Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 57948 razy)
Khalath

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 31 Maja 2007, 12:48:21 »
Heh, faktycznie były w dziale download.
Ale numer zazwyczaj dokładnie sprawdzam przed założeniem tematu /getlost/  No cóż, dziękuję za pomoc  :P


IP: Zapisane
Kejtow

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 11 Czerwca 2007, 18:21:32 »
Witam. Misję przeszedłem ale mam pewien problem co kolega parę postów wyżej. Chodzi o namiot klucznika z bramą. U mnie jest to jasnobrązowy namiot a brama jest czerwona. Mam wersję oryginalną 1.2 (kupiona w zestawie z dodatkiem) zmieniona pachem do wersji kolekcjonerskiej. Kiedyś grałem na piracie i normalnie miałem czerwony namiot i czerwoną bramę. teraz na oryginale mam inaczej ?? Może ktoś powiedzieć czym to jest spowodowane albo jak to wyeliminować ?


IP: Zapisane
BasieQ

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #47 : 02 Lipca 2007, 13:15:38 »
Widac ze nietylko Ja mam problemy z odnalezieniem tej łzy.... naprawde ciezko zaczynam sie bardzo denerwować:( /ermm/  Bo niemoge jej znalezc wrrr :[ /unsure:/  /pinch/  /pinch/


IP: Zapisane
Maniaczka? Mało powiedziane... :roll: :)))
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #48 : 02 Lipca 2007, 14:17:17 »
Mi trochę zajęło szkuanie tej łzy ale jak ktoś nie wie to taka wskazówka: Obraz na mapie z łzą ashy jest pokazany pionowo z góry więc nie jest identyczny jak na normalnej mapie. Dzięki temu znalazłem od razu tego cholernego 'graala'... /cool/


IP: Zapisane
BasieQ

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #49 : 02 Lipca 2007, 16:16:32 »
Jany Ja sie mecze i nic wciaz w którym miejscu mapy ona jest :>? u góry na dole:D  na srodku :D  koło którego rogu ? :((( :(((Jak ktos moze niech zrobi screena bede zachwyconaaa:(  /blushing/  /cool/


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2007, 16:19:39 wysłane przez BasieQ » IP: Zapisane
Maniaczka? Mało powiedziane... :roll: :)))
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #50 : 02 Lipca 2007, 16:17:50 »
Ja miałem na dole mapy w lewym rogu ale nie wiem czy zawsze jest w tym samym miejscu...


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #51 : 02 Lipca 2007, 16:21:59 »
Teoretycznie sa to losowe miejsca, wiec jeden moze miec na srodku, drugi na gorze jeszcze inny na dole. Aczkolwiek liczba tych "losowych" miejsc jest ograniczona, wiec czesto sie zdazało, iż mozna łzę znależć w tych samych miejscach.


IP: Zapisane
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 02 Lipca 2007, 19:48:07 »
Ja mialem na sciezce na N-E czy tez na polnocnym-wschodzie. Zostal mi ten jeden pusty kawlek i przekopalem cala ulice zanim znalazlem  /w00t/ .


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
BasieQ

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #53 : 03 Lipca 2007, 10:13:48 »
Znalazłam :P Dzieki podpowiedzi yokerka :* :P Teraz czas walczyć dalej hehhe :)))) /lol/  /blushing/  /cool/


IP: Zapisane
Maniaczka? Mało powiedziane... :roll: :)))
Pyrokar

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 18

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 18 Lipca 2007, 13:49:04 »
Ja nie wiem ale mam problem z misją 4 zrobiłem wszystko co trzeba zajełem wszystkie miasta ale jakoś demony mnie nie zatakowały !??? jak to możliwe ???!!!


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 18 Lipca 2007, 21:21:27 »
Zaczynasz na północnym wschodzie mapy. Musisz jak najszybciej dostać się na przeciwległy jej kraniec. Idąc na północny zachód natrafić możesz na miasta. Nie podbijaj ich, bowiem w tej misji nie ma to najmniejszego sensu. Miniesz też dwa zejścia do podziemi. Znajdziesz w nich skarby, którymi cieszyć się będziesz mógł później oraz – co najważniejsze – chętne do przyłączenia się do ciebie jednostki.

Już pod sam koniec drogi natrafisz na garnizon, którego odbicie nie powinno sprawić ci dużego kłopotu. Przed ostateczną bitwą przekaż wszystkie jednostki, którymi dysponujesz pod dowództwo Raelag. Przejdź przez bramę. Zobaczysz wojska Marala i Izabeli, oraz wrogiego Veyera. Teraz całą siłą uderz w przeciwnika – walka nie będzie łatwa, ale jeśli nie narażałeś się na niepotrzebne straty i dobrze zarządzałeś punktami ruchu, powinno ci się udać.



IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Niezapominajka

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #56 : 19 Lipca 2007, 23:50:57 »
Cytuj
w tej misji po pokonaniu pierwszej bramy  i uzyskaniu klucza  zchodzisz po lewej stronie do podziemi, i idzesz zabijając potwory bardzo szybko. po wyjsciu w forcie awansujesz jednostki i na lewo obydwoma bohaterami. brama brama walka i koniec :) a tak btw to unikaj walki z innymi bohaterami...i nie osłabiaj sobie armii walcząc niepotrzebnie z z pewnymi potworami-powodzenia
    górą nie radze , mysle ze nie da rady przejsc..
[snapback]1598[/snapback]
jestem udana rok mija od postu a ja odpisuje  /blushing/ . Hej, a jaki trzeba mieć klucz bo ja mam całą mapę odkrytą (na zewnątrz i w podziemiach) zostały mi do pokonania jakieś 2 garnizony ale nie chciało mi się pokonać bo obeszłam z innej strony i dotarłam w te które broniły garnizony. Jeśli masz czas, ochotę i pamięć (rok twego meila - 2006), proszę, wytłumacz mi to dokładnie.



IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Niezapominajka

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #57 : 20 Lipca 2007, 16:07:16 »
Cytuj
Ej pomocy.Ja czegoś nie rozumiem.
Raelag kocha Izabelę czy jak?!
[snapback]3223[/snapback]
Raczej Agrael. W filmie ostatnim z kampani Inferno Agrael powiedział że chce uratować Izabelę, a Raelag chce z Izabelą współpracować.


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 23 Lipca 2007, 12:14:09 »
Cytuj
Raczej Agrael. W filmie ostatnim z kampani Inferno Agrael powiedział że chce uratować Izabelę, a Raelag chce z Izabelą współpracować.
A ja to sobie po raz n-ty powtórzę, że Raelag i Agrael to ta sama postać /whistling/ O tym tu http://www.homm5.info/forum/index.php/topic,728


« Ostatnia zmiana: 06 Października 2007, 13:15:17 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Paxo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 11 Sierpnia 2007, 12:48:44 »
Mam mały sekrecik dla tych, którzy nie mogą znaleźć namiotu klucznika i nie mogą przejść przez wieżę strażnika (nieważne gdzie ona jest). A więc jeśli nie możecie znaleźć namiotu to jeżeli macie możliwość użycia czaru Natychmiastowa podróż to poprostu przeteleportujcie się na drugą stronę wieżyczki  /cool/ . A jeśli chodzi o łzę Ashy to nigdzie nie mogę jej znaleźć  /chris/



« Ostatnia zmiana: 11 Sierpnia 2007, 14:14:01 wysłane przez Paxo » IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry