Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Knight online - opis rejestracja linki (Czytany 11628 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« : 05 Grudnia 2005, 10:14:06 »
Od niedawna gram w bardzo fajną grę i postanowiłem siez wami podzielić. Mianowicie tą grą jest KNIGHT ONLINE. Darmowa gra mmrpg podobna do World of warcaft. Wystarczy się zarejestrować, ściagnac grę i grą..
Gram w tą grę około 3 tygodnii i niesamowicie uzaleznia!. Początkowo może wydać sie nudna, ale jak osiągniecie przyzwoity poziom robi sie cieakwie. Na początku gra polega na złapaniu dosiadczenia - min poziom 40 i wyżej bo od tych biorą do klanów itd. Gra jest darmowa wieć moga wystąpij bugi. Powyzej 35 mozna isc na wojne z orkami (innymi uzytkownikami) - nie opłaca sie isc tak słabą postacią - przekonacie sie przy pierwszym spotkaniu z 60 lvl postacia :)
Narazie mam poziom 36 wiec jeszcze jest duzo pracy. Gram wojownikiem a brat magiem 32 poziom. W grze mozna handlować z graczami (wymaga czasu zanim ktos cos kupi) lub w sklepach (za psie pieniadze). Nie udawaj terminatora i nie idz na silne potwory, gdy giniesz tracisz doswiadczenie co jest niezwykle istotne. Najlepiej zaczep sie do part - wszyscy razem dostaja tyle samo doswiadczenia, ale walcza wspólnie. Do podziału jest tylko kasa z potworów i niestety sprzet który dropują.
W grze są rózne serwery - jak utworzysz postac na jednym np (olimpia 1,2,3) nie mozesz przeniesc jej na inny np na ares.  Ja gram na ares (ares 1 jest głownie do walki pomiedzy graczami i doswiadczenia  itd ares 2 i 3 sa do nabijania doswiadczenia). Jak ktoś by chciał pograc ze mna to niech pisze na tlen lub gg. Jestem głównie w soboty i piątki i w tych dnich głownie gram. Gram rasą el morad - ta po lewej przy pierwszym wyborze.
Jakby sie uzbierało kilka osób moglibysmy w przyszłości założyć klan  ;)

Miłego exterminowania potwórów  B)

Kilka przydatnych linków:
Tutaj tworzymy konto
stąd ściągamy klienta
świetne i bardzo pomocne forum

Gra po zainstalowaniu ściagnie wam uaktualnienia, wieć nie nalezy przerywać.

Screeny http://www.knightonlineworld.com/downloads...screenshots.php


Tutaj macie opis klas dostępnych w grze z pewnego forum polskiego:


"Wojownik:
Jako wojownika najlepiej wybrac Barbariana (tego duzego goryla :P). Stat pointy rozdajemy nastepujaco: do HP tylko tyle zeby spelniac wymagania zbroi, reszte w STR. pakowanie tylko w STR raczej nie jest dobrym pomyslem bo takiego woja byle assasin rozwali :P

Provoker (Defense/attack):Chyba najlepsza droga dla wojownika. Pakowac wszystko w defense, dzieki temu na 45 lvl dostaje sie skilla "provoke". Zawsze potrzebny w porzadnych AOE party. Jego zadanie bedzie polegalo na sciaganiu (przy pomocy tego skilla) duzych grup potworow w strone magow.
Attack warrior (attack/defense): Na poczatkowych levelach chyba nie warto, bo do zadnego party go nie wezma. Za to chyba bardzo dobry w PvP.
Passion Warrior (passion/???): nie wiem czy cos takiego istnieje... a tym bardziej nie wiem czy do czegos jest przydatne :P

Mag:
Jako maga najlepiej wybrac kobiete. (w przypadku grania Orkami nie ma to znaczenia).

Pod wzgledem rozdzielania Skill Pointow, magow dzielimy na:
Fire Mage (fire/glacier): Mag ognia zawsze jako drugiego skilla wybiera Glacier, conajmniej do 9 punktow zeby miec czar Chill (bez tego czaru jest kaleka), pozniej moze isc w Lightning9czyli zostac fire/glacier/light ;P), ale moim zdaniem nie oplaca sie bo w Glacier sa calkiem fajne czary dajace bonus do AC (frozen armor, frozen shell itp.).
Najbardziej pospolity mag w PvE, jego jednym zadaniem jest zadawanie duzych obrazen, nic wiecej. Jesli jest klasycznym magiem ognia to w PvP jest calkiem dobry: moze spowalniac, zadawac niesamowite obrazenia i wytrzyma kilka ciosow jesli ma ekwipunek +HP. Jesli jest paper magiem... to ma troche gorzej :P Jesli nie uda sie zabic przeciwnika zanim podejdzie... hyh.. z bardzo dobrym ekwipunkiem +HP moze uda sie wpisac /town zanim zginie ;P
Lightning Mage (lightning/glacier):Najbardziej bezuzyteczy mag jesli chodzi o PvE. Nie zadaje duzych obrazen, ani nie spowalnia, co prawda jest szansa ze jego czary sparalizuja na 1-2 sekundy, ale nigdy nie ma 100% pewnosci.
Ale za to ten mag kroluje w PvP: spowalnia, paralizuje, neutralizuje czary innych magow, ma na sobie (tzn. powninien miec w momencie kiedy zaczyna bawic sie w PvP ;P) swietny ekwipunek dajacy +HP i bardzo dobrego staffa. Taka kombinacja wymiata w PvP.
Glacier Mage (glacier/fire lub glacier/lightning): Najbardziej poszukiwany rodzaj maga do PvE, bez niego nie mozna robic AOE ;P Na 45+ lvlu zawsze znajdzie sobie dobre party w Eslant.
Co do wyboru "fire czy lightning": Fire zadaje wieksze obrazenia, wiec do PvE sie nadaje, za to glacier/light mage, tak jak wyzej wymieniony light/glacier, wymiata w PvP.

Pod wzgledem rozdzielania Stat Pointow, magow dzielimy na:
Classic Mage: Inteligencja do 160, a w MP tylko zeby spelniac wymagania zbroi i staffow. Taka taktyke rozdzielania skill pointow stosuje sie zazwyczaj do Glacier i Lightning Magow, rzadziej do Fire.
Paper Mage: Paper Mage zawsze jest magiem ognia! Nie ma sensu robic np. Paper Ice Maga! Wszystkie stat points (chyba ze gra sie Elmoradem facetem, wtedy trzeba dobic do 70 INT, zeby nie latac z gola dupa :P) dawac w MP (Magic Power), dzieki temu czary beda o wiele mocniejsze (ale tez bedzie duzy rozrzut, np. raz 1000 obrazen, a raz 500), niesteyt bedzie mozna nosic jedynie najtansze szmaty (mag zawsze bedzie wygladal jak wiesniak :P) i Wizzard Staff (pozniej, o wieeeele pozniej, Lyacon Staff). Bardzo dobre szmaty mozna dostac wykonujac quest "Beginner armor upgrade" u Proconsula w Moradonie.

Priest:
Znowu najlepiej wybrac kobiete poniewaz ma wiecej INT (chyba ze chcemy Battlepriesta).
Uwaga; nie za bardzo znam sie na priest, wszystko co napisze jest tylko zgadywaniem i przekazywaniem tego co uslyszalem/przeczytalem. Prawdopodobnie bedzie tutaj troche bzdur :P

Pod wzgledem rozdzielania Skill Pointow, priestow dzielimy na:
Buffer (Aura/heal): Najczesciej spotykany rodzaj priesta i najbardziej potrzebny w PvE. Jego zadanie polega na dawaniu bonusow do HP i AC oraz leczeniu. W AOE party glownie na leczeniu provokera ktory majac za soba horde potworow moze latwo zginac jesli dostanie laga ;P Najlepiej zaczynac jako taki priest zeby sobie szybko lvl nabic, a pozniej (jesli oczywisci ma sie na to ochote i pieniadze ;P) reskillowac na rezzera albo healera.
Healer (heal/aura albo heal/holy): Przydatny na wyzszych levelach do polowania na poteznych bossow, jego zadanie polega na leczeniu wojownika ktory przytrzymuje bossa w jednym miejscu zeby magowie mogli go w spokoju nawalac czarami. Jesli chyba najgorszym wyborem na Battle priesta, ale i tak wymiata :]
Rezzer (holy/aura lub holy/heal): Na poczatkowych levelach calkiwicie nieprzydatny, dopiero na 33lvl zaczyna sluzyc do wskrzeszania a i tak praktycznie zostanie wywalony z kazdego PvE party. Mozna sie na niego reskillowac na 55+ lvl bo dobry z niego battle priest.

Pod wzgledem rozdzielania Stat Pointow, priestow dzielimy na:
Classic Priest: Wszystko w INT, w STR tylko tyle zeby spelniac wymagania zbroi i broni. Tak powinien isc priest ktory chce zawsze byc w dobrym PvE party, duzo INT, duzo many do rzucania buffow i leczenia.
Battle Priest: Wszystko w STR, w INT tylko zeby spelniac wymagania zbroi i broni(errr... w sumie nie wiem czy zbroje i bronie priesta wymagaja INT :P). Ten rodzaj priesta jest absolutnym wymiataczem w PvP na wyzszych levelach, niezaleznie czy to buffer czy rezzer czy nawet healer. Nie warto robic go na poczatku gry, lpeiej pozniej zrobic restat.

Rouge:
Postac ktora mozna najszybciej zaczac PvP (jesli jest sie assasinem). Na poczatku nie ma znaczenia kim grac bo i tak beda go brac tylko zeby dawal swifta i przeszukiwal skrzynki, a pozniej... tez beda go brac tylko zeby dawal swifta i przeszukiwal skrzynki :P

Pod wzgledem rozdzielania Skill Pointow, Rougow dzielimy na:
Assasin (assasin/explore): Praktycznie wszyscy sa assasinami w tej grze, ato dlatego ze mozna wykorzystywac (od niedawna juz legalnie) pewien bug w grze dzieki ktoremu zadaje sie okolo 6-10 uderzen na sekunde. Ale za to sprzet dla assasinow jest baaardzo drogi, a jego naprawa jeszcze bardziej ;P
Archer (archery/explore): Na poczatku mozna sie pobawic w archera, ale wczesniej czy pozniej trzeba bedzie zmienic na assasina, bo inaczej nie pobawisz sie w PvP. Lucznicy na wyzszych poziomach w tej grze sa bardzo slabi. Mozliwe ze to sie zmieni kiedy admini odblokuja lepsze luki (totemic bow, sige bow itp.). Ale narazie nie warto grac lucznikiem.
Explorer(lol) (explore/archery lub explore/assasin): errrr...bedziesz mogl eksplorowac xD
"



IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 05 Grudnia 2005, 14:52:45 »
No,no chyba sie skusze.Mój entuzjazm do darmowych mmorpg ustał po BEZNADZIEJNEJ tibi i troche lepszym ale jednak zdeczka nudnym MU Online.
Troche mnie przeraża rozmiar ale nie takie sie pliki ściągało.Swoją drogą kiedyś go ściągnąłem ale coś chyba nie za dobrze sie zarejerstrowałem i nie  chciało działać.Dzienks za linki.

A tak nawiasem/zawiasem jaki masz tam nick??


« Ostatnia zmiana: 05 Grudnia 2005, 14:56:36 wysłane przez Kwapiszon of Might and Magic » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 06 Grudnia 2005, 14:06:31 »
"BEZNADZIEJNEJ tibi "
Ja odkryłem tą grę włąsnie po to, żeby pokazać brat, iż jest lepszy darmowy mmrpg niż ta zbitka pikseli z grafiką z czasów amigi  ;)

"Troche mnie przeraża rozmiar ale nie takie sie pliki ściągało"
Jak chcesz moge ci dac inego linka do lioneage II  innej (podobno lepszej darmowej gry od KO) sam klienta wazy 1.9 GB  :]

"A tak nawiasem/zawiasem jaki masz tam nick??"

Mój nick: Martinlord - gdy gram wojem lub Diabolique gdy gram priestem  B)


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 06 Grudnia 2005, 15:17:21 »
Grałem w Lineage II dosyć sporo.Gra uzależnia fakt.
Ale miałem reinstalke systemu a drugi raz szukać serwer ściągać klienta rejerstrować się(nie pamietałem nicku i hasła) nie chciałem.
Na którym serwie grasz bo powiedziałeś że na aresie ale 1,2, czy 3?
Może się spotkamy.Mój Nick taki jak na Tawernie albo kwapiszon7.


IP: Zapisane
Piter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 30 Grudnia 2005, 12:56:55 »
Mam problem z uruchomieniem gry, ściągnałem pliki, zarejestrowałem sie, ale kiedy próbuje sie zalogowac w grze pisze mi ze moje konto jest zablokowane, a co ciekawsze gdy loguje sie na konto przez www to pisze mi ze konto nie jest zablokowane. Nie wiem co mam robic, prosze o pomoc.


IP: Zapisane
Dwie najważniejsze zasady:
1. Administrator ma zawsze rację.
2. Jeśli Administrator nie ma racji patrz punkt 1
Król antychrystów

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 07 Stycznia 2007, 19:44:26 »
a ja gram w to prawie 3 lata mam 53 i faktytcznie fajna gra podaj nick to sie spotkamy tez gram na aresie humem nick ZGRABNIKUS mozemy pooexpic:D


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 07 Stycznia 2007, 22:41:55 »
Jeśli chodzi o mnie to od 4 miesiecyl roku gram w Guild Wars:), wiec sobie nie pogram  :)


« Ostatnia zmiana: 24 Stycznia 2007, 12:20:49 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 02 Lutego 2007, 07:26:52 »
Silkroad Online lepszy. :P


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 02 Lutego 2007, 19:01:30 »
A skąd ty możesz wiedzieć jak ci nie wchodzi ?? /lol/


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 06 Lutego 2007, 07:15:38 »
Mam Silkroada zainstalowanego. Jednak wszedł, ale dawno w niego nie grałem.


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 07 Lutego 2007, 12:23:29 »
Bo jest lipny :P  Nie podoba mi się to wogóle /lol/


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 08 Lutego 2007, 07:44:04 »
Ta to może Tibia. <lol>


IP: Zapisane
radzio

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 14 Czerwca 2007, 16:22:06 »
a jaki jest tam widok w tej grze? Taki jak w tibi, Newrwinter Nice czy Heroes?


IP: Zapisane
GOKU[/size][/i]
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 14 Czerwca 2007, 16:26:33 »
No właśnie też mnie to bardzo interesuję bo nie wiem czy grać nie?


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 14 Czerwca 2007, 16:29:19 »
Cytat wypowiedzi Martina: "podobna do World of warcaft"
Mam nadzieję, że coś wam to mówi ;)

A tutaj screeny


« Ostatnia zmiana: 14 Czerwca 2007, 16:34:48 wysłane przez Joker » IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry