, 18:36:11 »
Co do RSS to nadal nie działa, czy dałoby się dać RSS "Nowości z Forum" jeśli takiego niema  :)

/RSS już działa.


« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2011, 13:55:02 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #113 : 03 Stycznia 2011, 17:09:25 »
Przeglądając galerie zobaczyłem bardzo mał zdjęć z h2 h3 oraz h4. Niepowinny tam istnieć folder nazwany "Galeria" ponieważ niema tam żadnej galeri :D lepiej bedzie te foldery usunąć lub dać komuś do dodania  (niepowiem moge się tym zając)


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #114 : 03 Stycznia 2011, 20:34:40 »
[...] (niepowiem moge się tym zając)
Nazbierało się tych zgłoszeń trochę i przyznaję, że pomoc by się przydała :)
Odezwij się na gg:8800808

Wiadomość doklejona: 05 Stycznia 2011, 23:40:58
Kiedy piszę długiego posta, to po umieszczeniu kursora (latającej po tekście kreski, a nie strzałki od myszy) w jego dolnej części natychmiast przewija się on na samą górę, co uniemożliwia pisanie.
Chodzi Ci o pisanie komentarzy na stronie czy co ? Bo nie bardzo wiem gdzie...


« Ostatnia zmiana: 05 Stycznia 2011, 23:40:58 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Bodziek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : 24 Stycznia 2011, 18:22:05 »
W heroes III są błedy w opisie umiejętnosci: łucznictwo, płatnerstwo, dyplomacja, sokoli wzrok, inteligencja (chyba) i jeszcze jednao której zapomniałem.


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #116 : 24 Stycznia 2011, 23:40:25 »
Może byś opisał jakie to są błędy ?
Złe obrazki, opisy, błędy w statystykach... ?


IP: Zapisane
Irydus

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


a buuu

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #117 : 25 Stycznia 2011, 13:01:10 »
Faktycznie, łucznictwo podnosi obrażenia o 10%, 25% i 50%. Płatnerstwo zmniejsza obrażenia o 5%, 10% i 15%.

Inteligencja, Dyplomacja i Sokoli Wzrok są poprawne.

Edit: Źle jest jeszcze balistyka zapisana. Na zaawansowanym poziomie dochodzi tylko drugi strzał, ale wciąż, ma 60% na trafienie w konkretny fragment muru. Na Mistrzu ma 75% na trafienie i całkowite zniszczenie danego fragmentu + dopóki ściany zamku są całe szanse na trafienie wieżyczek lub mostu są poniżej 75%.


« Ostatnia zmiana: 25 Stycznia 2011, 13:08:27 wysłane przez Irydus » IP: Zapisane
Zjadłeś wszystkie rozumy ...
Wymówkę ci zrobię:

Czemuś ani jednego nie zostawił sobie?

"Czerwono-Irydująco-Elfio-Słowcka Mniejszość Narodowa zawitała i tu"

wujek Hells :]
iGomezGT

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Dead Poker Face

Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : 28 Stycznia 2011, 01:26:24 »
W kategorii "Alternatywne ulepszenia jednostek" nie wyświetlają się zdjęcia
Driady (Sylwan) oraz Prześladowcy (Loch). (Być może występuje tylko u mnie, ale sprawdzić nie zaszkodzi.) :)
http://www.tawerna.biz/czytaj_artykul_147_alternatywne-ulepszenia-jednostek-sylwanu-i-lochu-w-dzikich-hordach.html

Poprawione. Dzięki
jareQ



« Ostatnia zmiana: 29 Stycznia 2011, 11:43:41 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Zło, tortury, śmierć, zagłada to najlepsza jest zabawa!


spidermiso

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 75


Życie to teatr w którym nie ma suflera...

Zobacz profil
« Odpowiedz #119 : 03 Lutego 2011, 21:22:22 »
W galerii heroes I jest screen z heroes VI.


IP: Zapisane
"Praca z masą ciałą jest bardziej autentyczna; trenuje człowieka w sposób, do którego jego ciało jest ewolucyjnie przygotowane. Z tego powodu powstaje mniej mikrourazów i w mniejszym stopniu uszczupla się zasoby organizmu. Po treningu z masą ciała nie musisz czuć się na wpół żywy."
Wade
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11 ... 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry