Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Rozwoj i taktyki w Kużni Przeznaczenia (Czytany 3072 razy)
gropol

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil WWW
« : 21 Grudnia 2006, 20:46:48 »
Witam.Może napiszemy cos na temat taktyk i jak rozwijac boharetow.
ja np krasnoludy rozwijalem tak:logistyka,m.zniszczenia.obrona,talent magiczny i m.przywolania, skonczyłem gre na normalu gralo sie dobrze ale nie wiem czy to wystarczy na wyasze poziomy.

Wszystko ładnie i pięknie. Tylko jedno ale. Jak piszecie nowe tematy, to rozpiszcie się bardziej. Jak odpowiadacie w tematach tego typu, też więcej piszcie. Bo to jakie umiejętności ma wasz bohater to żadna taktyka. /Khaz


« Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2009, 15:57:22 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
AQA

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 19 Sierpnia 2009, 11:06:50 »
Ja zawsze rozwijam bohaterów mniej więcej tak: m.przywołania, m.zniszczenia i obrona... Staram się przy tym osiągnąć Ochronę Absolutną... Jako pozostałe wybieram m.światła i oświecenie(przydaje się podnosi statystyki i zwiększa ilość zdobywanego PD)...


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 19 Sierpnia 2009, 21:01:45 »
Ja grając karasnoludami gram różnie a to zależy do bohatera jakim gram.


Gdy wybieram Ingvar staram się osiągnąć ochronę absolutną. Najpirew rozwijam obronę na max. i runy w między czasie wybieram m. zniszczenie i m. przywałoania.


A gdy gram Helmarem to rozwijam m. światła, runy i staram się zdobyć set krasnoludzkiego woja...

Zawsze się staram go zdobyć :P


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry