Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Najlepsza frakcja
Przystań - 5 (16.1%)
Inferno - 3 (9.7%)
Nekropolis - 5 (16.1%)
Loch - 4 (12.9%)
Sylwan - 9 (29%)
Akademia - 2 (6.5%)
Forteca - 2 (6.5%)
Twierdza - 1 (3.2%)
Głosów w sumie: 31

Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13 14 ... 134    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najsłabszy/najgorszy oraz najlepszy/najsilniejszy Zamek (Czytany 569668 razy)
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #150 : 20 Lipca 2007, 23:36:30 »
A ja stawiam na Nekropolis i nie ma bata!
Ładnie wyglądają te zielone chmury i strzeliste budynki, inferno wygląda do kitu - za mało ognia jak na to miasto, a akademia... już mi się znudziło patrzenie na to puste niebo i te latające w kółko... no właśnie, co to wogóle jest?! Jakieś paski z dziwnej materii... /cool/


IP: Zapisane
pociu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #151 : 21 Lipca 2007, 08:40:08 »
zajebiste, żeby tylko wydali kolejny dodatek z tym zamkiem. Gratulacje dla autor za pomysł a co do wyglądu zamku to nie przekształcałbym akademii tylko dał jakis nowy http://www.archangelcastle.com/h5/FAC/Pages/castleindex.php
ten spokojnie mogłby być


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #152 : 21 Lipca 2007, 11:02:21 »
Dobrze przeczytaliście info odnośnie tego miasta?. To jest patch fanów, którzy nie mają dostepu do kody gry, lub mają w bardzo ograniczonym zakresie. Wieć stwierdzenia typu "tylko zmienili tekstury" jest conajmniej dziwne bo jakby mieli zrobić coś co ma działać od podstaw bez kodu zródłowego i wstawić coś nowego? Co innego zrobić antworki cop innego zaimplementowac to w grze.

Kiedyś ta sama grupa chciała uzyskac dostep do kodu H3 - ubi odesłał ich z kwitkiem Podobnie jak twrócówxilibris fanowskiego dodatku do H4.


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #153 : 21 Lipca 2007, 13:31:10 »
No i to chyba nie dziwi ^^


IP: Zapisane
SylannaMEN

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #154 : 22 Lipca 2007, 00:18:51 »
Cytuj
Miasta... każdy ma swoje ulubione

W tej sondzie chodzi o wygląd, a nie o potwory bohaterów itp

Ale Loch jest zaj***sty  /whistling/
[snapback]3289[/snapback]
Zgadzam się z tobą lechu loch wymiata. Jednak sylvan ma ładniejszy zamek i klimat,  jednostki też nienajgorsze. Poprsostu elfy wymiatają i te normalne i mroczne :D  :P  :D


IP: Zapisane
SylannaMEN

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #155 : 22 Lipca 2007, 00:45:30 »
Cytuj
Mi się gra wszystkini zamkami dobrze ^^ Ale wg. mnie zależy wszysko od strategii jaką kieruje się grający... Mi naprzykład najlepiej gra się Sylvanem ^^ Bo ztrzesztą jest moim ulubieńcem i jestem przyzwyczajony do jego taktyki ^^ Wg. mnie w sylvanie jednostki mają ciekawe umiejętności, które ja wykorzystuje ^^ Ale jeżeli ktoś bardziej jakością "naturalną" to polecam Loch, ale jeżeli ktoś stawia na ilość to Necropolis ^^
[snapback]7621[/snapback]

Zgadzam się z tobą w 100%. Dodam coś od siebie :D Jeśli ktoś chce mieć bohatera maga to najlepiej aby wybrał akademię, loch lub nekropolię :D

P.S. Chciałem wziąc te same motta mrocznych elfów i elfów co masz pod postem. Niestety mnie uprzedziłeś :(





IP: Zapisane
szynszyl92

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #156 : 22 Lipca 2007, 01:12:18 »
Dla mnie to Nekromanci są najpotężniejszi.


IP: Zapisane
szynszyl92

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14

Zobacz profil
« Odpowiedz #157 : 22 Lipca 2007, 01:15:40 »
Nekropolis i Inferno są The Best, inne też fajne, ale te mają klimat.


IP: Zapisane
Exodus17

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #158 : 22 Lipca 2007, 01:47:28 »
Mi się Akademią najlepiej gra...choć Inferno jest chyba najpotężniejszym miastem


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #159 : 23 Lipca 2007, 13:15:15 »
Cytuj
A oczywiste jest to, że anioł zabije diabła...Więc zadzierać z przystanią gdy jest się inferno... Krótko napisze-samobójstwo.
[snapback]6691[/snapback]
Nie!!!... Na gniew Urgasha( :P ) Wejdź sobie na tryb pojedynek3x3 (siła armii wszystkich bohaterów jest tam porównywalna), wybierz sobie w dowolnej kolejności 3 rycerzy przeciwko 3 demonom. Nie zmieniaj ustawień w szyku tylko od razu obu stronom uruchom autowalkę (skrzyżowane miecze w prawym dolnym rogu ekranu jakby co...) pooglądaj sobie naparzankę kierowaną przez cpu i obadaj wynik... Prawie zawsze wygrywają DEMONY ;)


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #160 : 23 Lipca 2007, 14:25:34 »
najlepiej wyglądającymi zamkami są sylvan i loch. w sylvanie rozbudowywuje sie budynki naokoło wielkiego drzewa a w lochu dookoła gigantycznego stalaktytu. akademia takze wygląda fajnie


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #161 : 23 Lipca 2007, 14:33:12 »
Jeśli chodzi o siłę i wytrzymałość to haven ale tak ogólnie najlepiej gra mi sie lochem i sylvanem


IP: Zapisane
Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #162 : 23 Lipca 2007, 21:14:57 »
Cytuj
Cytuj
A oczywiste jest to, że anioł zabije diabła...Więc zadzierać z przystanią gdy jest się inferno... Krótko napisze-samobójstwo.
[snapback]6691[/snapback]
Nie!!!... Na gniew Urgasha( :P ) Wejdź sobie na tryb pojedynek3x3 (siła armii wszystkich bohaterów jest tam porównywalna), wybierz sobie w dowolnej kolejności 3 rycerzy przeciwko 3 demonom. Nie zmieniaj ustawień w szyku tylko od razu obu stronom uruchom autowalkę (skrzyżowane miecze w prawym dolnym rogu ekranu jakby co...) pooglądaj sobie naparzankę kierowaną przez cpu i obadaj wynik... Prawie zawsze wygrywają DEMONY ;)
[snapback]8686[/snapback]

Autowalka. Jak przez przypadek napadne za silnego i po jakims czasie jestem pewny ze przegram, czasami puszczam autowalke. I tak dostaje jeszcze wieksze baty, niz jabym gral sam /whistling/


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #163 : 23 Lipca 2007, 23:47:20 »
Jeśli o mnie chodzi to stawiam na Sylvan. no i Dungeon też jest dobry ale zdecydowanie wolę te "dobre" elfy.


IP: Zapisane
Mateusz

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #164 : 24 Lipca 2007, 13:05:52 »
Ja najbardziej lubie grąc Nekropolią, ale wydaję mi się, że najsilniejsza jest Akademia. A to ze względu na tytany, które strzelając zyskują odrazu wielką przewagę nad innymi stworzeniami tego poziomu. Aż, za wielką mi się wydaje. Żeby pokonać tytana trzeba się do niego zbliżyć, wtedy jest się narażonym na ataki wszystkich jednostek wroga co odraqzu dyskwalifikuje twoją najsilniejszą jednosktę. A przecież trzeba najpierw zająć się tytanem bo on z odległosi i tak pierwszy wykończy moją najsilniejszą jednostkę.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13 14 ... 134    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry