Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 105158 razy)
ginet

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 19 Grudnia 2006, 17:54:22 »
Cytuj
Cytuj
Czesc.Mam problem z I misją. Jestem p lewej stronie rzeki, czyli tam gdzie zacząłem. Wysprzątałem już cały teren, chasam tam z 3 miesiące i nie mogę przejść dalej bo mi jakiś patrol na słoniu blokuje jedyne przejście. Za każdym razem jak podchodzę przegrywam grę bo nie wykonuję zadania "unikać" patroli.
Proszę o pomoc.
[snapback]2120[/snapback]
zasada jest taka ze nigdy nie walcz z tymi patrolami..masz tak przejsc by sie z nimi nie w dac w walke a kiedy masz wejsc do poddziemi to zalezy od poziomu trudnosci na jakim grasz//malo i duzo info -wiem//
[snapback]2127[/snapback]
Problem w tym że on blokuje jedyne przejscie i nie mozna przejść obok niego bez walki. już jak się do niego zbliżam to przegrywam grę.


IP: Zapisane
Św. Drakoni

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 19 Grudnia 2006, 18:51:12 »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Czesc.Mam problem z I misją. Jestem p lewej stronie rzeki, czyli tam gdzie zacząłem. Wysprzątałem już cały teren, chasam tam z 3 miesiące i nie mogę przejść dalej bo mi jakiś patrol na słoniu blokuje jedyne przejście. Za każdym razem jak podchodzę przegrywam grę bo nie wykonuję zadania "unikać" patroli.
Proszę o pomoc.
[snapback]2120[/snapback]
zasada jest taka ze nigdy nie walcz z tymi patrolami..masz tak przejsc by sie z nimi nie w dac w walke a kiedy masz wejsc do poddziemi to zalezy od poziomu trudnosci na jakim grasz//malo i duzo info -wiem//
[snapback]2127[/snapback]
Problem w tym że on blokuje jedyne przejscie i nie mozna przejść obok niego bez walki. już jak się do niego zbliżam to przegrywam grę.
[snapback]2143[/snapback]

Miałem podobny prolem, najwyraźniej ci bohaterowie muszą mieć między czym kursować, więc lepiej nie zbierać przynajmniej tej kupki złota co leży na trasie patrolowej jednego z nich. Pewnie jednak to zrobiłeś, wobec czego albo załauj jaki starutki autosave albo restart mapy. Jeśli zostawisz mu parę rzeczy do zwrócenia uwagi powinien sobie tak kursować w tę i z powrotem a ty przemkniesz się bokiem kiedy akurat pójdzie na północ


IP: Zapisane
Michuok

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 27 Grudnia 2006, 17:01:01 »
Mam glupi problem :P mam skrzydla i walcze z godrykiem ale w czasie walki moge pokonac wszystkie jego jednostki lecz walka sie nie konczy tak samo jest jak on pokonuje wszystkie moje jednostki !! poprostu zostaje mi bohater albo zostaje sam godryk i walka sie nie konczy lecz toczy sie w nieskonczonosc !! czy ktos wie jak to przejsc


IP: Zapisane
gropol

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : 28 Grudnia 2006, 02:20:01 »
Cytuj
Mam glupi problem :P mam skrzydla i walcze z godrykiem ale w czasie walki moge pokonac wszystkie jego jednostki lecz walka sie nie konczy tak samo jest jak on pokonuje wszystkie moje jednostki !! poprostu zostaje mi bohater albo zostaje sam godryk i walka sie nie konczy lecz toczy sie w nieskonczonosc !! czy ktos wie jak to przejsc
[snapback]2318[/snapback]
nie mialem takiej sytuacji-moze to jest blad gry.normajnie to po pokonaniu gogryka pojawia sie przywolana armia..by ta walke wygrac trzeba miec dobrze rozwinitego bohatera,. de facto wszystko zalezy od poziomu trudnosci.:) zdradze 1 sekret-wojsko nie moze odejsc od izabeli,tzeba go zamienic na necro..


IP: Zapisane
gropol

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 28 Grudnia 2006, 02:34:58 »
[/quote]
Problem w tym że on blokuje jedyne przejscie i nie mozna przejść obok niego bez walki. już jak się do niego zbliżam to przegrywam grę.

trzeba sie zorientowac jak oni chodza i ok ten drugi ginie w podziemiach idac za tobą/nie ty go zabijasz-atakuje bodajze kopalnie i ginie// wtedy robisz 2 bohatera ktory zbiera wojsko i  podnosi na wyzszy poziom. na poziomie ciezkim i heroicznym trza zajac miasto w podziemiach


IP: Zapisane
Maxxce

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 22 Stycznia 2007, 21:44:27 »
/blink/ Co zrobic z tymi magami co laduja zaraz koło miasta - nie mam czasu zeby zebrac  jakąkolwiek armie i zawsze dostaje bęcki


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 14:11:51 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Esgeth

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 04 Lutego 2007, 11:24:02 »
Ważny jest też czas w którym atakujemy! Im mniej tur upłynie tym słabszy Godryk , co do wojsk Izabeli to nalezy je czymprędzej zamienić na nekromanckie w Lorekeep i desperaci już po tym mogą próbować szczęścia. Jeśli mamy dobrze rozwiniętego Markala to za pomoca magii spuszczamy staremu Godrykowi cięgie baty.


IP: Zapisane
Esgeth

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 04 Lutego 2007, 11:26:52 »
Nie trzeba grać od nowa najzwyczajniej przeklina się miasta magów i rozbudowywuje je - smoki włączamy do swojej armii i heja na Cyrusa.

Skutkuje w  100% bowiem ze smoków które się do mnie przyłączymy nie zostało nic  - za wczesnie wyprawiłem się na wysepkę Arabusów i stanąłem do walki z dość potężną Armią - wygrana była okupiona spotymi stratami niemniej artefakty i doświadczenie jakie zyskałem pozwoliły na bezstresowe wgniecenie w ziemię pozbawionych głównej potęgi Turbaniarzy.


IP: Zapisane
Esgeth

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 04 Lutego 2007, 11:29:16 »
Nie zbieraj zasobów ani nie atakuj jednostek neutralnych jeśli tego nie wymaga sytuacja - jednostki nekromanckie zbieraj tylko jeśli są Ci po drodze - nie ma sensu hasać po całej mapie i kumulować armię - pamiętaj o stajni i obserwatoriach! A gwarantuję że przejdziesz tę banalną misję bez trudu ^^


IP: Zapisane
Esgeth

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 04 Lutego 2007, 11:33:25 »
Przedmówca ma rację - również grałem na heroicznym i tylu tytanów nie napotkałem. Moja rada : nie kręć się i nie zbieraj armii - jeśli jest Ci po drodze to kupuj jednostki jesli nie to nie jeźdź w te i wewte by kumulować wojsko. pamiętaj że co tydzień większość jednostek neutralnych rośnie w siłę a w budynkach rekrutacyjnych populacja kumuluje się - mapa jest tak przemyślana że przy powrocie do ostatniej Bramy i Cyrusa mijasz budynki z wojskiem - ono kumuluje się przez te całe tygodnie ty je wykupujesz i jedziesz wprost na robiącego pod siebie dziadunia...


IP: Zapisane
Numark

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 05 Lutego 2007, 17:39:56 »
jestem w planszy inwazja zdobyłem 2 artefakty i nie moge rzucic klatwy na zadne miasto. Własciwie to nie wiem jak to zrobic.


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 14:04:53 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Esgeth

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 24

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 06 Lutego 2007, 13:35:39 »
Wychodzisz z miasta po zdobyciu wchodzisz ponownie i wychodzisz - powinna pojawić się opcja zamiany miasta na nekropolis kosztem 10k złota.


IP: Zapisane
FeniX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #42 : 08 Lutego 2007, 04:29:05 »
Popieram poprzednika nie ma na co czekać atakować im wcześniej tym lepiej.

Zostawić Izke bez wojaków /blink/  zmiana na NeCrO i jazda na dziadunia. /flower/

wiem że nie wniosłem nic nowego ale chociarz wyraziłem zdanie na ten temat:P  /w00t/

ta metoda jest najlepsza i to w każdej misji nie tylko tej. czyli uderzac nawet ze słabym wojskiem ... ;)

a z drugiej strony czemu nie połazić dopakować "Hiroła" odkryć wszystkiego co autorzy zaaplikowali?

rozwiązanie?? przejdz gre kilka razy najpierw ogladaj filmiki i skończ jak najszybciej z wrobiem czyt.najłatwiej

potem pochasaj po tych miodnych kainach:]

pozdrooo =]  =]  /lol/


IP: Zapisane
FeniX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 08 Lutego 2007, 04:34:23 »
Heh...

czyż ten FeniX "fnx" nie ułatwia za dużo=] ??

 /blushing/  /blushing/  /huh/  /lol/  /ohmy/

super czar wg mnie bez niego nie ma zabawy=]

a najlepsze ze moze być w każdej walce i kosztuje tylko mane...


: /blushing/  /lol/


IP: Zapisane
kacperd

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 23 Lutego 2007, 22:11:10 »
no cóż ja zrobiłęm tak jeżeli wojsk z zmaku ludzi nie ma izabela tylko choćby jakiś inny bohater z tego zamku to nie uciekają moja zaatakowałem godryka tuż przed końcem czasu czyli w ostatniej turze moje wojska składały się i z wojsk necro jak i z ludzi walka jest bardzo trudna smoków cienia miałem 16 ale wogóle ich nie używałęm bo bardzo szybko gineły smokami walczyłem gdy pojawiły się drugie wojska godryka czyli ludzi a co do strategi do rzucałem bohaterem widmowe zastępy, grupową dezorientację i hipnozę bądź jakieś inne czary albo spowalniające kolejkę lub przejęcia kontroli nad wrogą jednostką zazwyczaj przejmowałem arcy maga zużywając jego maną czyli żucałem kulę ognia na tytany i gremliny które stały obok siebie. A też ważne jest mieć przynajmniej 3 ja miałem 4 jednostki łucznicze i żeby miec wóz z amunicją i starać się by przeciwnik go nie zniszczył.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry