Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Anty techno (Czytany 25963 razy)
kielkos

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #60 : 27 Sierpnia 2007, 23:06:18 »
do techno mam nabyty uraz psychofizyczny. powodem jest mój ***** sąsiad z piętra niżej (żeby cię @#$^$@). naprawdę nie ma nic przyjemnego kiedy o 2 w nocy łóżko zaczyna Ci podskakiwać w rytmach umc umc. wtedy już się nawet kląć nie chce... osobiście słucham rocka i lżejszych odmian metalu z kilkoma wyjątkami. techno nie toleruję w żadnej postaci ale nic nie mam do ludzi którzy go słuchają... dopóki nie robią tego przy mnie  /getlost/



IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #61 : 27 Sierpnia 2007, 23:53:00 »
mam podobnego nade mną, ale odkąd kupiłem piec i dałem kilka próbek jego możliwości jest już ciszej  /happy/


IP: Zapisane
Mrs. Sparrow

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 28 Grudnia 2007, 20:20:42 »
techno... :-X niecierpię. Jak widze te "sexy" panienki co puszczają techno z komórek to aż mi się niedobrze robi...


IP: Zapisane
Yo Ho, Yo Ho,
A pirate's life for me
We pillage, we plunder
We rifle and loot
Drink up me hearties, yo ho
We kidnap and ravage
And don't give a hoot
Drink up me hearties, yo ho
Yo Ho, Yo Ho,
A pirate's life for me
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 28 Grudnia 2007, 20:33:12 »
ja tez nie mam nic do techno niektóre kawałki są zajefajne naprzykład danger_Sounds


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Hoors

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 05 Marca 2008, 16:09:21 »
Techno może i ci się nei podoba ale nie jest robione dla pieniędzy.tylko dla zabawy :) bo robienie tej muzyki sprawia radość.A hip hop mi się nie podoba ale on teraz dopiero zszedl na psy,kiedyś robili to dla innych.to taki Blues...


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #65 : 11 Marca 2008, 18:50:54 »
Cytuj
Techno może i ci się nei podoba ale nie jest robione dla pieniędzy.tylko dla zabawy
To jak wytłumaczysz to, że na przykład Iron Maiden robi płytę coś koło 3/4 lat, a "technowcy" w 3/4 miesiące? To jest robione dla kasy ( "im więcej płyt wydamy, tym będziemy mieć więcej pieniędzy, bo i tak wszyscy kupują nasze płyty jedna po drugiej. No to szorujcie do DJowni! " ).


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #66 : 11 Marca 2008, 19:02:37 »
Techno można zrobić w pierwszym lepszym programie. Kilka dźwięków, przyspieszyć do przynajmniej 200 bpm i tyle. Cała filozofia.

Nie gustuję w techno, ale też nie mam szczególnie mu nic do zarzucenia. Ot, zwykły popularny gatunek "muzyczny".


IP: Zapisane
Shiver

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 20


Pozdrawiam Wszystkich :)

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 25 Marca 2008, 15:39:00 »
Denerwuje mnie to jak ktoś sie wypowiada na temat o którym totalnie nie ma pojęcia. Najlepsze było zdanie że techno jest komercyjne ;D

No cóż, dla wszystkich nie wiedzących, ogłaszam wszem i wobec że Techno jako gatunek w polsce należy do UNDERGROUND'u (poza nielicznymi państwami na świecie również). To co leci w radiu/tv/dyskotekach, czy u wrednych sąsiadów to przeróżne odmiany muzyki DANCE tudzież house czy trance. Nie ma to nic wspólnego z techno, nie licząc tego że jest nagminie mylone.

Mam pytanie do pana powyżej: Słyszałeś kiedyś utwór grany w tępie ponad 200 bpm? Po tym co piszesz wnioskuje że nigdy w życiu. Pomijając fakt że wg. Ciebie zrobienie "techno" to przyśpieszenie kilku dźwięków, już nie wspominając że mylisz pojęcie Pitch'a i BPM. Chciałbym Cie zobaczyć postawionego naprzeciw syntyzatora jak w banalny sposób operujesz operujesz funkcjami LFO, padami, delay'ami i setkami innych efektów czy też zmiennych.

Pozdrawiam, i na przyszłość...zanim coś sie napisze, to należy poznać temat.

:)


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #68 : 12 Kwietnia 2008, 12:16:04 »
Cytuj
No cóż, dla wszystkich nie wiedzących, ogłaszam wszem i wobec że Techno jako gatunek w polsce należy do UNDERGROUND'u (poza nielicznymi państwami na świecie również). To co leci w radiu/tv/dyskotekach, czy u wrednych sąsiadów to przeróżne odmiany muzyki DANCE tudzież house czy trance. Nie ma to nic wspólnego z techno, nie licząc tego że jest nagminie mylone.
W takim razie podaj mi choć jednego wykonawcę (bądź utwór), który robi "techno" według ciebie. ; ] Przesłucham i się wypowiem.
Cytuj
Mam pytanie do pana powyżej: Słyszałeś kiedyś utwór grany w tępie ponad 200 bpm? Po tym co piszesz wnioskuje że nigdy w życiu
I tu się mylisz.
Cytuj
Pomijając fakt że wg. Ciebie zrobienie "techno" to przyśpieszenie kilku dźwięków
To się nazywa sarkazm. :)
Cytuj
Chciałbym Cie zobaczyć postawionego naprzeciw syntyzatora jak w banalny sposób operujesz operujesz funkcjami LFO, padami, delay'ami i setkami innych efektów czy też zmiennych.
Nie operuję, nie interesuję się tworzeniem muzyki. Ale mam brata, który się na tym zna. I wiem mniej więcej co i jak, choć faktycznie nie mam zamiaru porównywać się znawców techno. Choć ciężko ci przyznać rację, zważając na to jak wiele osób się z tym sprzeciwia. : )


IP: Zapisane
Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 12 Kwietnia 2008, 14:32:06 »
Ja jestem totalnie anty technowy jeśli chodzi o słuchanie muzyki w innych miejscach niż jakiś klub. Bo w klubie, to nie ma być dobra muzyka tylko głośna z dobrym basem. No a co do muzyki, to jestem jeszcze anty metalowy a nie chciałem zakładać nowego tematu ^_^


IP: Zapisane

Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 12 Kwietnia 2008, 14:44:59 »
Mohikanin, metal: http://www.homm5.info/forum/index.php/topic,553.0.html
Troszkę stary temat, ale jest.

Już chyba to mówiłem, ale jestem anty technowy,
anty
Cytuj
To co leci w radiu/tv/dyskotekach, czy u wrednych sąsiadów to przeróżne odmiany muzyki DANCE tudzież house czy trance.
.... nawet jeśli nie ma nic wspólnego z techno  :P


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 14 Lipca 2008, 20:15:51 »
Techno? O fuj! ja na to "tucki" mówię :P umca umca ile wlezie :P żenada. Niech żyje metal & rock!!


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 14 Lipca 2008, 21:21:00 »
Ja powiem tak:
Niech ludzie słuchają tego, co im się podoba, ale niech również mają tolerancję do innych rodzajów muzyki oraz niech nie uszczęśliwiają ludzi naokoło swoją ukochaną muzyką.



IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 14 Lipca 2008, 21:48:44 »
Wprawdzie techno nie jest moim ulubionym gatunkiem "muzycznym", osobiście wolę trance, zwłaszcza ten z 'vocalem'. Znam wiele kawałków, które naprawdę do mnie trafiły. Niegdyś byłam nawet wielką fanką Westbama ;) Teraz preferuję Francesco Diaz'a , lubię ten klimat ;)


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #74 : 14 Lipca 2008, 21:58:42 »
Ja powiem tak:
Niech ludzie słuchają tego, co im się podoba, ale niech również mają tolerancję do innych rodzajów muzyki oraz niech nie uszczęśliwiają ludzi naokoło swoją ukochaną muzyką.

Nie umiałbym nazwać techno muzyką.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry