Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Drukuj
Tawerna - dlaczego mało newsów? (Czytany 7991 razy)
lag2

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« : 23 Października 2005, 13:16:12 »
Witam mam pytanie czemu na tej stronie są tak rzadko newsy ?? Zna ktoś inne strony o Herosie gdzie są częstrze newsy ?? Dziękuję !!


« Ostatnia zmiana: 20 Stycznia 2007, 19:49:22 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 23 Października 2005, 14:11:13 »
Po pierwsze dlatego, że redaktorzy mają duzo innych zajęć i nie mają czasu. Zreszta jest nas 2 (chyba). Jareq wyjezdza ja studiuje i sie ucze.
Druga sprawa - strona nie jest o klubie piłkarskim i newsy nie musza byc codziennie. O czym mamy cie informowac - o tym ze są 2 czy 3 nowe screeny na oficjalnej stronie heroes V? Czy o tym ze w Zapierdziu córka sołtysa straciła cnotkę ;)  jak sie pojawi cos waznego lub godnego uwagi to z pewnościa umieścimy to na stronie.... Zreszta nawet na oficjalnej strone heroes newsy sa jeden na 2 miesiące....

Jak chcesz dwa nowe newsy to zapraszam do tego topicu:

http://www.homm5.info/forum/index.php/topic,54
Można je umiescic tez na stronie..
 
 
Cytuj
Zna ktoś inne strony o Herosie gdzie są częstrze newsy ?? Dziękuję !!
Wapie żeby była taka strona...


« Ostatnia zmiana: 06 Października 2007, 13:14:12 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
lag2

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 23 Października 2005, 14:21:37 »
Ja właśnie napisałem email bo chcem być w waszej redakcji ja mam duzo wolnego czasu więc mogę !! Wszystko jest napisane w zgłoszeniu !!


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 23 Października 2005, 15:27:55 »
Bycie w redakcji a robienie czegos na stronie to są dwie różne rzeczy... Już ktos obiecywał dział Heroes III kilka miesiecy temu i nic z tego <_<  (nie żebym sie czepiał)
 Jak widze masz 13 lat a chec pracy u młodziezy w tym wieku jest strasznie ulotna - wiem z doswiadczenia...
Ale jak znasz dobrze angielski -   treba tłumaczyc wywiady teksty z ang. (nie przepisywać czy kopiowac z innych polskich stron), poprawnie sie wyrażasz (ortografia składnia itd,) to popre kandydaturę...  :>
 Ale i tak Jareq decyduje...


« Ostatnia zmiana: 23 Października 2005, 15:37:34 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
lag2

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 23 Października 2005, 16:08:56 »
I co z tego że mam 13 lat ?? Mam doświadczenia pracowałem już na stronach najlepszych o emulacji pare lat temu i wszyscy byli zadowoloni przynajmniej będą częstrze newsy aktualizacji niż tak jak jest teraz a pozatym nie jestem leniem !!!
Angielski znam bardzo dobrze w podstawówce miałem same celijące a poza tym chodze na prywatny!!!


« Ostatnia zmiana: 23 Października 2005, 17:25:02 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 23 Października 2005, 17:25:22 »
Nie żebym był złosliwy, ale musiałem to napisać...

Cytuj
  I co z tego że mam 13 lat ?? Mam doświadczenia pracowałem już na stronach najlepszych o emulacji pare lat temu i wszyscy byli zadowoloni
Fajnie to zabrzmiało  /lol/  Licząc pare lat miałeś ok. 10.  Niezły spec z ciebie w tym wieku... oczywiście mówiąc emulacja masz na mysli emulacje sprzetu linuxa, wina. amigi konsol i ogólnie pojetego hardware'u. Kurcze w tym wieku taka wiedza na ten temat....zazdroszcze powaznie, chyba ze... emulacja według ciebie to te stronki z pirackimi gierkami, warezy itd itp które sie nazywaja często "strony o emulacji"    jak tak to wręcz znakomite referencje i doświadczenie...  /thumbdown/  na takich stronach nikt nikogo sie nie czepia, bo sie liczy jak najwieksza liczba pirackich gierek  <_<  jaK mozesz podaj jakies linki do stron o emulacji....

Cytuj
przynajmniej będą częstrze newsy aktualizacji niż tak jak jest teraz a pozatym nie jestem leniem !!!
Daj przykład jakiegos newsa którego mógłbys teraz umiescic i  umiesc w tym temacie...

Hehe to sie nazywa rekrutacja  :P


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 23 Października 2005, 18:07:36 »
Ok ok ja już jestem i obiecuje, że już przez jakiś czas zostane postaram się przez ten czas "podreperować" to wszystko ;)
A co do współpracy i innych spraw to widze ze jest kilkadziesiąt maili nie mam teraz za bardzo czasu przegladać to wszystko więc zajmnę się tym od jutra :]


IP: Zapisane
lag2

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 23 Października 2005, 18:11:55 »
Widać że jesteś tempy emulacja mój drogi są to nowinki o GBA jakie wyszły gadzety do tego i gry chociaż napewno nie wiesz co to jest GBA !!!  /lol/


IP: Zapisane
Marek Paśnikowski

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 25 Października 2005, 18:21:41 »
Człowieku, nie irytuj się, bo cię oleją!


IP: Zapisane
Lubie gadac!
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 26 Października 2005, 09:54:13 »
Cytuj
emulacja mój drogi są to nowinki o GBA jakie wyszły gadzety do tego i gry chociaż napewno nie wiesz co to jest GBA !!!  /lol/
GBA - Game boy arcade...

Cytuj
Widać że jesteś tempy
Może i tak ale nie bardziej od ciebie.

Wnosze oficjalkny protest przeciwko tej kandydaturze na jakiekolwiek stanowisko na forum czy stronie....



IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 26 Października 2005, 10:07:22 »
Cytuj
Wnosze oficjalkny protest przeciwko tej kandydaturze na jakiekolwiek stanowisko na forum czy stronie....
Szczerze mówiąc też mnie to zastanawia, ale na razie jest na okresie próbnym. Zobaczymy, co z tego będzie.

ps. Chłopaki nie obrażać się na wzajem to do niczego nie prowadzi!


« Ostatnia zmiana: 26 Października 2005, 10:16:13 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 28 Października 2005, 23:11:33 »
Cytuj


Szczerze mówiąc też mnie to zastanawia, ale na razie jest na okresie próbnym. Zobaczymy, co z tego będzie.

ps. Chłopaki nie obrażać się na wzajem to do niczego nie prowadzi!
Sorry troche mnie poniosło.
Cytuj
Szczerze mówiąc też mnie to zastanawia, ale na razie jest na okresie próbnym. Zobaczymy, co z tego będzie.

Zobacz na ten news na interii: http://gry.interia.pl/pecet/wiecej/news?inf=674826
i ten który jest na naszej stronie. Plagiat i nie dlatego zebym sie uwziął lub cos takiego....


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 29 Października 2005, 02:53:38 »
Martin - racja to smo tyczy sie recęzji ktorą niby 'on' napisał odnośnie TGS juz to wywalam i tego newsa tez..

ps. lag2 niestety PLAGIATÓW nie tolerójemy! sorry


IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 29 Października 2005, 12:57:12 »
jak dlamie  to niech chłopak sie wykaze ale  najlepiej by sie zrobiło  jakies  małe ograniczenie wiekowe bo 13 lat to za mało :D ale cusz tsza ryzykowac


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
Piter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 29 Października 2005, 23:29:12 »
Niestety jestes w błędzie Tomek, wiek nie ma znaczenia, ale to co reprezentuje ze sobą osoba. Znam jednego 14 latka, który jest bardziej dojrzały i bardziej rozsądny od wielu od niego starszych osób.


IP: Zapisane
Dwie najważniejsze zasady:
1. Administrator ma zawsze rację.
2. Jeśli Administrator nie ma racji patrz punkt 1
Strony: [1] 2    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry